Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. W tej cenie myślę że a6 c6 a nie b7 1. nie chciał bym takiej krowy 2. cena za B7 dla mnie inna jak w ogłoszeniu czyli co k**wa 20k ? 40k to trochę dużo jak za b7 - to już stara konstrukcja z 2000r jakby nie było, z drugiej strony za 40k nie kupisz Pan nic z wypasem w B8 golaska i owszem ale pozostanie niedosyt, zaś rezanie...zaś kasa
  2. lecę za jakąś godzinę na garage - będę tam też z godzinę jak co zapraszam
  3. pany lepszą oponę dać na przód czy tył ? tzn mam 2 szt nówki i dwie po 6mm zastanawia mnie co trzeba mieć w głowie żeby przerabiać podobno oryginalne rs4 b5 na takiego ulepa, jeszcze bym zrozumiał auto po mega dzwonie, komuś się nudziło i sobie takie coś zrobił. Ale kuźwa z bezwypadkowego rs4 takie coś? Za to powinni wsadzać do więzienia hehe mi się podoba mnie również tak jak ten Twój zjebany link co wkleiłeś - szczerze za c**ja no nie jest śmieszne , żeby to jeszcze było w miarę realistyczne, aha rozmawiałem z moim prawnikiem - spokojnie mogę Cię za to pozwać więc szykuj hajs bo będziesz sponsorem mojej B8 po lifcie
  4. ja jebe
  5. to nie mam
  6. ale co konkretnie chcesz ? uchwyt od słonecznika ( nie mam) czy słonecznik nad lusterkiem ?
  7. kierowca/pasażer czy ten nad lusterkiem ? kierowca/pasażer sprzedany nad lusterkiem mam - 100zł - rarytas jak o ten chodzi to wpadaj to CI go dam a sorry uchwyt - nie, nie mam a co bierzesz jasny i szprejem będziesz go jechał
  8. Stan wczoraj wódę waliłem
  9. odpadam Z Multisem walicie w kocioł ? kaj ?
  10. Arturo jeśli do mnie to PW na FB to nic nie dostałem
  11. pedałów nie zapraszam zwłaszcza tych co się ukrywają i kamuflują rodziną i dziećmi
  12. Stan wiem od dawna, że masz FB: Art Brd (zastanawiałem się czy Brd to od nazwiska czy turbiny sorry, że Cie sprzedałem Morsik stówka
  13. Ucho ja nie mam kiedy auta umyć, koła już 2 tygodnie leżą na lakierni, a Ty mnie każesz ślizgi zaginać
  14. Ucho jak chcesz to mam takie coś w domu to CI mogę dać - mam z Auto Pajda moja już dwa razy wyrwała i ja raz, po drugim razie już nie dało się spasować dokładki tak jak mi Ucho zrobił na początku
  15. ja to mam - działa nie wyciera się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.