Treść opublikowana przez rafalkrzyk
-
[B5 AJM] Dziwne przeskoki przy maksymalnym skręcie w lewo
nie nie Panowie jakby było to takie proste, to nie musiałbym szukać na forum:) To dzieje się zwykle przy lekkim dodawaniu gazu na skręcie, a wszystkie podstawowe przyczyny zostały już niestety wyeliminowane, więc myślę, że to chyba mechanizm różnicowy lecz poczekam jeszcze na podobny przypadek u kogoś innego
-
[B5 AJM] Dziwne przeskoki przy maksymalnym skręcie w lewo
tak dzieje mi się to w a8.
-
[A8 BHF] Przeskakiwanie koła przy skręcie
2x wewn i 2x zewn wymienione i to samo
-
[B5 AJM] Dziwne przeskoki przy maksymalnym skręcie w lewo
hej.tojeszcze raz ja. zrobiłeś już to przeskakiwanie??? mi też przeskakuje prawe koło.przeguby wymienione,wachacze wymienione i dalej to samo. pozdro.
-
[B5 AJM] czy to przegub??
hej. i co to było u Ciebie. u mnie też koło przeskakuje przy skręcie. wymieniłem wszystkie wachacze i przeguby i dalej to samo. prosze napisz co to było. pozdrawiam
-
[A8 BHF] Przeskakiwanie koła przy skręcie
tak.byłem i ustawiali mi kąty i zbiezność.to coś gdzis od napędu bo gdy puszczę auto na lewarku żeby koła się kręciły w powietrzu to też coś szarpie prze skręcie jak dodam gazu.myślałem że to przeguby się blokują ale dałem nowe i dalej to samo. a może to coś w skrzyni lub mechanizmie różnicowym???chociaz dziwne ze tylko przy skrecie w jedna strone
-
[A8 BHF] Przeskakiwanie koła przy skręcie
no tak wygląda tylko że dzieje się też tak gdy auto jest na podnośniku więc to nie może być zbieżność
-
[A8 BHF] Przeskakiwanie koła przy skręcie
witam. jak skręcam w prawo to w przednim prawym kole jest tak jakby zbieżność była zla i jakby przeskakiwało lub cos je blokowało.czuc jak szarpie dość mocno na aucie.wymieniłem wszystkie przeguby.na podniesionym aucie dzieje się tak samo.już nie wiem co to może być.pomocy!!!!! audi a8 4.2 quattro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mam a 8 quattro.gdy auto skręca w prawo na lewarkach czy podczas jazdy coś przeskakuje tak jakby szarpie lub blokuje prawe przednie koło.wymieniłem już wszystkie przeguby i dalej to samo.miałktoś coś takiego kiedyś??? pozdrawiam