Treść opublikowana przez badunio
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja tam reszte Łańcuckich narwańców tez zmobilizuję tak ze my szuder na 3-4 postaramy sie zjawic :dance:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ooo :oklaski: i czemu nie ja najbardziej jestem za :th: :th: :th:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja sie pojawie moze jeszcze wezme tego narwanego z tym zielonym A3 przynajmniej wesoło jak szleje co wy na to???
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja postaram sie zjawic ale po 17
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
może gdzieś w plenerze??? jakieś miejsce za miastem np. nad jeziorkiem?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja tez sie na 26.05 piszę
-
Ile pali Wam gazu?
mi na gazie wychodzi w mieszanym cyklu 10.5l/100KM, z czego jestem bardzo zadowolony :biggrin:
-
metaliczny dzwiek z tłumika POMOCY
kurcze moze tak ale dopiero 4 mies. po wyciągnieciu katalizatora zaczoł sie ten dzwięk
-
metaliczny dzwiek z tłumika POMOCY
ja za plecionke,tłumik końcowy i środkowy dałem 580zł Wszystko firmy asmet ale dalej tak samo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Pewnie :biggrin: i tak nie wszyscy byli jeszcze 3 zabrakło
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
hehe lepiej nie bo ten A3 juz jest dobrze znany federalnym :biggrin:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jestem za,raz na miesiąc w bedzie oki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spocik super wypadł mam nadzieje ze nastepne tylko lepsze
-
metaliczny dzwiek z tłumika POMOCY
rok temu wyciągnołem katalizator i wspawałem strumienice dopiero po 4 miesiącach zaczoł sie wydawac z wydechu metaliczny dzwiek powyzej (2tys.obrotów), pózniej wymieniłem wszystkie tłumiki na nowe i zamiast strumienicy wspawałem zwykłą rure,wmieniłem złącze elastyczne,wszystkie obejmy,uszczeliki,2 tłumiki i nadal to samo co to moze byc pomocy???????????
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
spoko przyda sie
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
dokładnie MilleMiglia :biggrin: tylko jeszcze mam w planie w dół ja posadzic tak o 2-3 cm
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
OKI Bedę na pewno godz 15
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
Audiczka piekna moje marzenie!!! a widze ze kolega z Mielca??? to moze jakis spocik zorganizujemy na podkarpaciu??? pisał byś sie???
-
[ b5, 2.5 tdi v6] Moja a4. Na 18" w lecie i 16" *
ŁaŁ!!! piękna jest te lempki z tym chromem pierwsza klasa !!! a o silniku juz nie wspomne,masz ją w manualu???
-
[B5 ADP] 17'' xenon
ładniutka tylko nad jakimś alu pomyśl to DUŻO robi :exclaim:
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
Super bryczka- alu pierwsza klasa
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
szybki miałem kiedyś wszystkie ciemne,ale wkońcu ustapiłem "federalnym" i musiłem przód ściągnąc
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ja sie pisze na 100% i jeszcze kumpli z dwiema A4 zgarne tylko gdzie i o której????
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
sie w lustro popatrz
-
[B5 1.8 125ps] 96r. 17"
Wtam czekam na opinie ??? PS.wkrótce powiekszę galerie