Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

badunio

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez badunio

  1. ja tam reszte Łańcuckich narwańców tez zmobilizuję tak ze my szuder na 3-4 postaramy sie zjawic :dance:
  2. ooo :oklaski: i czemu nie ja najbardziej jestem za :th: :th: :th:
  3. ja sie pojawie moze jeszcze wezme tego narwanego z tym zielonym A3 przynajmniej wesoło jak szleje co wy na to???
  4. ja postaram sie zjawic ale po 17
  5. może gdzieś w plenerze??? jakieś miejsce za miastem np. nad jeziorkiem?
  6. ja tez sie na 26.05 piszę
  7. mi na gazie wychodzi w mieszanym cyklu 10.5l/100KM, z czego jestem bardzo zadowolony :biggrin:
  8. kurcze moze tak ale dopiero 4 mies. po wyciągnieciu katalizatora zaczoł sie ten dzwięk
  9. ja za plecionke,tłumik końcowy i środkowy dałem 580zł Wszystko firmy asmet ale dalej tak samo
  10. Pewnie :biggrin: i tak nie wszyscy byli jeszcze 3 zabrakło
  11. hehe lepiej nie bo ten A3 juz jest dobrze znany federalnym :biggrin:
  12. jestem za,raz na miesiąc w bedzie oki
  13. spocik super wypadł mam nadzieje ze nastepne tylko lepsze
  14. rok temu wyciągnołem katalizator i wspawałem strumienice dopiero po 4 miesiącach zaczoł sie wydawac z wydechu metaliczny dzwiek powyzej (2tys.obrotów), pózniej wymieniłem wszystkie tłumiki na nowe i zamiast strumienicy wspawałem zwykłą rure,wmieniłem złącze elastyczne,wszystkie obejmy,uszczeliki,2 tłumiki i nadal to samo co to moze byc pomocy???????????
  15. dokładnie MilleMiglia :biggrin: tylko jeszcze mam w planie w dół ja posadzic tak o 2-3 cm
  16. OKI Bedę na pewno godz 15
  17. Audiczka piekna moje marzenie!!! a widze ze kolega z Mielca??? to moze jakis spocik zorganizujemy na podkarpaciu??? pisał byś sie???
  18. ŁaŁ!!! piękna jest te lempki z tym chromem pierwsza klasa !!! a o silniku juz nie wspomne,masz ją w manualu???
  19. ładniutka tylko nad jakimś alu pomyśl to DUŻO robi :exclaim:
  20. badunio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Super bryczka- alu pierwsza klasa
  21. szybki miałem kiedyś wszystkie ciemne,ale wkońcu ustapiłem "federalnym" i musiłem przód ściągnąc
  22. ja sie pisze na 100% i jeszcze kumpli z dwiema A4 zgarne tylko gdzie i o której????
  23. sie w lustro popatrz
  24. Wtam czekam na opinie ??? PS.wkrótce powiekszę galerie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.