Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. no ja dziś jest widowisko dla inteligentów
  2. żenada Mamed dostał baty ale wygrał - całe KSW
  3. suszi
  4. Tychy kaj dziś puszczają KSW - w jakiej knajpie ? może idemy na wódę ?
  5. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyścić za bardzo nie mam czasu chcę kupić założyć i zapomnieć chodzi o przód zastanawiam się nad zamiennikiem ale nie wiem który sprawdzony, używki wg mnie nie warto
  6. Miszka82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powoli zaczyna mi padać mechanizm wycieraczek , kupował ktoś z Was jakiś i może polecić ?
  7. to tak jak u nas
  8. za dwa i dwa dni no takt wydawało mi się, że wczoraj był piątek to w takim razie napiszę tego posta jutro
  9. Tyś jest w druga mańka hee...?! Przetłumacz ...tyś jest w?? Co?? Tyś jest w drugą stronę Morsik dzięki za zaproszenie ale już też jesteśmy umówieni aha no i
  10. Tyś jest w druga mańka
  11. za 2 tygonie o tej porze zwycięzca już będzie spał co najmniej godzinę o ile dobrze pamiętam to Pajda przyjebał gwoździa 20:45 ?
  12. Achtung Achtung Tyszaki ! Turzol dziś my gadali żeby się spiknąć na ST może piątek na KSW byśmy się gdzieś wybrali ? dobra opcja ! Morsik lało/leje u Was bo czarno jak skurwęsyn ? miałeś dzwonić jakiś czas temu
  13. albo miał blisko
  14. lejesz na spoty ? czemu Cie nie było ? Poszłem w twoje ślady! Poszedłem
  15. lejesz na spoty ? czemu Cie nie było ?
  16. będzie ktoś z bajtlami ?
  17. i ja na trzecią lampę się piszę
  18. toż piszę, że takie bogacze tu są, że ja nawet nie potrafię poprawnie wymówić nazwy btw a HID to też xenon ?
  19. j**ane Carringtony każdy minimum ksenon w wozie, a grilla nie ma komu oświetlić
  20. działo się tu coś ? cz jak zwykle alkohol bez narkotyków ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.