Treść opublikowana przez killer2000
-
Spociki Łódzkie
ziomuś jak chcesz sie z fanami audiolek zobaczyć nie tylko a4 to o 18:00 w niedziele pod tulipanem takie centrum handlowe na piłsudskiego a z nami samymi fanami a4 to kulawo cos ostatni z tymi spotkaniami wejdz na forum przed weekendem moze cosik sie wyklaruje ale wątpie
-
Spociki Łódzkie
to pały jedne zawsze popsuja zabawe
-
Spociki Łódzkie
KUFA MAC nie moge przyjechac
-
Spociki Łódzkie
ja sie wybieram na sreet racing only [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:57_________________________________________________w sensie jak wyżej pojarać laka pomęczyć silnik do odcinki[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:58_________________________________________________uwielbiam 200km lecieć [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:59_________________________________________________o 20:00 ofiar terroryzmu street[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________od 0 do 100 my life[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 23:23_________________________________________________deejkill bedziesz i don pedro ktpkolwiek i bartek
-
Spociki Łódzkie
czarno to widze
-
Spociki Łódzkie
heheheh dobre moja furka tam jedzie dobre jak mgły nie bedzie to mozemy powariowac
-
Spociki Łódzkie
od ulicy tomaszowskiej sie wiezdza do konca trzeba dojechac
-
Spociki Łódzkie
no to piknie ja bede tam [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 18:03_________________________________________________na końcu tej ulicy za dellem jeszcze tam mala krańcowka jest
-
Spociki Łódzkie
siemka jest taka ulica ofiar terroryzmu 11 września gdzie dell jest koło giełdy samochodowej niedaleko o 20:00 zawsze w niedziele w h.. ludzi przyjezdza zależy od pogody proponuje tam
-
Spociki Łódzkie
moge podjechać z audiomani pewnie ktoś bedzie
-
[ALL B5] Problemy z klimatyzacją
dzieki ziomus [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 12:28_________________________________________________panowie na spocik jakiegos speca plis
-
Spociki Łódzkie
jak by jakis szpenio z vagiem pod real w niedziele mógł podjechac bo klimatronika musze zakodowac czy przesterowac czy cos pozdro
-
Spociki Łódzkie
bedzie ktos pod realem dzis niedziela z vagiem pozdro i tak podjade o 18
-
[ALL B5] Problemy z klimatyzacją
a gdzie taki spot
-
[ALL B5] Problemy z klimatyzacją
a mam takie pytanko czy znacie jakiegos specjaliste elektryka co mogł by ten sterownik klimy zakodowac i czy ta klima sie nie załacza bo numerek seryjny klimy jest ciut inny j/w z łodzi ten spec najlepjej albo oklic dzieki pozdro
-
[ALL B5] Problemy z klimatyzacją
dzieki za odpowiedz pojade do elektryka pozdro[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 12:24_________________________________________________wymieniłem panel klimy poniewaz we wczesniejszym nawiewy nie działały z nowym panelem nawiewy działaja ale klima sie nie załacza stad pytanie czy da sie jakos manualnie załaczyc klime pozdro aha numer klimy jest prawie taki sam roznica stary był 8do a nowy 8lo koncowy numerek sie zgadza w obu pozdro
-
[ALL B5] Problemy z klimatyzacją
SIEMANKO MAM TAKIE PYTANKO CZY DA SIE OBEJSĆ KLIMATRONIK I JAKOS MANUALNIE ZAŁACZYC KLIME WSZYSTKO MI DZIAŁA ZA WYJATKIEM WŁĄCZANIA KLIMY TZN ZAPALA SIE SNIEZKA ALE ZIMNO NIE LECI KLIMA JEST NABITA KTOS MA JAKIES POMYSŁY Z GORY DZIEKI piszemy bez Caps Locka !!!!!!!!!!!!!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam maniaków a4