Treść opublikowana przez keżor
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
a tu kilka moich fotek z nowego aparatu , Kodak Z8612 IS zdjęcie wykonane w czasie wyścigów nocnych na "ćwiare" , wszyscy sie zebrali a tu d*p , malują pasy było tylko słychać jak przejeżdżali "panie , na końcu drogi walnijcie jeszcze jedną linie w poprzek :polew: " S4 jedzie ze spotu do domu :> prawie jak hichkok <- czy jak to sie pisze autostrada A4 nocą :gwizdanie: PKS nocą "chcem być jak jaskójka " to nie wiem jak opisać , może : pacz jaką umiem zrobić gupią mine " :> żaba panie pilocie , ma pan dziure w samolocie kaj ten robak? [br]Dopisany: 25 Maj 2009, 15:56_________________________________________________aha, oryginalna rozdzielczość fotek to 3264x2448 tylko pomniejszyłem , żeby sie lepiej oglądało
-
Strefa Śmiechu
a jakbyś znalazł zapałki i benzyne to byś mu dom podpalił ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kolego, nie mieliśmy przyjemności się poznać, ale jak uważnie czytasz to powinieneś wiedzieć, ze wybieraliśmy się na Sferę - pościgc się ... i wystarczyło przedzwonić. Pozdrawiam no właśnie Marku , chociażby do mnie
-
[B5 ADR] Dodatkowe oczka w mojej A4 - opinie
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=641696526 co do tego to zdjęcia są zuepłnie czegoś innego , chociażby te dwa golfy , one mają właśnie diody od S6 , na końcu masz A4 B8 i tam też są zupełnie inne diody , ta biała A3 a lampach ma już takie diody , także możliwe że te diody sie nadają do oświetlania mebli . a poza tym jak załaożysz diody z allegro na metry to nie masz homologacji do jazdy , a w S6 jest i można jeździć w dzień bez palenia sie zwykłych lamp [br]Dopisany: 23 Maj 2009, 12:14_________________________________________________http://www.passatplus.de/umbauteile/audi-s6-tfl/index.htm jak widać udzie montują diody z S6 nawet do R&R także jak widać nie ma wiochy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja będe
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
Ja na Twoim miejscu bym nie sprzedawałe tej furki , tylko teraz poszedł w moc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ale moc została [br]Dopisany: 21 Maj 2009, 11:09_________________________________________________no dobra, nie została
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
ale uchylony dach naprawde dużo daje , ja do tego mam jeszcze srebre auto to tak nie łapie słońca, ale jak zostawie uchylony dach w pełnym słońcu to da sie wejść praktycznie odrazu do auta.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wypasik taki golf tylko czekać , aż ktoś kupi i przerobi po polsku
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
to myśle że drewniany styl od miotły dałby rade , ale już nic nie pisze bo mnie za złodzieja weźmiecie po prostu raz sie kumplowi zatrzasnęły kluczyki i tylko takie narzędzie mieliśmy pod ręką
-
[ALL B5] Problem z lampami po II lifcie
masz zespolone lampy z tyłu ?? masz jakieś foty ?
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
tylko dach był uchylona a nie odchylony do góry tak że kij wsadziliśmy do środka i klamke pyk dwa razy i poszło . taki urok audi bo wiem że w vectrze mojego taty nie dało sie od środka za klamke otworzyć jak auto było zamknięte
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes, bierz te listwy i jak coś to da sie z nich zrobić Alu , baaa , nawet sie je da na lustro wypolerować , przywioze w piątek listwe pokazać co zrobiłem u siebie i chyba tak zrobie ze wszystkim. i oczywiście jak coś to moge Ci pomóc z wymianą bo jest troche pierd...nia sie z jedną zawleczką od tej najdłuższej listwy (też miałem drewno )
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tylko nie szalej na tych diodach już jestem na uczelni ja nigdy nie szaleje :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jade do Gliwic, do poklikania potem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak wiadać, jaka wypowiedź by nie była, zbliża was do piwa pisze was , bo ja sie do elyty nie zaliczam , a poza tym nawet jakbym dostał piwko to podziękuje , bo albo piwko albo jazda także moge pomóc w spamowaniu bezinteresownie :>
-
[ALL B5] Mój nowy nabytek :)
nie kupuj chromowanych ledów kup albo jakieś Oryginalne lampy z lat 98-01 , albo ledy jakie ma np. Nosb a swoją drogą to pooglądaj sobie auta w tym dziale to napewno znajdziesz wiele wzorów do naśladowania i będziesz mogła zapytać właściciela o to czy o tamto
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
no to zdrowa bestia ale to po c*pie tyle wyszło ?? oczywiście żarcik , ale do gratisów jakie miał np. hugo to Ci daleko ja miałem w serii w zależności od hamowni 115 250 i 110 235 , obie Maha , także nie wiem od czego to zależy, chyba od tego jak ustawią hamownie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak będziecie chcieli to sobie kiedyś siądziemy w kółku przy ognisku to wam opowiem całą historie , jak to było z powstaniem EU , a teraz moge tylko powiedzieć , że byłem najbliżej całej sytuacji i mocno żałuje że sie tak stało a co do Strefy to bardzo chętnie sie pisze
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
nie znasz, ludzi , poczekaj aż Ci ktoś nasika przez ten luft do auta . niestety taki kraj a na spocie przez uchylony dach otworzyliśmy bejzbolem auto jak nam sie kluczyki zatrzasneły w aucie , także ja sie wole posmażyć troche
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no patrz, a tam nikt nie obiecuje browców za okrągłe strony
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
ja miałem te lampki i niestety jestem zdania że cobyś tam z nimi nie zrobił to to będzie szajs mi popękała sama z siebie szybka także , jak dopadniesz lampy z USA to nawet sie nie zastanawiaj , albo tak jak Nosb walnij zwykłe valeo , albo chociaż depo na czarno i będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Somes, ja mam ori przycisk tylnych halogenów , dasz dyche i jest Twój
-
[ALL B5] Mój nowy nabytek :)
dokładnie , nie ma innej rady jak wszystko co jest dołożone wyrzucić i zacząć od początku , a klamki jak były lakierowane to szkoda że nie takim samym kolorem co reszta auta fajnie wyszły te trójkąty przy lustrkach. poprosiłbym o zdjęcia środka, tylko boje sie że jest zrobiony na styl nadwozia ;(
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
wystarczy hamerite , nawet nie musi być pod kolor , bo tego nie będzie widać wpadnij na spot to Ci wszystko wytłumacze , zmieniałem już lampy w 6ciu samochodach , a w czwartek zmieniam w 7ym