Treść opublikowana przez siniak80
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
siniak80 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZF48MA000837
-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
siniak80 skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWAUZZZ8K2EA120369
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
znalazłem zdjęcia ale z dnia zakupu auta <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
auto odjechało z parkingu pod blokiem na żyrardowskiej w nocy z poniedziałku na wtorek. Jak znajdę jakieś fotki to wrzucę
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie było,a4 i passaty podobno znikają masowo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czarnula w sedanie z 2003 1,9tdi, s-line ale tylko wewnętrzny, 17-tki koła, obniżona tylne lampy ledowe, wgniotka w drzwiach od kierowcy nad klamką
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie uważajcie na swoje audiczki moja właśnie zmieniła właściciela pewnie już ją rozbierają w jakiejś dziupli.
-
[B6 AVF] Logi do oceny - auto po "czipie"
To co może być przyczyną długiego rozkręcania na początku dodam turbo niedawno regenerowane u myszkiera
-
[B6 AVF] Logi do oceny - auto po "czipie"
165KM i 376Nn
-
[B6 AVF] Uszczelki pompowtrysku
wielkie dzięki panowie
-
[B6 AVF] Uszczelki pompowtrysku
Witam potrzebuje numer zestawu naprawczego(uszczelki) oringi pompowtrysku
-
[B6 AVF] Numery N18 i N239
http://www.a4.strefa.pl/a4up/B6_AVF_Instalacja_podcisnienia_i_recykulacja_spalin.pdf Panowie zawór n18 na schemacie to pozycja 12-8E0 906 628B czy 13-8E0 906 627C
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4.strefa.pl/a4up/B6_AVF_Instalacja_podcisnienia_i_recykulacja_spalin.pdf Panowie zawór n18 na schemacie to pozycja 12-8E0 906 628B czy 13-8E0 906 627C
-
[B6 AVF] Numery N18 i N239
Wielkie Dzięki dla kolegi Pozdrawiam [br]Dopisany: 20 Maj 2010, 21:40_________________________________________________n18 to na schemacie nr.12 czy 13
-
[B6 AVF] Numery N18 i N239
VIN poszedł na PW
-
[B6 AVF] Numery N18 i N239
Potrzebuję numer zaworu sterującego EGR-em n18 i zaworu sterującego klapą gaszącą n239
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
A jeśli chodzi o klekoty na pompkach czy jakieś negatywne skutki po zalaniu modyfikatora mogą się pojawić?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hola hola ... już są sprawdzone że padły - B6 w 1.9 ma czujniki zwarciowy zarwanej poduchy - na jednej tej lewej. No i wzrokowo tez można poznać że zarwana. Mechanik każdy ci to zrobi bo prosta sprawa (walekk dobrego gościa poleca) - tylko że z częściami różnie bywa - zamienniki w tym przypadku potrafią się nie sprawdzić, jak byś chciał coś ori to dzwoń do gajosa ale tylko tego gdańskiego, od otrzymanej ceny można uzyskać 15% rabatu na PW ci powiem jak. na pewno pod skrzynią padła a co do pozostałych to zobaczymy jaka będzie diagnoza no i jak będę kupował to ori oczywiście chętnie wtedy skorzystam z tego rabatu [br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 17:39_________________________________________________ już kiedyś byłem u krzyśka także trafie u tego z boscha też byłem jak miałem a3 no i auto stało dwa tygodnie mnie tam więcej nie zobaczą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem ja tam zawsze swoje OOOO serwisuje u Krzyska na Łęczyckiej nigdy sie nie zawiodlem, moze spytac nr telefonu wysle Ci na PW dzięki w poniedziałek podjadę na łeczycką niech zerknie co się tam dzieje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie muszę wymienić poduchy pod silnikiem i skrzynią gdzie w elblągu mogę bez obaw oddać auto... jakiego magika polecacie
-
[B5 AEB] Przelotowy układ wydechowy
Ja robiłem układ wydechowy w firmie http://www.el-tec.pl/ dużo ludzi ich chwali
-
[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej
ja u siebie nie zaobserwowałem nic takiego ale mogą to być wypalone przegrody poruszaj wydechem czy coś lata w środku
-
[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej
przemek jak nam trochę zima odpuści to zrobisz rundkę i sam ocenisz poziom hałasu a trzeciego tłumika nie będzie ponieważ trzeba by było robić korektę programu jak coś zmienię w wydechu pozostaje wygłuszyć podłogę i silnik jest jeszcze jedna kwestia do wyjaśnienia mianowicie jeden wieszak który podtrzymuje tłumik jest przymocowany do skrzyni biegów może wibracje od skrzyni? po nowym roku będę brał auto na podnośnik zrobię fotki wydechu
-
[B6 AVF] Wykres po wizycie w tune-up w gdańsku
Wszystko jest ok miał być lekki soft a autko nieźle zapitala. Z czasem jak będzie mało to pompkach i FMICu pomyślimy a na razie wystarczy :>
-
[B6 AVF] Układ wydechowy ze stali nierdzewnej
na pewno nie są tej samej wielkości środkowy tłumik mam identyczny jak tu http://www.el-tec.pl/pl/wydech_gotowy.html