Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] LPG czy warto


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,mam pytanie dla obeznanych w temacie, mam a4 b6 2.0 ALT 2003 rok czy oplaca sie montowac w ten silnik instalacje gazowa ?

prosze o opinie tych co maja LPG w tym silniku i tych co sie znaja na instalacjach gazowych ,z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,mam pytanie dla obeznanych w temacie, mam a4 b6 2.0 ALT 2003 rkok czy oplaca sie montowac w ten silnik instalacje gazowa ?

prosze o opinie tych co maja LPG w tym silniku i tych co sie znaja na instalacjach gazowych ,z gory dzieki

to zalezy ile smigasz i ile zamierzasz jezdzic tym autem :gwizdanie: Ogolnie ALT pali bardzo malo jak na benzyniaka ale przy obecnych cenach benzyny bardzo oplaca sie zakladac gaz :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założysz dobra sekwencję to absolutnie żadnych problemów ten silnik nie sprawia na gazie. Piszę bo sam mam. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założysz dobra sekwencję to absolutnie żadnych problemów ten silnik nie sprawia na gazie. Piszę bo sam mam. :hi:

aha dzieki , a ile zaplaciles za swoja instalacje i na jakich podzespolach ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli założysz dobra sekwencję to absolutnie żadnych problemów ten silnik nie sprawia na gazie. Piszę bo sam mam. :hi:

aha dzieki , a ile zaplaciles za swoja instalacje i na jakich podzespolach ?

Poszło pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Landi Renzo Omegas, zapłaciłem 3300 w Wawie, przejechałem 5000 km i wszystko działa super...Poza sprawami olejowymi... :wallbash:, ale to już nie do LPG...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lpg miodzio przy instalacji za 2400 w zeszłym roku zakładałem jeden - to przy zimnym silniku tak do 60 stopni lekko przycina póżniej już ok polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli auto robi 100 km za 50 zł to moim zdaniem warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Landi Renzo Omegas, zapłaciłem 3300 w Wawie, przejechałem 5000 km i wszystko działa super...Poza sprawami olejowymi... :wallbash:, ale to już nie do LPG...

Ja również polecam Omegas'a. Ja w przyszłym tygodniu jadę na pierwszy przegląd po 15 tyś. kilometrów. Przez ten czas najmniejszego problemu z instalacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na dzień dzisiejszy śmignąłem na gazie w tym samochodzie 26.000 km i chwale sobie swojego STAG'a300. A gdy czytam dzisiaj że w przyszłym tygodniu ma podrożeć benzyna to coraz większy rysuje mi się na twarzy uśmiech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz na LPG nalatane 53 tys i zero problemów(STAG).. u gazowika bylem raz...aa w maju bedzie 2 lata od założenia instalacji.. i do kolejnego auta też bym założył LPG..pozdrawiam niezdecydowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli auto robi 100 km za 50 zł to moim zdaniem warto

za 50 zl to prawie 200km zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gaz się jak najbardziej opłaca, trzeba trochę pojeżdzić i się zwróci. paliwo ciągle drożeje gaz jako tako trzyma poziom 2,60 - przynajmniej na śląsku. Polecam założyć porządną instalację i dołożyć pare stówek niż później się wkur$iać , że coś nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...