-
[B5 1Z] Lodówka w aucie
O to chodzi że jeszcze jej nie mam i chce dostosować lodówkę do posiadanego miejsca ale myślę że będzie miała ok 20L pojemności
-
[B5 1Z] Lodówka w aucie
Witam. Chciałbym zamontować lodówkę w swojej audi. Ma ktoś jakis pomysł gdzie ją zmontować? Może ktoś już montował lodóweczkę w swoim aucie? Jak ją zamocować? Gdzie? Myślałem o zamocowaniu jej w bagażniku. Co o tym sądzicie? Oczywiście musi być możliwość szybkiego jej wyjęcia.
-
[B5 1Z] Wyjęcie podsufitki w sedanie
Witam. może ktoś próbował wyjąć podsufitkę z szyberdachem w b5 sedanie??? Da radę to zrobić bez wymontowywania którejś z szyb ???
-
[B5 1Z] Brak klaksonu przy skręceniu kierownicy
Witam mam problem ja w temacie. Gdzie szukać rozwiązania. da się to samemu naprawić? jak to zrobić? Jaki jest ewentualnie koszt naprawy?? Pozdrawiam -maniaków
-
[B5 1Z] Wymiana płynów, rozrządu
Witam. Mam pytanie do Koleżanek i Kolegów starszych stażem w użytkowaniu diesli. Jak często (co ile kilometrów) powinno się wymieniać (wymieniacie): olej, płyny eksploatacyjne (?), rozrząd, filtry??? Dzięki za odpowiedź Pozdrawiam
-
Oryginalny termometr w liczniku
Hej! mam takie może głupie pytanie: skąd wziąć +12 za zapłonem?????? z którego przewodu???jakiś przy liczniku czy jak???
-
[ALL B5] Jak zdemontować próg zewnętrzny
dzięki za informację
-
[ALL B5] Jak zdemontować próg zewnętrzny
Witam. Mam pytanie: jak zdemontować plastikowy próg zewnętrzny jak na zdjęciu? jest on jakoś klejony czy na spinkach mocowany? Poszę o odpowiedź http://img5.imageshack.us/my.php?image=dsc0020ya8.jpg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam forumowiczów. Nazywam się Grzesiek. Niedawno zakupiłem sobie audi A4. Mam nadzieję że będę mógł liczyć na Waszą pomoc w razie jakiś problemów. Pozdrawiam
grisha_g
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta