Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] LPG czy warto


maxus24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam rozumiem ze wszyscy macie zbiorniki w miejscu na kolo zapasowe. Jakie wielkosci da sie tam wcisnac ??

ja mam 62 litry :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rozumiem ze wszyscy macie zbiorniki w miejscu na kolo zapasowe. Jakie wielkosci da sie tam wcisnac ??

ja mam 62 litry :naughty:

A nie wystaje Ci ponad ? że górke masz ? gdzieś czytałem że 51 czy 52 jest akurat :>

nie jest ok, sam się dziwie że taki duży wszedł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wystaje Ci ponad ? że górke masz ? gdzieś czytałem że 51 czy 52 jest akurat

tez slyszalem takie opinie ale skoro taki duzy wszedl to sie chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rozumiem ze wszyscy macie zbiorniki w miejscu na kolo zapasowe. Jakie wielkosci da sie tam wcisnac ??

ja mam 62 litry :naughty:

jaki producent i wymiary?? masz to na homologacji jak mozesz to wpisz, bo srednio kojarze taka butle chyba ze bormech tylko ze ona dosc wysoka jest... i ile wchodzi Ci do pelna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam rozumiem ze wszyscy macie zbiorniki w miejscu na kolo zapasowe. Jakie wielkosci da sie tam wcisnac ??

ja mam 62 litry :naughty:

jaki producent i wymiary?? masz to na homologacji jak mozesz to wpisz, bo srednio kojarze taka butle chyba ze bormech tylko ze ona dosc wysoka jest... i ile wchodzi Ci do pelna??

no własnie Bormech, mam na to homologację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jezeli bormech to sa dwie opcje... albo masz wyjatkowego avanta z ogromna wneka albo chlopaki wywalili/zmodyfikowali dolne wzmocjnienie we wnece bo bormech 62 to rozmiar 630x250 i jest on wyzszy o 250mm od typowego 630x225 ktory zazwyczaj sie montuje w tych autach...

ale jak weszlo i nie wystaje to tylko sie cieszyc ze zwiekszonego dystansu na butli :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 70tyś przejechane STAG 300Plus Valdemary czerwone 42L do pełna - auto śmiga :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w starym B5 ADR przejechane na LPG 330.000 i teraz syn go jeszcze dodziera.I nie jest to sekwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja dorzuce swoje pare groszy ale o troche innym silniku w B6... Mam 3.0 ASN instalacja ZENIT wtryski Matrix reduktor MagicJET wersja na 350 km. AUTO SMIGA BEZAWARYJNIE JUZ OD 70 TYS KM. Spalanie za 120 zł robie 350-400 km. Idzie tak samo jak na benzynie do odcinki na każdym biegu :) żadnych check engine czy tego typu spraw. Przełącza gaz/pb niezauważalnie ale do 3.0 graty muszą być naprawde dobre i do 2.0 ALT napewno też bym nie żałował i dołożył bym do dobrych wtryskiwaczy. Reduktor też minimum do 200KM.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,6 101 KM , przejechane 150 tys na gazie ( instalacja mieszalnikowa )

problemy :

częstsza wymiana świec i przewodów WN

częstsze przerdzewienie tłumika

poza tym bez żadnych problemów z silnikiem

więc warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 300+, wtryski hana 2000 czerwone, reduktor kme silver, filtr fazy lotnej FL02, koszt 2500-3000zł zależy gdzie zakładasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus prawidłowo nawiercony kolektor, i ja wole filtry matrixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stag 300+

Hana czerwone

reduktor ac r01

nie ma się nad czym zastanawiać tylko się umawiać i zakładać:)

do ALT hany zielone i tak trzeba zejsc z cisnieniem a mnoznik bedzie ponizej 0,8, czerwone za wydajne chyba ze kolega podwal do 1.8T:) jak do 1.8 T to jeszcze miedz 8 i hana niebieska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaz się opłaca , przy obecnych cenach benzyny na stacji to na pewno. Zależy też ile jeździsz. to twój wybór ale jakaś dobra sekwencja jak najbardziej będzie git. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...