Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
montuj hidy arek!
-
[ALL B5] Jak będą wyglądać takie spryskiwacze?
f*ck, chcialem zamowic, ale nie wiem ktore, pan Tadzio mowi, zeby brac zestaw nr1, kolega zamontowal wpolifcie zestaw nr2 http://allegro.pl/xenon-hid-spryskiwacze-reflektorow-model-ii-i1599988511.html niech ktos doradzi
-
[ALL] Polerka kominów!!!
chopie!! najpierw papier scierny na kolko na wiertarke, potem kolko z filcem, pasta K2 aluchrom i zapierdzielasz i masz wydech lustereczko!
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Avancik 1.8 T
na 180km chip wystarczy, jak chcesz zostawiac przedliftowe lampy to chociaz pomaluj srodki na czarno, fajnie to wyglada, a relingi zrob sobie sam w chrom, scansol, zdrapka, w uj cierpliwosci, pasta polerska i sie blyszcza jak psu jajeczka:) dobra sztuka, kupa mozliwsosci do rezania
-
Spoty Olsztyńskie
i co Wy chlopaki myslicie na ogolnopolski?? ja jestem za, moglbym zaliczke wplacac, ale kto jeszcze? samemu jechc nie bede, tak wiec ekipa!! akcja mobilizacja!! nie ma opierdalania sie i wykrecania:)
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
nic nie odpryskuje, ja w swoich nic nie matowilem,jedynie przetarlem benzyna ekstrakcyjna, cala zime przejezdzilem, nie ma zadnego odprysku:)
-
Spoty Olsztyńskie
oj udala, zaluj, ze nie wpadles, za rok trzeba bedzie mocniej kaletke promowac ale ponoc chodza sluchy, ze letni ma byc w okolicach bydgpszczy to trzeba sie bedzie zjawic:D[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 22:06_________________________________________________dobranoc dzieci smieci
-
[INNE] Auto marzeń
hummer h1 kombi clio 2,0 16V renault 19 1,8 16V w stanie jak z fabryki subaru impreza 2,0t 1999r audi rs4 b5 audi a7 ariel atom
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb niedlugo dostanie mega etat w Inglostadt
-
Spoty Olsztyńskie
toc ba! juz nie bede pisal w suahili:)
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
haha, francuzy, kiedys moj starszy mial r19 1,8 16v Williams z 94'r, ale niestety skasowalem mu ja, potem kupilem r19 phase 1 z 93'r 1,8 16V 136km i bylo to moje przeukochane autko, ale niestety ruda wpieprzyla ja na maksa, sprzedalem za grosze ;( mialem tez citroena c15 wszedolaz, za***isty francuzy sa spoko, gdyby nie ta rdza teraz zakochany jestem od 3 lat w swojej a4, Ty tez sie zarazisz, troche poczytasz forum i bedzie ogien w szopie! graty slusznegp silnika, montuj lpg to i taniej niz 1,9tdi bedzie pomykal:P)
-
Spoty Olsztyńskie
git!!
-
[ALL B5] Jak będą wyglądać takie spryskiwacze?
ja w tym tygodniu tez bede zamawial te spryski z zdjecia nr 2 od armistead:) kolega zalozyl je do polifta i po roku uzytkowania jest dalej bardzo zadowolony
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
trzymal lampe otworem na zarowke do dolu, szkielkiem przezroczystym do gory, wpuscil strzykawka farbe i delikatnymi ruchami na boki rozprowadzil ta farbe
-
Spoty Olsztyńskie
czekamy
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
ja rozkladalem i malowalem przedliftowe lampy i walczylem z kierunkami i ta walke przegralem, ale potem ktos na forum pisal ze malowal kierunki "od srodka" tzn przez otwor na zarowke wprowadzal strzykawka niewielka ilosc farby i roszmarowywal ta farbe po lampie, wg mnie bardzo dobry pomysl, nie sprawdzilem go sam, bo juz czekaja zespolone bixy, ale mysle ze rob kolego to smialo!
-
[B5 AEB] Moja czerwona A4
fajny kolorek wpisz liste planowanych modyfikacji tak na szybko polecam zmiane przednich lamp, kierunkow bocznych na blotnikach na biale/dymione, koncowki wydechu i wtedy zaczynaj z grubszymi modami:) bezawaryjnosci i frajdy z jzdy zycze:)
-
Spoty Olsztyńskie
strona 560 update, czyt. apdejt tralalalala włala lalalala
-
Ile prawdy w słowach byłego właściciela??
wkladaj bixenon z czarnymi srodkami, tylne lampy lekko dymiona folia sciemnij, fela jakas 18" na czarno, zaciski hebli w taki sam groszek jak masz i n poczatek bedzie spoko
-
Ile prawdy w słowach byłego właściciela??
ojciec mial kiedys skode 105 S z '78r w podobnym kolorze:D jaka koncepcja? chrom, czy black edition na dodatki?
-
Spoty Olsztyńskie
tyl wykonany, przod, jestem w trakcie jutro najprawdopodobniej dojade do kaletki po 14, no chyba ze jakims cudem wyrobie sie na 13,30
-
Dlaczego LPG pali więcej niż benzyna?
wykazales nizsza kalorycznosc paliwa, ale w poprzedniej dyskusji biles piane o wypalanie gniazd zaworowych w glowicy z powodu spalanie takiej samej ilosci gazu jak benzyny. co powiesz w takim razie o benzynie pb91, ogolno dostepnej u naszych sasiadow, jest mniej kaloryczna niz pb95 i pb98, takze jezdzac na niej, pewnie wg ciebie tez wypali glowice, a np na wlepce na klapce u mnie dedykowaana waszka to wlasnie 91. pisales aby pokonac kilkadziesiat tys kilometrow na gazie i sie przekonamy, to co powiesz na to ze w ciagu zeszlego roku pokonalem daewoo tico na gazie ponad 50tys!! km i nic, ale to nic sie nei wydarzylo, do dzis smiga jak szatan
-
Spoty Olsztyńskie
qwa, z tego smutku nacpalem sie klejem
-
[ALL] Różnica w ilości wolnego miejsca pomiędzy B5 a B7
b7 z tylu szalu w ogole nie robi, ciut lepiej niz b5, ale bez rewelacji, podobnie passat b6 IMO ciasnota z tylu, jesli kierowca ma 1,90cm skoro rodzina Ci dorasta to przesiadaj sie do a6,a bedziesz zadowolony ja mowie, ze moje b5avant jest dla mnie na styk, ja sie mieszcze, dziewczyna, z tylu pies i pare drobiazgow w bagazniku
-
[ALL B5] II lift wiązka podgrzewanych foteli
to i ja sie podlacze pod ta prosbe:) wymienilem fotele na podgrzewane ,a nie mam poprowadzonej instalacji,a d zimy trzeba wyrezac:)