Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Znaczek s-line na kierownicę trójramienną


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno można zamontować znaczek s-line (fotki niżej) na każdą kierownicę trójramienną. Ile w tym prawdy i czy jest szansa żeby to przypominało ori kierownicę s-line? Są przewidziane miejsca na zatrzaski z takiego znaczka, czy tylko jakiś klej wchodzi w grę... :mysli:

g5464513.jpg

Mam trójramienną pikowaną kierownicę, która jak przypuszczam nie różni się od wersji s-line niczym poza w/w znaczkiem i kolorem nici (s-line chyba biała i czerwona). Nowa kiera od s-line'a to wydatek ponad 1000 PLN, a wtedy to już można pokusić się o kierownicę od TT/R8... :kox:

Rezał ktoś już coś takiego u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w s-line (niekoniecznie z czerwonymi nićmi) jest wgłębienie na znaczek,więc u ciebie pozostaje nakleić znaczek,ale identycznie jak w ori to nie będzie :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odetniesz nóżki, przykleisz na kleju i... będzie znaczek wystawał jak bombel :confused4: Wydaje mi się że to nie wyjdzie ładnie a wręcz przeciwnie. Pomyśl lepiej o kierownicy TT/R8 bo jest naprawdę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rezałem i Malik ale od TT -można wymienić są mocowania,a w tej Twojej obawiam sie że tylko klej.W oryginale jest wgłębienie na znaczek. Zapewne pod skórą są mocowania ale ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak też podejrzewałem... Mocowanie na klej nie wchodzi w grę, wyjdzie straszna kiszka. :kwasny: Dzięki za odpowiedzi Panowie i rozwianie wątpliwości. :good: Trzeba dozbierać fundusze i pomyśleć nad zmianą - TT/R8 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. W kierownicy TT/R8 masz wymienne panele. Dostępne są juz chyba wszsytkie opcje. Począwszy od czystego panela poprzez sline, TT, TTS, S3, S4, S6, RS6 bo we wszsytkich tych autach montują takie kierownice.

Kierownica wygląda super i jest bardzo ergonomiczna.

IMG_1273.JPG

Dodatkowym plusem powinno być dla Ciebie to, że w B7 montaż zajmie 5 minut. Nie trzeba nic kodować ani wymieniać żadnych dodatkowych elementów. Wszystko działa od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica wygląda super i jest bardzo ergonomiczna.

fakt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostępne są juz chyba wszsytkie opcje. Począwszy od czystego panela poprzez sline, TT, TTS, S3, S4, S6, RS6 bo we wszsytkich tych autach montują takie kierownice.

RS6 jest nieco grubsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik też chce taka kiere.. mam multi s-line wiec ta twoja chyba pasuje tylko co z multi czy dziala tak samo. co tam sa za kostki :embarrassed: pozdro

Działa tak samo. Kostki identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie wyrezalem taki znaczek i ciezko poznac ze nie jest ori :chytry: ,niema zadnych miejsc na zatrzaski a kleilem to bizonem dwuskladnikowym. :)

Zapodaj zdjęcia :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie podepne pod temat, da sie wymienić znaczek w 3-ramiennej kierownicy , ale z S4 B5 ?? bo jakiś taki mam zużyty , czy trzeba kupować w ASO całą kiere :gwizdanie: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja sie podepne pod temat, da sie wymienić znaczek w 3-ramiennej kierownicy , ale z S4 B5 ?? bo jakiś taki mam zużyty , czy trzeba kupować w ASO całą kiere :gwizdanie: ??

4A0419685B emblemat

8A0419685B emblemat S4

4A0419685A emblemat S6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...