Treść opublikowana przez LySyKilla
-
Wałbrzych
wlasnie kiedy spot dlugi weekend kraj trza odwiedzic i MajsterGarage
-
Wałbrzych
yyyy Majster i poryjemy sobie berety jak dzis zrobiles to Jankiemu fajnie fajnie milo bylo popatrzec na tak wiela OOOO
-
Wałbrzych
Siema siema wlasnie dostalem wiadomosc o Niedzieli 15:00 Makro W-ch. Dobrze sie sklada bo bede akurat w kraju bez swojej fury ale znajde cos na zastepstwo by sie tam dostac:) postaram sie za bardzo nie odstawac od tredu:) P.S. Majster Bedziesz???
-
Alufelgi zimą
A ile dałeś za te repliki ? To są MAMy czy plastelina ? Nie wiem kurde, a dalem za nie jakies ponad 2tys na zlotowki bedzie
-
Alufelgi zimą
Dobra innej beczki. A co do polerowanych felg mam 18 polerowane repliki S8 i juz sobie pluje w brode wprawdzie zimy i soli one nie widzialy i myte sa regularnie to wygladaja tragicznie. Generalnie jezdze na nich jakies dwa lata a od ponad roku zaczela sie z nimi dziac masakra jakas a dzis to wygladaja juz ze nie chce na nie patrzec. Wyglada to jak jakies odpryski czy co jakby mialy "popekany lakier". Dwa pytania dzieje sie tak bo sa to repliki a nie orginalne OOOO? Czy da sie cos z tym zrobic czy na smietnik?
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
na Yokohamah sie nie poslizgasz chyba ze na sniegu masakra sie trzymaja ale Ty masz i tak quattro wiec bez roznicy Bierz bierz!
-
Wałbrzych
No dokladnie tak Mordor czyli Palestyna czyt. Sobiecin straszne japy tam maja jak sie pod koksownie jedzie ale czego sie nie robi dla odrobiny ciepla. Najsmieszniejsze jest to ze zaraz naprzeciw mieszkaja ludzie Ci maja jazde dopiero A tutaj mala fota z samego centrum niewyrazna ale ale
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
ja mam u siebie BOSH`a wlasnie niedawno kupilem komplet z zagieta pasazera i zbieraja jak talala rozmiaru dokladnie nie znam w mm ale BOSH oznacza je jakos 21/21JS cos takiego pasuja i nie ma zadnego problemu
-
[ALL B5] Pomóżcie koledzy w wyborze felg
Moja nosi 18 225/40 spalanie nieznacznie podskoczylo osiagi coz ciezko powiedziec przy ropopijcu ale u jak juz wspomniano przy Twoim silniku nie poczujesz Uwazaj tylko na opony jakie wybierasz nie bierz tego koreanskiego scierwa bo co niektore szumia tak jakbys mial lozyska wylatane
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
Wszystkie te srodki to lipa moja ma 177tys mil to bedzie jakies ponad 280 tys km nic w nia nie leje tylko rope. Szkoda siana i tyle
-
Wałbrzych
Freon jestes z W-cha czy z Wroclawia? Bo Mordor a Mordor to dwie rozne sprawy Nie zebym byl sie czepial czy cos ale chce sie upewnic czy mowimy o tym samym
-
Wałbrzych
carlos bede tarabanil jak cos a propos zrobcie spota w Mordorze hehe przynajmniej 365 dni w roku cieplo rzadzi A wlasnie ziomus od biura matrymonialnego hehe jak Cie cisnie i nie masz gdzie to na Szczawienko do Ewy zapraszam
-
Wałbrzych
carlos - majster zaraz po 19 stycznia bede na rejonach jakis maly melanz??
-
Wałbrzych
Kuna Fa Majster kope lat hehe widze ze B5 po "gradobiciu" poszlo i wozisz dupsko w B6 ja swoja to do konca mojego lub jej bede jezdzil, no nic trzym sie Pozdro
-
Wałbrzych
Dostalem wiadomosc niestety nie za szybko zawitam do Pomrocznego jednakze ciesze sie ze cos sie ruszylo w moim rodzinnym miescie. Pozdro chlopaki i milego spotowania Dzieki za wiadomosc. P.S. Carlos666 - Majster??
