Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
never! stop paleniu a z terminem to ja sie dostosuje, btw wymienie wode zywca na browar
-
Spoty Olsztyńskie
nawet fury zadne nie smigaly co by je pozaczepiac takze bylem najszybszy
-
Spoty Olsztyńskie
ale nudy, nic sie na miescie nie dzieje, auto nawoskowalem, chromy wypolerowalem co by sie polansowac po miescie, a tu pusto, zadnych blachar nic
-
Spoty Olsztyńskie
yO! zaleq miszcz melanzu a ja do sql jakis dziwny egz zaliczac
-
Spoty Olsztyńskie
siema spiochy!! pobudka, nie ma opierdalania sie
-
Spoty Olsztyńskie
Pawel jestes przekozak, o 5.56 to ja sie na drugi boczek kladlem i snilem o rs4 Iron Maiden- zazdroszcze!! a Ty Zalek opowiedz o tej akcji ze starowki co typek z radiowozu uciekal
-
Spoty Olsztyńskie
siemanoooo namierzylem dzis Zbyszka na pilsudskiego, pewnie z roboty wracal i naszego vipa zacnego jak z dywizjonu w sikoraka wyjezdzal, o! aaa karlos to nei mogles mi tego od razu powiedziec, normalna narzutka przed winklem na luznym:) [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 21:07_________________________________________________aaaaa i co ja jeszcze dzis widzialem, w alfie na parkingu b5 polift sedan, z zewnatrz mega seria, jakies srednie alu 15', wydech w dol, czyli ropniak, ale yebany jakie mial fotele, czarne recaro w skorze!!" f*ck f*ck f*ck, jak ja typowi zazdroszcze
-
Kredyt na zakup auta
no widze makaveli wkopales sie w kredyt na auto tak jak moj kolega, heh z calkowitym kosztem kredytu a4 b5 z 96r kosztowala go uwaga! prawie 40tys pln! w auto swiecie, albo motorze z zeszlego tygodnia bylo cos o kredytach samochodowych, nie wyglada to korzystnie, czasem mozna fajny leasing trafic, ktory wyjdzie sporo taniej niz kredyt. z zeszlego tygodnia, moja dzieczyna zalozyla dzialalnosc i na gwalt potrzebowala autka, szybki kredyt gotowkowy w pko bp, zalatwiony w 15minut, wziela 8000pln na 6miesiecy, rata okolo 1500pln, takze calkkowity koszt kredytu z ubezpieczeeniem, oprocentowaniem i prowizja wyniosl tysiac zlotych, takze wg mnie tragedii nie ma:) z drugiej strony tak jak taktus pisal, niektore banki maja fajne opcje z kartami debetowymi itd, warto pokombinowac
-
Spoty Olsztyńskie
yO! i jak spot?! deszcz leje, takze gokarty chyba odpadaja, gdzie sie ustawiamy? urania, ja bede!
-
Spoty Olsztyńskie
jaki zalek ranny ptaszek
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu, dzwonilem, ale bylem w takim glebokim pier%$^#$%^ szoku na temat pandy, ze juz zapomnialem o Tobie, ale jutro rano bede o 9.00 dzwonil podobnie aby puscic zamowienie to sie zapytam co do gokartow jestem za, mam nadzieje tylko ze to nie drogi biznes, bo mnie moje prywatne gokarty juz rozwalaja na lopatki $ :/
-
Spoty Olsztyńskie
siemano Pawel!! glos oddany [br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 21:10_________________________________________________ej! co za gałgan nie chce spotow w ogole? bana mu!
-
Spoty Olsztyńskie
załek dobrze gada
-
Spoty Olsztyńskie
mnie jutro nie bedzie:/ musze troche z Marta jutro poplazowac po szkole, bo mloda placze i steka ze mnie nie widuje takze ja jestem za sroda w tym tygodniu!
-
Spoty Olsztyńskie
siemano! same szpiegi, sherlocki, i poiroty na forum:D
-
Audi S4 B5 Nogaro Blue
ulala no to chlopak ma pozamiatane na forum
-
Spoty Olsztyńskie
vanish i jazda polecam zamiae na skore, idealnie sie teraz fotele nagrzewaja, plecy dokladnie cale mokre, jest gitarra
-
Spoty Olsztyńskie
haha mloda to teraz gwiazda, okulary, lokiec i jazda,hehe a jeszcze w przyszlym tygodniu moze auto na pande zmieni to juz w ogole:)
-
Spoty Olsztyńskie
kolega z kolezanka w miare regularnie sie tam mocza... nie polecam zachlysnac sie woda :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
haha, moczy robaka
-
Nie pies nie wydra, a raczej nie z4 nie supra
palak przeciwkapotarzowy wymiata
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez odpadam, akurat szkola, jakies zaliczenia, egzaminy etc. dobrej zabawy zycze ja w sobote tez porzadzilem, dopiero dzis moglem powiedziec ze sie dobrze czuje
-
Spoty Olsztyńskie
siema!
-
Spoty Olsztyńskie
haha, to normalnie jeszcze tylko skoluj vaga i otwieraj ASO:) a tak serio to ja etke juz daawno powinnienem miec zdrowko, spoko, troche zmeczony, ale daje rade:)
-
Spoty Olsztyńskie
ale TY gooopi jestes Karlos, widzialem Cie dzis na pilsudskiego obok alfy jechales busem, Ty BUSzmenie