Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ar2r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ar2r opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam - czeka mnie wymiana sprzęgła - gdzie w Wawie wymienić? - polecacie kogoś , a może ktoś z forum by to ogarnął ?
  2. Znalazłeś jakiś dobry warsztat ? bo też poszukuje .....
  3. Ar2r odpowiedział(a) na Ar2r temat w Audi A4 B6/B7
    Nikt nie podpowie gdzie najlepiej podjechać ?? - bo ceny się nieźle różnią w niektórych przypadkach.
  4. Ar2r opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Temat może już był ale odświeżam - gdzie najlepiej podjechać z maglownicą do regeneracji ?? wawa i okolice ? Zrobiłem małe rozeznanie po warsztatach polecanych : PURM w Łodzi 650zł (demontaż, montaż , regeneracja) MotoPol -Łódź -700zł i Auto Układ w Tomaszowicach- ta sama konf. 1000zł Może coś jeszcze polecane? Z góry dzięki za podpowiedzi
  5. Witam - ja w swoim 1.8T mam od 2lat LPG - i zero problemów, spalanie ok 10l w trasie i ok 13 w mieście... więc źle nie jest
  6. Podepnij kompa - to będziesz wiedział co jest nie tak - teraz to wróżenie z fusów
  7. tak - będziesz musiał je zaprogramować
  8. Ar2r odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    jak będę miał dzisiaj czas to pozamieniam cewki miejscami - jak pokaże wypadanie zapłonów na innym cylindrze to przynajmniej będę wiedział na czym stoję ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 08:22 ---------- zamieniłem cewki miejscami 1 z 2 i wywaliło mi wypadanie zapłonów na 2 cylindrze - więc mam nadzieje że to cewka:) ---------- Post dopisany 02-07-2013 at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 07:48 ---------- Cewka wymieniona - i wszystko śmiga - dzięki Panowie!!
  9. ok - dzięki Panowie za porady , w weekend jak będę miał czas to zobaczę najpierw w tej przelotce jak się maja kabelki...
  10. o f*ck - a dużo to roboty?
  11. Panowie Jak zdjąć osłonę od przednich głośników? próbowałem ją ściągnąć ale łatwo się nie daje - boje się że coś połamię - głośniki mi nie działają - jak podkręcę głośność na 70% mocy to dopiero zaskakują....
  12. Moja 1.8T spala w mieście 13l w trasie 10 więc spalanie w normie - wszystko zależy od tego jak ciężką nogę się ma:) tak jak kolega powyżej napisał zatankuj do pełna przejedź 100, 200 km - ponownie zatankuj do pełna i będziesz miał odpowiedź
  13. Ar2r odpowiedział(a) na marcin_1800 temat w 1.8T
    trzeba liczyć ok 3 tysi - no i podstawa dobry monter....
  14. Ar2r odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    mam - stag 300 ---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- tylko to się dzieje niezależnie czy jest na gazie czy na benzynie
  15. Ar2r odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    na akcji serwisowej wymienili mi 3 - bo sam wymieniałem jedną widocznie zamienniki padają jak muchy....- a przejechała z 15 tyś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.