Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

flm

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. fela bajka coraz bardziej popularna w uk 3SDM Wheels Co
  2. Dzieki, czyli da sie go wymienic ze tak powiem bezinwazyjnie ?? jaka cena w ASO ?
  3. Panowie gdzie dokladnie jest ten zawor oleju
  4. Olej olejem jaki by byl to i tak bedzie bralo jezeli pierscienie olejowe nie spelniaja swojej funkcji
  5. flm odpowiedział(a) na iglako temat w 2.0
    Powiem tak kumpel ma juz 3 lata i zlego slowa o tym silniku nie powiedzial
  6. Ma, przynajmniej u mnie tak bylo ale kierownice byly dobre sparcialy tylko wezyki od podcisnienia ---------- Post dopisany at 00:41 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ---------- sory zle przeczytalem myslalem ze o paliwo chodzi
  7. Co racja to racja lac olej i jezdzic .Nie znam nikogo kto ma niemiecka bezyne i nie dolewa oleum zwlaszcza silniki tfsi zaczelo sie od normy euro 4 (takie moje zdanie) i bedzie tylko gozej wystarczy sobie poczytac o problemach jakie maja wlasciciele nowych aut. Jak pisze kolega Korenti szkoda kasy i nerwow
  8. Witam rozumiem ze wszyscy macie zbiorniki w miejscu na kolo zapasowe. Jakie wielkosci da sie tam wcisnac ??
  9. Witam Wszystkich. Mam problem z swiatlami wstecznymi, mianowicie pare dni temu gdy zapalilem samochod i chcialem wycofac z parkingu pojawilo sie ostrzezenie o awarii lewego wstecznego. Gdy wysiadlem z samochodu zauwazylem, ze swieci mi sie prawe swiatlo wsteczne (na stale - nawet po zgaszeniu i zamknieciu samochodu). Sprawdzilem bezpieczniki i wlacznik w skrzyni biegow. Wszystko tam dziala poprawnie. Wyjalem rowniez cale tylne swiatla w poszukiwaniu wilgoci lub ewentualnej usterki. Tam rowniez nic nie znalazlem. Nawet po wyjeciu zarowek akumlator po calej nocy postoju jest prawie wyladowany. Mysle, ze gdzies jest jakies zwarcie. Czy ktokolwiek mial z takim czyms doczynienia i moglby mi cos doradzic gdzie szukac rozwiazania. Z gory dziekuje i pozdrawiam
  10. witam wszystkich pozdrawia Marcin z Andrychowa :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.