Treść opublikowana przez prodi5
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
ciemnosc widze ciemnosc he he
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
No pewnie tak chyba lepiej nowe kupic a to do kosza he he[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 09:19_________________________________________________Hm dziwne wczoraj wbilem kod i o dziwo radio zadzialalo choc wyswietlacz dalej czerwony i nic nie wyswietla
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
Tak wymienilem czujnik temperatury ten 4 pinowy na bloku silnika i wszystko wrocilo do normy
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
Oj przepraszam panowie bardzo dziecko mi na kolanach siedziało i capsa właczyło:)[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 15:08_________________________________________________No juz wiem AHL i ile w nim jest czujnikow 1 czy 2?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 16:45_________________________________________________Wymieni;lem czujnik i hula spoko
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Akumulator jest spoko mowie czerwony jest wyswietlacz tylko nie wyswietla liter po prostu czerwono swieci i nic wiecej
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Radio ogrzane i nic chyba bez wizyty u elektryka sie nie obejdzie he he
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Kurde odlaczylem i nic dalej to samo macie jakies pomysly co to moze byc?
-
Przekladka Anglika
No coz to Polska wlasnie dalej trzeba bedzie przekladac kierke z prawej na lewa i tyle. no wlasnie ze tylko poj specjalistycvzne beda mialy prawo miec kiere po prawej a zwykly kowalski musi przelozyc
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Fabi jest dokladnie tak jak mowisz sprobuje odlaczyc i zobacze thx
-
Przekladka Anglika
Dolnoslaskie ale przerobilem u niego vw i audi i chodza spoko
-
Przekladka Anglika
Tom moge Ci podac adres dobrego kolesia od przerobek chyba ze sam chcesz robic przedzwonisz i sie dowiesz wszystkiego
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
HE HE IREK POSZEDŁ KUPOWAC TEN CAŁY CZUJNIK.... A JA SIE NIE ZNAM NA SILNIKACH HA HA POZDRAWIAM:)
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
1595,99 CM3, 74,00KW
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
spoko he he musze jakiegos kolesia poszukac co na vag sie zna bo czujnik komfortu mi trzeba zaprogramowac bo szyby sie aut nie domykaja i oswietlenie aut nie dziala po wizycie w warsztac9ie gdzie koles zaczal cos tam vagiem w aucie grzebac a nic sie na tym nie znal[br]Dopisany: 23 Styczeń 2010, 11:09_________________________________________________a i jeszcze jedno pytanko czy w tym silniku sa 2 czujniki czy 1?
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
74kw napewno
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
jeszcze nie patrzylem bo auto stoi w garazu u mojego ojca a to kawalek drogi no to mi sie wydaje jedyna przyczyna jak zaloze nowy czujnik jade na kompa
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
Spok bede musial na rzeszow uderzyc kurde ssania nie ma i nie chce odpalac jak zimny
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
no wlasnie ja mam zielony a gdzie radzisz kupic?
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
Dzieki czyli dobrze byl zalozony myslalem ze znowu cos popsuli ona cieknie w miejscu styku metalu z plastikiem czyli pewnie czujnik do wymiany ale slyszalem ze 4 pinowych juz nie produkuja czy to prawda bo na allegro tez tylko uzywki znalazlem
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
Wyjalem czujnik wytarlem do sucha przechylilem do gory nogami a z niego kapie plyn teraz rozumiecie? uszczelka tez jest do wymiany to wiem ale czy czujnik i jeszcze jedno ja go 1 raz wyjmowalem ale czy ten oring powinien byc na tej metalowej obudowie czy na plastiku?
-
Przekladka Anglika
no jak dobrze przerobione to nie ma roznicy w jezdzie bo widzialem pzre aut "dobrze" przerobionych he he
-
Przekladka Anglika
Wandej dokladnie jak ci jakis klepak ma to zrobic to lepiej sobie odpuscic znam dobry warsztat w ktorym tylko vw i audi przekladaja profesjonalnie u mnie w vw wszystko spoko a audi spirprzyli mi mechanicy z mojej miejscowosci jak dalem im do wymiany cewki pourywali mi koncowki od rury ktora do przepustnicy idzie zakleili nawet w srodku i powiedzieli ze nie ma paliwa he he a nawet rezerwa sie nie swiecila teraz tocze z nimi boje o wymiane rury na nowa bo jak im pokazalem to sie od razu przyznali tylko ze juz tydz czekam i nic. poltora roku temu koszt przekladki audi 6000 na gotowe a passata 7500 czyli wsztstko zalezy od tego za ile kupisz angola mi sie udalo tanio i mam autka za 60 % wartosci rynkowej w Polsce
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
he he dobry tekst no ale chyba z czujnika nie powinien sie ze srodka lac? chyba az taki glupi nie jestem zeby nie wiedziec ze jak sie czujnik wyjmie to sie plyn leje mi chodzi o to ze ze srodka z czujnika sie leje a chyba nie powinien skoro tam napewno sa jakies uklady elektroniczne
-
[B5 AHL] Silnik nie wchodzi na obroty powyżej 5000
no wiesz jak koles przy wylaczonym zaplonie mowi ze czujnik halla do wymiany to on moze malucha diagnozowac a nie audi[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 07:34_________________________________________________no i wyjalem czujnik temp zielony 4 piny spomiedzy metalowej czesci a plastikowej wydobywa sie plyn czyli czunik do wymiany
-
[B5 ADP] Nie widać nic na wyświetlaczu radia-co może być przyczyną?
Mam taki problem nie wiem czy do tego dzialu . Auto postalo 4 dni na mrozie akumulator padl he he i teraz mam problem z radiem poniewaz wlacza sie bo widac ze wyswietlacz sie podswietla ale nic sie na nim nie pojawia czasem jedna kreska albo dwie . Czy to wina mrozow czy cos innego dodam ze dzialalo spoko przed tym