Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jak wyciagnac zbiornik płynu do spryskiwaczy?


marhiw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów! Mam kolejną prosbe do Was..

Ubywa mi płyn do spryskiwaczy ze zbiornika i nie wiem jeszcze co jest tego powodem.Kapie mi tuz pod nim.Czy to moze pekł ten zbiornik czy moze z pomki leje Pomózcie mi i powiedzcie jak wyciagnac ten zbiorik gdzie jest przymocowany i czy musze odkrecac nadkole czy uda mi sie górą go wydostac.????Robił ktos cos takiego kiedys???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zdjeciu nadkola bedziesz miał od spodu 2 srubki i jeszcze jedna przy zbiorniczku od wspomagania, potem pozostaje juz tylko lekko odchylic i odpiac wtyczke od pompki i zdjac przewód od spryskiwacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ściągać całego nadkola :) ja poodkręcałem je do połowy i ostrożnie (tak żeby nie połamać) wygiąłem tak żeby mi nie przeszkadzało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ściągać całego nadkola :) ja poodkręcałem je do połowy i ostrożnie (tak żeby nie połamać) wygiąłem tak żeby mi nie przeszkadzało :)

tylko przy tej temp. cza uważać żeby nie pękł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam problem ze spryskiwaniem tylnej szyby. widzę że jak spryskuje szybę to po kołem robi się plama płynu. jak naprawiałem go to mechanik wykręcił go całkiem żeby mieć lepsze dojście. podejrzewam że nie podłączył w ogóle jednego z wężyków. nie wiem jak dokładnie to tam idzie i gdzie powinienem to wpiąć ale dzisiaj muszę to naprawić. będę postępował według tego co wyczytałem. przy takiej pogodzie jak jest teraz to szybka musi być umyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...