Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie


piko-miko

Rekomendowane odpowiedzi

witam.koledzy mam taka myśl aby to zakupic i wlec do silnika .jest sens :mysli:,u mnie na blacie jest 200 tys,podobno cos tam to pomaga,co o tym sądzicie warto czy nie.i jeszcze mam drugie pyt -jaki kupic srodek aby wyczyścic układ paliwowy tzn,wtryski ,pompe itd.moze podeslecie link.bo szukam a tu tyle wszystkiego ,że nie wiem co jest dobre,elr najważniesze to pierwsze -ceramizer. :hi:pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś pisałem, tego typu środki poprawiają li tylko bilans ekonomiczny producentów tych specyfików

i Nasze samopoczucie :pali:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie polecam - lałem do vectry, jak wlejesz raz to już potem trzeba co zmiane oleju, podobno po długim użytkowaniu niszczy silnik, vectra po 200 tys. ale po specyfiku przestała dymić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam strata pieniędzy :thumbdown:

tego typu środki poprawiają li tylko bilans ekonomiczny producentów tych specyfików

i Nasze samopoczucie :pali:

Dobrze powiedziane :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś pisałem, tego typu środki poprawiają li tylko bilans ekonomiczny producentów tych specyfików

i Nasze samopoczucie :pali:

i sprzedawcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlałem kiedys specyfik sts do b5 i nie zauwazyłem zadnych zmian, ceramizer? moze ktos stosował to nie ch sie wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosowałem ceramizer w omedze,czy była poprawa? trudno mi to ocenić ,ale napewno nic złego się stało.natomiast zalałem moje a4 modyfikatorem i różnica jest spora, silnik zdecydowanie równiej i ciszej pracuje ,nie drży jak to robił do tej pory,może to subiektywne odczucie ale i lepiej ciągnie.Przejechałem narazie 1700km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie, widzę że zdania są podzielone,trudno powiedzieć .poruszyłem ten temat po tym jak mój kolega wlał do BMW,wcześniej brała dużo oleju i było bardzo nierówne ciśnienie na tłokach.wlał ceramizer pojeżdił kilkaset kilometrów i silnik znów jak nowy,zero brania oleju kompresja wieksza i równa na wszystkich tłokach.miałem to wlac do siebie nie dlatego że mam problemy.cos to na pewno daje ale u mnie jeszcze jest ok,-kiedys tam to jest ostatnia deska ratunku dla silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej na pewno nie będzie, ja lałem do swojej 2,5 i nic się nie stało, ale wielkich zmian nie zauważyłem.

Ostatnie dwie zmiany nie lałem ale teraz zaleje ponownie może to naiwne ale co tam nie zbiednieje. Dodam że auto ma na szafie 270tyś wałki super, oczywiście hydraulika zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam też jestem ciekaw czy ceramizer dobrze wpływa na silnik i szukam opinii ludzi którzy tego używali a nie sceptyków którzy z góry zakładają że nie ma sensu. Mówiąc ceramizer nie mam na myśli żadnych wynalazków znanych od dawna typu motodoktor albo coś tym stylu, pytam ten konkretny http://www.ceramizer.pl/. Z tego co wyczytałem nie dolewa się go przy każdej zmianie oleju tylko jednorazowo w zależności od stanu silnika 5 lub 10 ml. Ceramizer to nie jest płyn tylko gęsty żel w strzykawce, więc jak ktoś pisze że "dolewał" kilka razy do silnika to wiem że mówi o innym środku.

Proszę się wypowiedzieć na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz coś wlac to wlej "Modifikator" ja przejechałem na nim ok 5 tys.km. i jest poprawa pracy silnika ,drgania znacznie się zmniejszyły i czieszej pracuje.Oleju jak nie brał taki i nie bierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już chcesz coś wlac to wlej "Modifikator" ja przejechałem na nim ok 5 tys.km. i jest poprawa pracy silnika ,drgania znacznie się zmniejszyły i czieszej pracuje.Oleju jak nie brał taki i nie bierze.

Co to za "Modyfikator"? Jaki producent? A może jakiś link albo fotka butelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis tego typu środka (może i tego samego - nie pamiętam) reklamowanego w tvn turbo był jakiś czas temu na stronce tdi-tuning. Tvn reklamowało to jako super środek poprawiający pracę silnika itp, a Marek dopowiedział na forum że niestety to tylko reklama i cudów nie ma. Osobiście też uważam że jeśli silnik jest w słabej kondycji i ma sporo najechane to cuda z nim się nie staną.

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zawsze są różne opinie na temat tego modyfikatora ,szkoda że w większości wypowiadają się ci co go nie użyli.Oczywista sprawa że każdy może wierzyć lub nie w działanie takiego środka.Oleje jak już pisałem tu na formu są też lepsze i gorsze i myślę że nikt nie wie czy ich właściwości to tylko ściema czy prawda ,np. taki Motul jest tu polecany dosyć często ale kto przeprowadził badanie jego opisywanych parametrów ? zapewne nikt albo mało kto (ja nie znam osobiście takiego kogoś) ,natomiast polecających jest spore grone tylko czy sami go stosują czy tylko powielają jego opinie że jest dobry?.Jedno co mogę powiedzieć po przejechaniu 5 tys km. na modyfikatorze jest lepiej niż było .Wiem że zaraz ktoś powie zobaczymy jak zrobisz więcej km to co będzie.Ano zobaczymy .Na razie polecam. Aha mam na zegarku 346tys km i jezdżę na Mobil 5w40.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...