Treść opublikowana przez sianoz
-
[B7 ALT] Nie odpala
witam, jak napraawa? uporałęś się z problemem?
-
[B6 ALT] Instrukcja
piękne dzięki[br]Dopisany: 23 Styczeń 2012, 14:09_________________________________________________jak się sprawuje alt? mi brak już sił,)
-
[B6 ALT] Błąd P0420 i Pytanie
i jak kolego rozwiązałeś problem? ja mam podobny błąd i nie wiem czy mogę tak jezdzić pozdrawiam
-
[B6 ALT] Instrukcja
jak kolegą z instrukcją? namierzyłeś. jestem zainteresowany. pozdrawiam
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
przepraszam że się wtrąciłem
-
"Niezdrowy" klekot silnika 2.0 TFSI w A4 B7
wymiana napinacza i łańcucha nic nie da. za klekot odpowiada nastawnik. alt to starszy motor ale o podobnej konstrukcji. winna wszystkiemu jest pompa oleju która podaje za niskie cisnienie i powoduję uszkadzanie całej góry.
-
[ALL B6] Błąd 16804 P0420 jaka przyczyna
Blad 16804 P0420 jaka przyczyna witam, wystrzelił mi podobny problem. czy udało Ci się rozwiązać. prozę o wskazowki
-
[B6 ALT] Padnięty katalizator...
i jak rozwiązałeś problem - mam podobną sprawę i ciekaw jestem jak poradziłeś sobie pozdrawiam
-
[B6 ALT] LPG czy warto
do Darek 32 - poproszę to samo na priwa pzdr
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
kolego M_iles podobno duzo alt jezdzi w uk. jak wyglada możliwosc kupienia pompy oleju u ciebie? jakie sa ceny itd pzdr
-
[B6 ALT] Zapalająca się kontrolka poziomu oleju
witam niestety wszystkie problemy z tym motorem to pokłosie wadliwej pompy i zbyt niskiego cisnienia oleju. tak mi si e wydaje. padają wariatory, panewki itd. ale jak zadbac o pompe dopoki dziala - nie wiem. moze ktos ma rozwiazania
-
[B6 ALT] Dziwny hałas przy uruchamianiu silnika po dłuższym postoju
napisz coś więcej na temat czyszczenia pompy-czy cos to daje
-
[B6 ALT] Dziwny hałas przy uruchamianiu silnika po dłuższym postoju
był ktoś w aso na diagnozie?
-
[B6 ALT] Dziwny hałas przy uruchamianiu silnika po dłuższym postoju
moze rozwiązanie to diagnoza w aso. 300 zł i może coś powiedzą[br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:58_________________________________________________no to radzę uciekaj z tego serwisu - bo nauka mechanika moze cię w przyszłości kosztować
-
[B6 ALT] Dziwny hałas przy uruchamianiu silnika po dłuższym postoju
wariator to inaczej nastawnik łańcuszka wałków rozrządu
-
[B6 ALT] Dziwny hałas przy uruchamianiu silnika po dłuższym postoju
najlepiej kulturalnie - dzień dobry- i jedziesz
-
[B6 ALT] Klekotanie w silniku
"wariator u mnie odpada brak gazu a dzwiek przypomina nieco ten " wg mojej wiedzy gaz nie ma nic wspolnego z działaniem wariatora
-
[B6 ALT] Klekotanie w silniku
popychacze albo wariator
-
[B6 ALT] Brak mocy na ciepłym silniku. Na zimnym hula
a masz problem z klekoczącym wariatorem? jeśli tak to wina fazy rozrządu. stąd spadek mocy. może warto sprawdzić ciśnienie oleju na zimnym i ciepłym silniiku. jeśli na ciepłym jest bardzo niskie, co często ma miejsce, powoduje uszkodzenie wariatora
-
[B6 ALT] Dziwny hałas przy uruchamianiu silnika po dłuższym postoju
jak panowie po wymianie nastawki? wszystko gra?
-
[B6 ALT] Podskakują obroty silnika przy zmianie biegów
montaż bezproblemowy i intuicyjny-15 min i mozna zrobić to samemu.
-
[B6 ALT] Podskakują obroty silnika przy zmianie biegów
czujnik położenia pedału sprzęgła
-
[B6 AWX] Metaliczny stukot gdzies z tyłu samochodu
u mnie podobnie - coś dzwoniło z tyłu - tyle głów się zastanawiało co może być przyczynął. po lekturze tematu wcisnąłem łapę za koło i wyjąłem odłamane końcówki spręzyny z lewej i prawej strony.... można jeździć na takich krótszych? pzdr
-
[B6 ALT] Brak mocy na ciepłym silniku. Na zimnym hula
witam, rozwiązałeś problem?
-
[B6 ALT] Dziwny hałas przy uruchamianiu silnika po dłuższym postoju
objaw mam taki : klekocze na gorącym silniku, zaczyna kilkanaście sekund po uruchomieniu silnika i klekocze w sposób ciągły. wymienilem łańcuszek i napinacz ale nie pomogło. zajmuje się tematem już jakiś czas i po wielu konsultacjach wnioskuję że to nastawnik ale po tym co przeczytalem juz nic nie wiem