Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafalkrzyk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. nie nie Panowie jakby było to takie proste, to nie musiałbym szukać na forum:) To dzieje się zwykle przy lekkim dodawaniu gazu na skręcie, a wszystkie podstawowe przyczyny zostały już niestety wyeliminowane, więc myślę, że to chyba mechanizm różnicowy lecz poczekam jeszcze na podobny przypadek u kogoś innego
  2. 2x wewn i 2x zewn wymienione i to samo
  3. hej.tojeszcze raz ja. zrobiłeś już to przeskakiwanie??? mi też przeskakuje prawe koło.przeguby wymienione,wachacze wymienione i dalej to samo. pozdro.
  4. hej. i co to było u Ciebie. u mnie też koło przeskakuje przy skręcie. wymieniłem wszystkie wachacze i przeguby i dalej to samo. prosze napisz co to było. pozdrawiam
  5. tak.byłem i ustawiali mi kąty i zbiezność.to coś gdzis od napędu bo gdy puszczę auto na lewarku żeby koła się kręciły w powietrzu to też coś szarpie prze skręcie jak dodam gazu.myślałem że to przeguby się blokują ale dałem nowe i dalej to samo. a może to coś w skrzyni lub mechanizmie różnicowym???chociaz dziwne ze tylko przy skrecie w jedna strone
  6. no tak wygląda tylko że dzieje się też tak gdy auto jest na podnośniku więc to nie może być zbieżność
  7. witam. jak skręcam w prawo to w przednim prawym kole jest tak jakby zbieżność była zla i jakby przeskakiwało lub cos je blokowało.czuc jak szarpie dość mocno na aucie.wymieniłem wszystkie przeguby.na podniesionym aucie dzieje się tak samo.już nie wiem co to może być.pomocy!!!!! audi a8 4.2 quattro
  8. mam a 8 quattro.gdy auto skręca w prawo na lewarkach czy podczas jazdy coś przeskakuje tak jakby szarpie lub blokuje prawe przednie koło.wymieniłem już wszystkie przeguby i dalej to samo.miałktoś coś takiego kiedyś??? pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.