Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Miszka82

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Miszka82

  1. to Stan ile pykło cztery dychy ? nie pytam o cenę auta tylko o Twój wiek
  2. ma ale się nie pucuje https://web.facebook.com/art.brd.5?fref=ts najlepszego Stan
  3. Indi chyba jakoś po 16 w Krakowską wlatywałeś z Pszczyńskiej - ja pieszo pod robotą pecika spalałem
  4. moja młoda ma hulajnogę z Decatlonu i jest za***ista mimo tego całego zamieszania z 6-cio czy tam 7 latkami moja młoda dostała się do przedszkola
  5. chłopcy z Piekar/Siemianowic nie próżnują, Policja wie ale nie mają jak ich drapnąć - musieliby na gorącym uczynku albo w pościgu
  6. Co jest z silnikami 3.2 , że każdy omija jak kałuże? ja go biorę pod uwagę - to chyba nie kwestia, że omija tylko strasznie tego mało
  7. poki co zostaw, zobaczysz jak to bedzie wygladalo, szkoda ze relingi i ramki nie sa w chromie by by wtedy pasowalo, pojezdzisz zobaczysz pokaz te zimowe fele na przykladzie jakis b7 bardzo dobrze, że nie są w chromie wg mnie czerwony + szwarc wygląda genialnie , chrom by wszystko popsuł
  8. Będzie na lato polecą w czerń ?
  9. Będziesz robił kuchenkę? w sumie to teraz najtańsze jeżdżenie gaz jest dobry do Junkersa to je profanacja ! jak kogoś stać na takie auto to niech jeździ na benzynie nie jestem fanem B7 ale ładna jest
  10. hehe właśnie walnąłem pierwszego kielona dziś...baaaaaaa w tym tygodniu więc mam żart, idę w kimę
  11. dwóch murzynów i Ty sam ok ?
  12. taka mała historia - Ci co spędzali dorastali w Kato na bank gościa kojarzą https://www.facebook.com/1567824283544373/videos/1593539747639493/
  13. Źle żeś poukladal mi 4 19 wchodzą do bagażnikanaciepane z GT-I9195 tylko że on tam 4 gumy i 4 fele osobno Ucho wciepnij fotki jak zapodasz
  14. ale c**jówka pogoda, a ja też z młodą sam
  15. siema zarobasy - każdy fure kupuje, no nieźle nieźle - ino ja taki szmaciorz i nawet wódki dziś nie piję zdziadziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.