Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prodi5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prodi5

  1. No wlasnie w jakiem kraju a wiesz ze w Anglii sa tez sprzedawane auta z kierownica po lewej stronie? Dokladnie jezeli nie poinformujesz kupujacego a zorientuje sie po jakims czasie to ma prawo odstapic od umowy
  2. no z temp na desce nie ma problemu trzyma 90 rowno tylko ten wyciek
  3. Normalne ze przy sprzedazy poinformowalbym ze to byl anglik bo jezeli nie to gosc jak sie dowie moze odstapic od umowy
  4. hm no wlasnie sie tak zastanawialem musze dzisiaj sprawdzic w bagazniku wlasnie szukam jakiegos dobrego kolesia z vagiem co sie zna na tym a nie tylkjo bledy kasowac umie
  5. po numerze vin nie poznasz gdzie auto jezdzilo tzn czy mialo kierke z prawej czy z lewej a diagnosta nie pozna chyba ze jakis paprok ci robil i nie zrobil tego jak nalezy tylko fuszere odwalil
  6. Dzieki wielkie dzisiaj zajrze
  7. prodi5 odpowiedział(a) na prodi5 temat w Audi A4 B5
    to daj mi namiary na jakiegos kolesia dobrego bo u mnie pojechalem do warsztatu to na wylaczonym zaplonie stwierdzili ze czujnik halla do wymiany he he
  8. u mnie dobrze pokazuje temp ale niestety ma klopoty ze szczelnoscia dzisiaj zauwazylem ze chyba jakas uszczelka poszla bo czujnik caly w plynie he he cale szczescie bo myslalem ze to uszczelka pod glowica czy da sie jakos to uszczelnic czy wymiana czujnika?
  9. ja robilem przekladke i wyszlo spoko moge warsztat polecic wszystko dziala jak nalezy audi a4 99 i passat b5 2005 jak jest przeglad oki to urzad nie ma prawa nie zarejestrowac u mnie to bez problemow przebieglo. nike 21 a mozesz mi powiedziec jak diagnosta pozna ze to przekladka? he he jak jest dobrze zrobione to nikt nie pozna
  10. Wymienilem cewke przewody swiece a do zadnego warsztatu auta juz nie dam bo jedno naprawia a drugie zepsuja
  11. wszystko zrobione i dalej nic czy to moze byc wina nie zaadoptowanej przepustnicy? dzisiaj sprawdze he he
  12. Ja kupiłem przełożyłem i się opłacało
  13. Hej to wcale nie takie straszne a można mieć auto za 50 do 60 % ceny mogę dać namiary na dobrego fachowca ja przerabiałem i śmiga loox. A co do rejestracji to nie ma problemów rejestruje się jak auto z Niemiec.
  14. Zdejmij nadkole i zobaczysz
  15. prodi5 odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Witam Panowie znacie moze kogos kto mi zaprogramuje dobrze moduł komfortu bo w przeworskich warsztatach to szkoda gadac
  16. prodi5 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam mam taki problem a mianowicie gdy pokrywa komory silnika jest zamknięta włącza się czerwone pulsujące światełko na desce a gdy otworzę pokrywę światełko gaśnie dodam że poziom płynu jest dobry. Czy ktoś zna na to radę?
  17. Czy to może byc wina zle ustawionego paska rozrzadu?
  18. Zrobiłem wszystko jest ok moze to byc wina świec?
  19. witam mam maly problem w moim audi obroty utrzymuja sie na 600 a jak przyspieszam to dojda do 5000 i wiecj nie pojdzie do gory czy ktos wie w czym tkwi problem? Nazywanie wątków niezgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem)
  20. hej witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.