Treść opublikowana przez FANTOMAS
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no problemos a rury zostaw żeby było wiadomo że chopok z czyżyn i ma wydech łęgstyle
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jakieś szczotki kupowałem w sklepie z AGD na przeciwko targów na ul. Centralnej w NH tak tak, ja też w praktikerze...najlepsza VIELEDA tej widzę że rnse zapłaciło dobrze bo humor dopisuje i na dobry garniak też się uzbierało i na szczotkę do niego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
bawił się coś ktoś z doborem szczotek do rozrusznika lub alternatora potrzebuję namiar na sklep ze szczotkami w Krakowie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pogoń kupisz se szelki nosz kur..a gdzie wy jesteście czekam tu i nikogo nie ma jest ten spot dzisiaj stercze tu na najwyższym poziomie w galerii krakowskiej i nikogo ni hu hu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
to ile przytuliłeś z pzju
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
i co pewnie im spsącka nie pasuje
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czyli jednak poszły konie po betonie A taki był ładny, amerykański. - YouTube
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a wczoraj już sprzedawał a dzisiaj
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A to czasem nie jest standart w Seat EXEO ? Jeszcze wyjdzie tak że Ci ten RNS zapłaci za zakup połowy auta ten to zawsze robi interesa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie a powiedzcie mi dla kogo oni to kradną ??? chyba nie po to żeby sobie to zamontować do swojej "dopasionej" E36 To radio może wylądować tylko w B6 B7. Te manuale z forum jak zamontować RNS-a same napędzają klientów na ten sprzęt i sorry ale jak czytam tekst w stylu "pierwsze co wymodzę to zakładam RNS-e" to już słyszę kogoś w Polsce kto kur...je jak Kerczi bo niby skąd się biorą te RNS-y na allegro itp. myślicie że tak łatwo kupić coś takiego na szrocie u gebelsów. Sorry ale każdy kto dokłada sobie takie radio niech się liczy z tym że w dużym prawdopodobieństwie ktoś gdzieś wstawia szybę po jego stracie bo nie wierzę w to żeby każdy kupował takie radio "z papierami" bo cena zmienia punkt widzenia Fantowski idź do sklepu kup nitro i przez kilkanaście sekund przyciśnij nawilżoną szmatkę z kleju zrobi się galaretka potem pocieraj. Może nie schodzić od pierwszego strzału jeśli nie schodzi zostaw to miejsce i rób inne tak aby dać kilkadzesiąt sekund odpocząć lakierowi ja u siebie tak robiłem i zeszło na cacy. Potem byle jaka pasta np. tempo tylko po dobrych kilku minutach. Ewentualnie dobrze podgrzej suszarką albo postaw do słońca wtedy klej też zrobi się bardziej podatny.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam na tyle fele z ET20 guma 225/40/18 i jest praktycznie na gładko z rantem Kerczi chyba 110db ale hu.... Ci z tego myślisz że ktoś zareaguje już lepiej włożyć sobie taką przeciętną pod nogi kierowcy uwierz mi że nie wsadzisz głowy bo uszy chce rozwalić jak coś takiego zaczyna wyć w zamkniętym aucie. Ja już kiedyś o tym rozmawiałem z Lennoxem i uważam że jednak najskuteczniejsze jest coś co ciebie obudzi i na sto procent będziesz o tym wiedział że to twoje auto ktoś robi. Trzeba kupić coś takiego żeby przetwarzało sygnał CAN na analog i do tego jakieś powiadomienie GSM i zawsze tam gdzie będzie sygnał GSM będziesz miał auto "na oku" bo co z tego że będziesz miał głośną syrenę jak nie będziesz na tyle blisko żeby ją usłyszeć no chyba że faktycznie zamontujesz taką z ciufci
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol żesz kur..aaa pod domem ? Nie wiedziałem że RNS-E aż tyle dla ciebie znaczył w tym aucie widzę że byłeś z nim mocno emocjonalnie związany skoro bez niego już tego auta nie kochasz Boseron a ty co masz kartę stałego klienta u Kercziego ---------- Post dopisany at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany at 19:06 ---------- NEX namodziłeś dopieściłeś a teraz dasz się komuś cieszyć ??? nie kumam bazy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pierwsza burza
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no ubierz buty i idź nad zalew i pobiegaj albo siądź na rower ale też uważaj bo za rower też są punkty
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak patrzę na tą jego lewą nogę i się tylko domyślam czemu jej nie może zgiąć jedni noszą w lewej inni w prawej nogawce
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gupi ) cycu ty ---------- Post dopisany at 17:47 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- I za co ci dała te 10pkt TYGRYSKU
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Powiem wam że wziąłbym tą nc+ i zrezygnował z UPC ale ja mam okna na północny wschód a z tego co czytałem to antenę trzeba ustawić na 6st południe-południezachód czyli czasza byłaby wprost na mieszkanie i nie sądzę żeby coś z tego było
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no wiadro z wodą i gąbka / wynajem od czegoś trza zacząć
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślę że Boski puścił famę w firmie że dobrze płacisz i teraz chłopaki na ciebie polują
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol jesteś dżygit
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Maciek jeśli szukasz specjalnie do DVB-T to nie szukaj bo ta sama antena analogowa obsłuży ci DVB-T a napisy na antenach "dla DVB-T" to ściema sprzedawców. Robert zdrowia szczęścia i słodyczy Fantomas ci życzy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Z polerką jak Karol napisał roboty jest od hu............a. Widziałem Zielucha w akcji w zeszłym roku jak go Karol spętał na cały dzień bez wody i jedzenia. Bidny chłopak teraz wygląda jak wygląda (schudło się bidusiowi) Ale tak na poważnie to zasada polerki jest taka jak Karol opisuje żadna benzyna tylko najpierw glinka potem Zieluch jeszcze czymś czyścił a potem miał trzy rodzaje past 3M i odpowiednie pady. Masz ciemny lakier i nie radzę ci robić sobie sam polerki na samej 3G. Narobisz sobie hologramów i będziesz się tylko wku..wiał jak będziesz patrzył na auto w słoneczny dzień chyba że masz lakier w takim stanie że lepiej będzie wyglądał z mieniącymi się hologramami w słońcu niż tak jak jest teraz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dołączam się Nic dodać, nic ująć ja bym dodał że jeszcze więcej kolegów zwłaszcza takich jak my chociaż nie wiem czy takich fajnych i przystojnych znajdziesz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pierd.... jaka żenada zaraz się okaże że stojący gimbus pod szkoła też będzie przykrywką dla tych pijawek
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Karol ja bym na twoim miejscu wybrał ten temat: Psychologiczne aspekty zachowania się kierującego pojazdem w ruchu drogowym - psycholog ale najbardziej pasowałoby gdyby to prowadził ortopeda bo ewidentnie masz za ciężką nogę