Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
ja o 6,30 wstac z lozka nie moge:/
-
Lanos 1.6
lanos zapierdalacz robi wrazenie zwawe te daewoo strasznie, podobnie jak ticulce i espero 1,5 16v 100km
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
aj, ten zawor upustowy ten ktory jest odpowiedzialny za cos tam na wale korbowym itd:) dokladnie nie pamietam co mi mechanik tlumaczyl
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
eSa to chyba najwlasciwszy kierunek wszystkich modow:D ja poki co jezdze tym co mam, a potem jako 2 biore eSssse a fakt fatem 2,8 i 2,7bt to bardzo podobne silniki, kolega w b4 cuope jest wlasnie w fazie zmian 2,8 na 2,7bt i az tak duzo rzezby nie ma ze swapowaniem
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
na kresce nie stawalem z tamta qpeta, ale wydaje mi sie ze moje 1,8t lepiej szlo na nastepnym spocie sprawdzimy:)
-
[ALL B5] Którą V6 wybrać
jestem za 2,8 pojezdzilem troche quattro kolegi w b4 coupe z lpg i fajnie sie te 2,8 zbieralo,a bylo to te slabsze 174km w a4 193km juz dobrze musza smigac,a i wyposazenie w 2,8 z reguly jest juz na duzym wypasie i czesto Q
-
Spoty Olsztyńskie
podrzuc link do tej jego strony
-
[B6 ALT] LPG czy warto
a a tylko szybko odpowiem na pytanie zawarte w temacie watku. lpg-czy warto? -bezapelacyjnie warto!
-
[ALL B5] Ogniska korozji
w auto-swiecie, lub motorze z zeszlego tygodnia byl taki mini poradnik dla megaamatorow:)
-
Spoty Olsztyńskie
o kurde, nie wiedzialem ze taki z niego zdolny chlopak, kiedys na javkach z nim smigalem
-
[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
zrob na srednio ciemno, walniesz dark black'a i bedzie to slabo wygladalo z samym tylem+ zero widocznosci przy parkowaniu wieczorem
-
[ALL] Wymiana tapicerki doradzcie ;)
hehe, zdjecia ze slawnego zielonego rs'a co mozesz zrobic z podloga, hmm, wyjac nie pasujaca tapicere i szukac takiej wykladziny dywanowej co by pasowala:D byleby nie w komforcie:)
-
[ALL] Pomoc w doborze Alufelg
fajnie by bylo gdybys wkleil zdjecie swojego auta, latwiej by bylo przypasoac odpowiednie kola. mi osobiscie najbardziej podobaja sie te #3, z ktorych podales, rozmiar 18'' bedzie akurat, opona 225/40 a czy wieksze sie szybciej zuzywaja niz male, hmm nie wiem, mi sie wydaje ze szerokie opony sie szybciej zuzywaja jak jezdzisz po drogach z koleinami. ale to niech sie bardziej doswiadczeni wypowiedza
-
[B5 AEB] Problem z szarpaniem na przyśpieszeniu.
czarna magia, ja dzis zamowilem nowa dv'ke z aso i zawor upustowy cisnienia i mam nadzieje ze bedzie banglac, jutro sie okaze, koszt w aso 191,00 pln brutto za oba zaworki, takze mysle ze tragedii nie ma, jutro jeszcze maja przyjsc platynowe swiece od toma77 i dam znac co i jak
-
Spoty Olsztyńskie
f*ck, Carlos rzeznik:D o tej godzinie to ja sie pierwszy raz na lewy boczek przekrecalem. oo i nie wiedzialem ze to Wielebny sie airbrush paintingiem zajmuje , ale forda to bez kitu mial jak z kibla
-
Spoty Olsztyńskie
Marianb good job
-
Spoty Olsztyńskie
no ok Yogi, juz nie nowy, teraz jestes stary ziom
-
Spoty Olsztyńskie
nieee, nasz krol olsztyskich nastolatek zaliczyl ze mna takiego 60sekundowego spota dzieki Michas
-
Spoty Olsztyńskie
moje podsumowanie na szybcika: z ekipy a4-klub.pl stawili sie: -zbychz -kwiatko -maxym -mayhem+ewa -arko72 -kolega z niebieskiego b6 (zawsze zapominam nicka, sorki wielkie) -nowy kolega yogi300 -ja ponadto; -Michal(przyszly wlasciciel a6c5) ekipa z kormorana; -marianb -pawel z zana -espe -segment -hiszpan z kamila -tomkom -drozda -reszty nie pamietam a teraz lista wielkich nieobecnych: gdzie sie podziali, te nasze chlopaki?: -taktus, czaja, skrzypek, no i 4lo mial sie pochwalic pawelek, to sie kurowal, wybaczone:)
-
Spoty Olsztyńskie
ja tyz bede, doturlam sie swoim
-
Strefa Śmiechu
Girls Fail Compilation 2 ll HD ll
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wlasnie skonczylem ogladac "The Fighter"- bardzo polecam!
-
[B5 AFN] Po wymianie wachaczy nadal stuka,pomocy !!!!!!!!!!!
moze lozyska amorow wyrobione i tlucza
-
[ALL B5] Przedni grill częsciowo zasłonięty fabrycznie.
moj grill tez nie jest w calosci azurowy, tak widocznie musi byc:) jak chcesz mozesz podskrobac, powycinac otwory, ale tak jak gwerty pisze, grzania silnika to Tobie nie zlikwiduje, musisz przyczyne wyeliminowac, sprawdz plyn, weze od chlodnicy, moze termostat sie przycial
-
[B5 AEB] Jak i czym wyregulować wskaźnik gazu zapala się czerwona jak już nie ma gazu
i jak z regulacja wskaznika poziomu paliwa? poprawione zostalo, jaka przyczyna?