Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

keżor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez keżor

  1. spot jak zawsze udany, szkoda że sobie ni pojadłem no ale piwko jest także nie ma źle dzięki Krolu no i dzięki Piterra za te wiertełka , aż se jutro wymienie zamek no i musze zrobić liste rzeczy do wyfrezowania i wytoczenia a co do urodzin jak będe to tylko na grilla
  2. my tu lubimy :> według mnie wielki rispect dla kierowcy za jaja i opanowanie auta . a poza tym to nie jest BMW , ani kierowca co spotykamy na ulicach polskich miast :gwizdanie:
  3. mnie sie zajo podobają , sam bym sobie takie na lato sprawił także jak masz kase to kupuj , do B6 na zime jak znalazł , ale w lato też do przeżycia (chociaż nie zostaniesz największym lanserem klubu )
  4. no ja będe dziś na 16tą , pisałem wcześniej przecież a co do urodzin spotów to jak dla mnie to już są 3cie ale pogadam z Martą i pewnie wpadniemy :gwizdanie:
  5. dziś prywaciarze mają pootwierane , dla nich to nie ma czegoś takiego jak święto , no i CPN'y są otwarte :gwizdanie:
  6. w gliwicach na giełdzie koleś ma takie R8ki w 18" za 2800zł - same felgi także ta cena chyba nie taka zła
  7. http://www.allegro.pl/item649078326_felgi_19_cali_mtm_tuning.html
  8. hahaha, tutaj spot przeniesiony z piątku na czwartek , a na innym klubie z czwartku na piątek :polew: czyli i tak będe mógł wpaść na oba spoty Piterra , mógłbyś wziąć to wiertełko o którym mówiłeś ? o kurde, zapomniałem , że mam niesprawne auto , także nie obiecuje że będe, chyba mi sie zwalił potencjometr gazu :/ jeszcze dziś pogrzebie i obaczymy
  9. http://www.youtube.com/watch?v=k1zzqyejE3A&feature=related :>
  10. heh, ludzie... napisałem , że nie podoba mi sie niepomalowane dokładka z przodu (powiedz mi prosze, skąd miałem wiedzieć , że założysz zderzak od eSy?? ) swoją drogą bardzo dobry wybór i furka bardzo dużo zyska. a jak chcesz wiedzieć dokładnie co mi sie nie podoba to tak: -chromowane dodatki w srebrnej furce (ramki pod rejestracje, paski na grillu i ten paskudny napis w środku) z tyłu mi sie autko podoba , czyli lampy do przeżycia , wydech mógłby być skromniejszy , no i może to jakieś zboczenie architekta, ale wydaje mi sie że masz z tyłu krzywo znaczek naklejony (ale to detal ) reasumując , jeżeli zmienisz lampy na soczewkowe(niekoniecznie z linka) , grill i ten zderzak na eSkowy i oczywiście wywalisz ten napis ze środka , to Moim Zdaniem Twoja A4 będzie jedną z ładniejszych ja w swoim też bym chciał mase rzeczy zmienić , żeby było auto ładniejsze , ale nie uznaje tanich półśrodków dlatego auto wygląda jak wygląda
  11. to po co wrzucasz fotki ? jak coś jest brzydkie to nie myśl że zostanie to bez echa pokaż fotke z boku bo chyba to dziwnie wygląda, przednie dokładka nie pomalowana a tylna tak a reszty przeróbek nie komentuje, bo bym musiał same brzydkie rzeczy pisać , a po co lampki z tyłu w miare
  12. siema siema, wpadaj na spota w piątek i jakbyś miał wiertła to bym poprosił
  13. Panowie, miałby ktoś tą naklejke dla mnie ?? a bym se szczelił na klape PS. to chyba z Piterrą gadałem , że ma jakieś super wiertła do metalu , także też bym prosił jak da rade przywieźć na piątek
  14. felgi z S4 są mega wytrzymałe , ale faktycznie ciężkie jak cholera. jak ja ważyłem swoją felge to mi wyszło 12,8 także jak chcesz lekką i wytrzymałą to tylko OZ superleggera lub ultraleggera , waga 17" ~7,2kg
  15. gregory, chyba te 600 to nie jest dużo http://www.allegro.pl/item651945782_audi_s4_sedan_tylni_zderzak.html
  16. to ja sie podepne pod temat, da sie wymienić znaczek w 3-ramiennej kierownicy , ale z S4 B5 ?? bo jakiś taki mam zużyty , czy trzeba kupować w ASO całą kiere :gwizdanie: ??
  17. no spocik super. a w ogóle to Somes sobie porobił wrogów, pojechał sobie do holandii i teraz Czester będzie miał przerąbane na mieście :polew: a co do miejsca w rzędzie to jakby każdy stanął na jednym polu to bymy sie spokojnie zmieścili
  18. do kitu wogole nie pasuja do A4 b5 nie do kitu , tylko wpadaj na spot :gwizdanie:
  19. somes ja mam pytanko , wyrezałeś ten dlot do IC ?? bo jak nie to nie widze tej Twojej trasy do holandii
  20. zagadaj na spotach warszawskich , może ktoś mieszka w domku i Ci pozwoli gdzieś na placu auto postawić lub poleci jakiś parking za rozsądną cene
  21. z przodu miałem H&R 150zł , z tyłu miałem jakies z allegro 150zł , śruby jakieś 150zł plus zabezpieczające kpl 100zł (kupiłem dłuższe i dwie skróciłem)
  22. zablokuj pedał w położeniu jakim uzyskujesz 900obrotów , tak żeby nie odbijał bardziej :polew: a tak serio to bym nic nie ruszałm, a jak nie chcesz telepania to świat stoi otworem , taki urok
  23. gregory , no to będziesz miał zderzaczek z S4 do kompletu z przednim RS4 ja tam bym sie cieszył i żałuje że nie zadzwoniłem po policje jak mi jakiś czas temu policjant wjechał w dupe na światłach
  24. dużej różnicy nie ma teraz jes pochylony prostokąt a wcześniej było pochylone jajo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.