-
[B5 AFN] Immobiliser
Probowalem i d*pa. Od jakiegos czasu jakby sie poprawilo ale mrygnie mu sie od czasu do czasu no nic nie bede maglowal w kolko tego samego. Bede w kraju to zrobi sie. Tak czy inaczej dzieki za checi :th:
-
[B5 AFN] Immobiliser
Powiem tak system z obracaniem kluczyka nie za bardzo pomaga. Temat z dzialu warsztat w sumie wyczerpujacy ale jak dalej czytac nie jest ten zabieg skuteczny we wszystkich przypadkach poza tym z kluczy posiadam tylko mlotek no moze krzyzak gdzies sie znajdzie lecze problem tkwi w tym ze sie za to nie zabiore bo jak sie znam to zaraz cos popieprze choc kierke przydalo by sie zdjac bo cos mam krzywa :> No nic chyba poczeka to do kolejnej wizyty w kraju i jeszcze sie troche poirytuje przy odpalania. Jak ktos ma moze jeszcze jakies metody chetnie poczytam. Dzieki tak czy inaczej za checi.
-
[B5 AFN] Immobiliser
Wiec jest taki problem po wlozeniu kluczyka ostatnimi czasy dosc czesto zaczyna mi migac lampka od immobiliser`a przy czym jak wiadomo auto nie pali. Po kilku probach wkoncu gasnie raz po kilku raz po kilkunastu a czasem nawet kilkudziesieciu. Juz raz mi sie to przydarzylo i przy wizycie w PL odwiedzilem mechanika i rzekomo naprawil ale tak ze nie dzialal mi centralny ale zaraz jak do niego wrocilem poparwil i bylo GiT. Niestety od jakiegos czasu znowu mnie ta lampka dreczy i efekt jest ten sam. Da rade jakos to samemu zrobic bo mnie reka juz boli od krecenia kluczykiem i stacyjka nie wiem ile to wytrzyma . Z gory dzieki i czekam na jakies wiesci
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
No to ciesze sie ze jest porozumienie. Ktos z ponad 180 wzrostu za kierka i z tylu juz podobny osobnik nie zasiadzie, ale tego nie trzeba nikomu mowic. Wiadomo ze ma zostac zgrabna ale wlasnie kosztem bagaznika dodac miejsce z tylu na dlugie kulasy.
-
[B8 CAGB] Mój nowy nabytek
szybkie podsumowanie.. auto ladne wiadomo wiadomo gratuluje zakupu... ale w kapciach do samochodu coby posluchac muzyki ?? A tak jak ktos wczesniej oburzyl sie porownujac auto do kobiety... hm.... nie ma co porownywac wiadomo ze fura to fura. Wracajac do auta mam nadzieje ze miejsca przysporzyli w srodku szczegolnie z tylu by sie zdalo. Pochwalony
-
[B5] Przyklejanie odstającej tapicerki deski rozdzielczej
przy slupkach jak przy slupkach ale na calej dlugosci szyby odstaje menda
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
nie ma co zalowac jak S`ka zagosci pod domem
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
Ladne, ladne nie ma co smarowac widzialem na zywo nic jej nie brakuje konkretna.
-
GumBall 3000 -Londyn
dobrze mowilem ze M6 widzialem wprawdzie nie tam ale widzialem
-
wymiana oleju 1.9tdi b5
Mobil jest a przynajmniej byl w 5L butlach ale sa jak dobrze pamietam a pracowlem w tym ze tak powiem sektotrze olejowo paliwowym w szarych butlach i na pewno z naklejka. Jednym slowem spaprales sprawe 15W 40 to do zagazowanej sierry mozna lac. Ja bym zostal przy Mobilu ale 0W40 Turbo Diesel. A do mechanika bym wrocil i kazal mu wypic to co Ci zalal.