Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

killer2000

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez killer2000

  1. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ziomuś jak chcesz sie z fanami audiolek zobaczyć nie tylko a4 to o 18:00 w niedziele pod tulipanem takie centrum handlowe na piłsudskiego a z nami samymi fanami a4 to kulawo cos ostatni z tymi spotkaniami wejdz na forum przed weekendem moze cosik sie wyklaruje ale wątpie
  2. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to pały jedne zawsze popsuja zabawe
  3. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    KUFA MAC nie moge przyjechac
  4. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja sie wybieram na sreet racing only [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:57_________________________________________________w sensie jak wyżej pojarać laka pomęczyć silnik do odcinki[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:58_________________________________________________uwielbiam 200km lecieć [br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 22:59_________________________________________________o 20:00 ofiar terroryzmu street[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________od 0 do 100 my life[br]Dopisany: 21 Listopad 2009, 23:23_________________________________________________deejkill bedziesz i don pedro ktpkolwiek i bartek
  5. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czarno to widze
  6. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    heheheh dobre moja furka tam jedzie dobre jak mgły nie bedzie to mozemy powariowac
  7. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    od ulicy tomaszowskiej sie wiezdza do konca trzeba dojechac
  8. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to piknie ja bede tam [br]Dopisany: 15 Listopad 2009, 18:03_________________________________________________na końcu tej ulicy za dellem jeszcze tam mala krańcowka jest
  9. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka jest taka ulica ofiar terroryzmu 11 września gdzie dell jest koło giełdy samochodowej niedaleko o 20:00 zawsze w niedziele w h.. ludzi przyjezdza zależy od pogody proponuje tam
  10. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    moge podjechać z audiomani pewnie ktoś bedzie
  11. dzieki ziomus [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 12:28_________________________________________________panowie na spocik jakiegos speca plis
  12. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak by jakis szpenio z vagiem pod real w niedziele mógł podjechac bo klimatronika musze zakodowac czy przesterowac czy cos pozdro
  13. killer2000 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bedzie ktos pod realem dzis niedziela z vagiem pozdro i tak podjade o 18
  14. a gdzie taki spot
  15. a mam takie pytanko czy znacie jakiegos specjaliste elektryka co mogł by ten sterownik klimy zakodowac i czy ta klima sie nie załacza bo numerek seryjny klimy jest ciut inny j/w z łodzi ten spec najlepjej albo oklic dzieki pozdro
  16. dzieki za odpowiedz pojade do elektryka pozdro[br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 12:24_________________________________________________wymieniłem panel klimy poniewaz we wczesniejszym nawiewy nie działały z nowym panelem nawiewy działaja ale klima sie nie załacza stad pytanie czy da sie jakos manualnie załaczyc klime pozdro aha numer klimy jest prawie taki sam roznica stary był 8do a nowy 8lo koncowy numerek sie zgadza w obu pozdro
  17. SIEMANKO MAM TAKIE PYTANKO CZY DA SIE OBEJSĆ KLIMATRONIK I JAKOS MANUALNIE ZAŁACZYC KLIME WSZYSTKO MI DZIAŁA ZA WYJATKIEM WŁĄCZANIA KLIMY TZN ZAPALA SIE SNIEZKA ALE ZIMNO NIE LECI KLIMA JEST NABITA KTOS MA JAKIES POMYSŁY Z GORY DZIEKI piszemy bez Caps Locka !!!!!!!!!!!!!!!
  18. witam maniaków a4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.