Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też tak miałem zrobić bo to jedyny sensowny wybór w tej chwili między powtórką z rozrywki a schematem z Rosji ale Boseron zdradził mi wyniki i doszedłem do wniosku że nie wrzucę "mojej złotówki" do kubeczka Napieralskiego bo on i tak ten mój głos potem przehandluje albo Jarkowi albo Bronkowi za jakieś stołki co jest już pewne:disgust:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jednym słowem jeszcze parę lat i Altscheimer masakra
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dogadamy się teraz życie na emeryturze takie drogie a tobie już widzę bliżej niż dalej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cwaniaczek wszystko przewidział więc się nawet wstawać nie chciało Łukasz takie małe pytanko czaisz coś na temat najbliższej szóstki w środę w toto może być ewentualnie piątka jak możesz na PW
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to jest pogwałecenie swobód obywatelskich powinni wam dać wychodne na głosowanie oczywiście na jedynego słusznego kandydata w przeciwnym wypadku do łopaty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale mnie chodzi o to jak się zachowują na boisku nie dało się do nich bliżej podejść bo od razu się wywracają wk...wia mnie taki teatrzyk jak widzę że gość wkoło niego tańczy w końcu mu piłkę odbiera a tamten poetycko wycina orła że niby go podciął popchnął itp. a najlepej było widać bo gościach z noszami dopóki sędzia ich nie wzywa to się taki piłkarz zwija z bólu jak by miał 10 cm rozwarcie na porodówce a jak tylko noszowi wbiegają to od razu jest zdrowy bo wiadomo że go potem po zniesieniu sędzia od razu nie wpuści na boisko i widzę to zwłaszcza u tych latynoskich drużyn najbardziej. Może by nasz NFZ-et kupił kilka takich noszy to ludzie też by zdrowieli na sam ich widok
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak Cię znam to krawężników tam wysokich pewnie nie ma i jedno kółko w drifcie było co chwila nad przepaścią
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to po hu... jechałeś tysiąc kilosów jak tu masz to samo
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
moment a o kim Ty piszesz ? przeciez rozmawiamy o Jarku a nie o Lechu :gwizdanie: to Jarko też startował nie wiedziałem bo bym poszedł oddać głos wkońcu byłby swój u koryta Myślę że Pablo zna się ze wszystkimi znacznie dłużej A ty co tu robisz mialeś moczyć wydmuszki na Chorwacji ? co leje Nie jestem zapalonym fanem piłki ale jak oglądfam ten mundial to coraz bardziej mi się podobają te najsłabsze drużyny widac że chłopakom się chce a ta cała reszta krezusów to aktorzą i kombinują dzisiaj tą brazylję to bym całą do szatni wyslał bo to co aktorzyli to :ranting1:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Prezydent ma być przeciwwagą dla decyzji parlamentu (VETO) a jak kolesie są z tego samego podwórka to........ a widzieliście niunie Bronka... masakra dobrze że w Belwederze takie duże drzwi są w pokojach godnie będą nas reprezentować przynajmniej nie będą o nas myśleli że nie ma u nas co jeść ogolnie rzecz ujamując QPA a "QPY się nie oszuka tatusia uszukasz mamusie oszukasz ale życia nie oszukasz"
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja ogólnie polityków bo to wszstko są ................
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam PO mi wprowadza kase fiskalną ...uje a jak Bornek marjonetka przejdzie II turę to już się nie będą musieli na cmentarzach spotykać Rychu z Krzychem bo kto im podskoczy będzie banda kolesi jak Kaczucha przejdzie to będzie reapley ostatnich paru lat eeeh.....jedyny słuszny wybór Korwinek on zrobi porządek :naughty: Obstawiam dziubarę auta. Pewnie Cię przylukali że S4 może nawet jeździli za tobą czekając na dogodną sytaucję. Potem jak by się udało to dzipla zderzaczki kiera z jaśkami deska fele itp. . Jak by chcieli coś ze środka to by szyba poszła w pare sekund bez zabawy z otwieraniem drzwi.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boseron współczuję uszkodzenia auta bo wiem jak to gotuje ale mogło być gorzej http://szukaj.pl.mobile.eu/pojazdy/showDetails.html?lang=pl&id=132275299&pageNumber=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1900&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&maxPrice=50001&ambitCountry=DE&siteId=POLAND&daysAfterCreation=1&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&maxMileage=150000&customerIdsAsString=&crossBorderSearchEnabled=true&minConstructionYear=2004&tabNumber=2&picture=0
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Michał o gustach się nie dyskutuje dla mnie wybór byłby oczywisty żartowałem Taka A6 to dla ustatkowanych ludzi :gwizdanie: Michał bez urazy ale pewnie na swoją bunię 3 lata na zmywaku w Londynie nie tyrałeś więc nie patrzyłeś na decyzję zakupu pod wględem "co można za to mieć" kupiłeś oczywiście to co Ci się podobało i ja pewnie w twoim wieku też bym tak zrobił gdyby ktoś mi postawił pod domem B7 i C6 i spytał którą chcę bo sądzę że miałbyś przeje....ne u belfrów na uczelni jak byś podjeżdżał C6 a oni Lanosami
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No tak każdy ma swoje poglądy ale dla mnie dalej to bezsens wydać 64koła na A4 3.0 z 05' za te pieniądze można już przebierać w lepszych i młodszych autach. Michał o gustach się nie dyskutuje dla mnie wybór byłby oczywisty Jarek może jakiś podatek gruntowy ? pewnie gość z komisu wolał kuć żelazo póki gorące jak znalazł takiego napaleńca czemu nie ma więcej takich ;(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No ale to jak w końcu to są s-lajnowe czy nie czemu wystają ? ustaliłeś to ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co jednak nie paszą? Tego Podolskiego trochę mi szkoda za tego karnego bo go pewnie złoją ale temu Klose-emu to bardzo dobrze jeba..y folksdojcz na poprzednich mistrzostwach jak go nasz dziennikarz pytał to mu powiedział że nie umie już po polsku Qtas
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam Kompletnie nie rozumiem tego kumpla Pabla http://www.allegro.pl/item1071696140_audi_a6_3_0_tdi_qattro_skora_navi_klimatronic.html nawet jak zmieni napinacze wtryski tarcze klocki zawieche ja by coś itp. zarejestruje opłaci AC i pewnie jeszcze coś z kasy zostanie w porównaniu z tą B7 nie wiem nie wiem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie
-
[ALL B7] 2.0TFSI Olej z pod pokrywy wałków rozrządu, wypływa nawet korkiem wlewu
A może tutaj coś powiesz o tym PCV ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bo jedni są Z PiS-u a drudzy z PO
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przywieź zioło Pablo sam widzisz Siemian się ujarał więc na pewno nie chciał nikogo urazić :evil: taa.....
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
aha... widać musi mieć zajeb..ty towar
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jak myślicie czemu ma taką ksywę żeby się lepiej z towarem na uczelni reklamować teraz już wiadomo skąd chłopaka stać na 3.0 i nowe wtryski
-
[B6 BDH] Wymiana oleju w multitroniku
http://web2.cylex.de/firma-homepage/http%3A//www.ravenol.de-3877270.html