-
[B6 AVF] Prędkość max?
- [ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Shell Helix- [ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
Łódź ul. Rozległa 6 p.Robert Proponuję tutaj podjechać (groszowe sprawy)- Montaż LED zamiast postojówek
Wcześniej pisałem, że elektryk podłączył diody równolegle do ori postojowych.... Okazuje się, że jednak szeregowo! W piątek podłączałem moduł świateł dziennych i przy okazji wyjmowałem diody od postojowych żeby wiedzieć jakie kupić na zapas... Wyjąłem diodę, odpaliłem autko i włączyłem światła... i wiecie co? FIS zagrał przepaloną postojową.[br]Dopisany: 30 Sierpień 2009, 11:01_________________________________________________ Ciekawa opcja "dwu włóknowe" w A4 B6 z przodu. Jak nie ma Xenonu to jest 2 x H7 na stronę.- Montaż LED zamiast postojówek
Pisałem że mam obydwa opisy i po polsku i po niemiecku, niestety nie ma długich w tych opisach.- Montaż LED zamiast postojówek
Jest tak zamocowana, że nie ma prawa nigdzie dotykać[br]Dopisany: 27 Sierpień 2009, 22:39_________________________________________________A przy okazji, co z tym bezpiecznikiem długich, gdzie go szukać? Czy naprawdę nikt nie wie.- Montaż LED zamiast postojówek
Nie pisałem kiedy to było zrobione, to teraz już piszę. Mam tak zrobione od połowy stycznia 2009 i jeszcze działa. A jak się spali dioda to widać z zewnątrz, sprawdzam światła codziennie. A tak przy okazji, zadałem na forum pytanie gdzie jest bezpiecznik od świateł drogowych (długich) i jakoś nikt nie odpowiada. Może w tym wątku ktoś z kolegów się orientuje. A4 B6 2002 rok Avant 172 KM- Montaż LED zamiast postojówek
Panowie byłem u elektromechanika,żeby zamontował diody na postojowych w Mojej A4. Nie potrzeba żadnych rezystorów. Wlutował się przewodami z drugim gniazdem do oryginalnych przewodów świateł postojowych. Oryginalne gniazda z żaróweczkami przypiął we wnętrzu reflektorów. W nowe gniazda włożył odpowiednie diody 12V i włożył na miejsce oryginalnych, wszystko działa. Żaróweczki też świecą, ale ich nie widać bo są na zewnątrz luster.- [ALL B6] Problem w odnalezieniu bezpiecznika
Podłączam się. Gdzie szukać bezpiecznika świateł drogowych (długich) Kupiłem regulator świateł dziennych na aukcji http://allegro.pl/item723328913_swiatla_dzienne_regulator_swiatel_sd_2_tuning.html i chciałbym go podłączyć w okolicy bezpieczników. Pozdrawiam- [ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
Można i tak...... "maść na szczury, maść na szczury........"- [ALL B6] Światła dzienne w reflektorach bi-xenon
Witam Zastanawiam się czemu kolego "ciągnął" przewody, skoro całe podłączenie modułu realizuje się na przewodach przy bezpiecznikach. Sygnał wzbudzający pobieramy z kontrolki ładowania akumulatora.- [ALL B6] Proszę o ocenę WIRUSA
No właśnie już mi o tych kierownicach na PW napisał człowiek, który się na tym na pewniaka zna bardzo dobrze. I pewnie wszyscy wiedzą o kogo chodzi. A jak temu zaradzić? http://wlogan.wrzuta.pl/obraz/bNP4HqyZMo/ Jeszcze jedno pytanie: Jak to zrobić, żeby obrazek był we wiadomości forum zamiast linku?[br]Dopisany: 16 Luty 2009, 16:43_________________________________________________ Jakie "pierdolnięcie" ?? momentu jest o 30Nm więcej niż w serii wiec wcale nie dużo sprzęgło bez problemu to przeniesie. W serii było 315 Nm, mam wykres- [ALL B6] Proszę o ocenę WIRUSA
Trzeniu Trzeniu w tym wieku to NORMA- [ALL B6] Proszę o ocenę WIRUSA
domjenick przed wirusem jechałem nim 220 na Gierkówce, to jest wersja 6 biegów 135 KM w serii. Acha jeszcze powiedzieli że N75 ma tendencje do zacinania i należałoby wymienić, powinny wtedy zniknąć jakieś lekkie wachania, które ponoć widać na wykresie. http://wlogan.wrzuta.pl/obraz/bNP4HqyZMo/- [ALL B6] Proszę o ocenę WIRUSA
Witam szanownych klubowiczów. Pomimo mojego wieku też chciałem mieć autko zawirusowane. Trafiłem do firmy Stefanowski w Łodzi i zrobili coś takiego: http://wlogan.wrzuta.pl/obraz/bNP4HqyZMo/ Ja się za bardzo nie znam, więc proszę kolegów o wypowiedzi wtym konkretnym temacie. Pozdrawiam Włodzimierz 51 lat - [ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Wlogan
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta