Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianus

  1. no to dokonales wlasciwego wyboru:D
  2. Q-Bic breche sobie koledzy robia luzior, wal do Nosba, bo to najbardziej doswiadczony czlowiek na forum w sprawie swapow na 2,7tt generalnie modzenia z zamiana 2,8 na 2,7tt za duzo nie ma, kolega jest w fazie takiego swapa w b4coupe
  3. nimozliwe, ja to pamietam,jak ojciec powiadal,,ze jak chodzili z Załeczkiem to nigdy nic nie mogli wyrwac
  4. mnie nie bedzie
  5. ja w ta srode tez sie deklaruje![br]Dopisany: 23 Maj 2011, 16:45_________________________________________________zony, dziewczyny, kochanki w tym czasie beda ogladaly na wspolnej i m jak milosc, a my mozemy pospotowac
  6. nie ma co sie spinac lipa wyszla i tyle, ja sie wytlumacze ze dopiero do domu wrocilem 15min temu,a wyszedlem w sobote o 2.40 rano, przez z piatku na sobote spalem 2h, a z soboty na niedziele 1,5h ide do wyra!
  7. nie bede zakladal nowego watku w sprawie butow, to podepne sie tutaj potrzebuje butow cos a'la wojskowe, ktore bede wykorzystywal do jazdy quadem, gry w paintballa, czasem jakiegos offroadu, chodzi mi o takie buty ktore nie przemokna mi po 5h biegania po mokrym lesie. i czy jest opcja ze w 300pln sie zmieszcze?
  8. haha, jak mi sie takie pomysly podobaja:D spot grillny u Pawla, zajebioza, po gryllu i browarru polecimy na plejskavice bo tradycja to tradycja, a Ty Arek, przeciez na ostatnim spocie piwnym jadles z nami plejskavice w balkanskim zarciu, zbyt %napromieniowany byles, ze nie pamietasz Robson-czlowieku legendo, hehe, wpadaj wpadaj!
  9. bedziesz rzeznik
  10. chyba nie zakumalem zartu, powiedz ze nie zrobisz esy na rozowo
  11. yO! robaczki slodziaczki
  12. mi jak najbardziej pasi przyszly piatek lub sobota, a potem to dluuuuuuugo:/
  13. przeciez pisal, ze sam zrobil, oryginalne lampy od s4 z pomalowanymi srodkami i taki oto za***isty efekt!
  14. no! jestes prezes na 100% superancko, dzis troche poopowiadalem nowemu koledze o naszymm klubie, chlopak ma a6 c4, ale moze do nas na spota wpadnie
  15. zainspirowales mnie moj ojczulek jest maszynista, pogadam z nim w tygodniu czy nie maja gdzies na bazie jakiejs lokomotywy na czesci:)
  16. jakto szerszy?! ja jestem najwiekszy i najszerszy, najpiekniejszy i najskromniejszy wlasnie wrocilem z pierwszego dnia roboty :polew:w paint forcie, spalilem sie na raka i teraz glace od zewnatrz nawilzam kremem nivea, a od srodka schladzam sie zimnym miodnym z kormorana, mniam VIPie!! napisz kiedy spot na rusi! elO!
  17. sie dba, ale zrypalem akcje z rozmiarami, wzialem L i XL i d*pa, L'ka za mala, XL'ka tez sredniio, za duzo przytyralem na silowni
  18. zrobmy qźwa reedycje, to od razu z 5 sobie wezme bo te ce mam to juz chłam :/
  19. audi nie zna pojecia jak limit nieszczesc, powaga
  20. a ja tez bede mial 6k o! terefere
  21. odpuscilbym temat za 300pln "uniwersalne" okragle, podwieszane na srubie w kratce kosztuja cos kolo 80pln, plus troche czzasu na wyciecie kratek
  22. tutaj nikt nigdy nie powiedzial zadnego bzdeta a hidy to jest umowna nazwa na zestaw chinskich xenonow, jakies niecale 200polskich zlotych? i ladnie swieci:) tak w skrocie:P

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.