Treść opublikowana przez Ar2r
-
Wymiana Sprzęgła
Witam - czeka mnie wymiana sprzęgła - gdzie w Wawie wymienić? - polecacie kogoś , a może ktoś z forum by to ogarnął ?
-
Regeneracja maglownicy, Warszawa, gdzie?
Znalazłeś jakiś dobry warsztat ? bo też poszukuje .....
-
Maglownica cieknie
Nikt nie podpowie gdzie najlepiej podjechać ?? - bo ceny się nieźle różnią w niektórych przypadkach.
-
Maglownica cieknie
Witam Temat może już był ale odświeżam - gdzie najlepiej podjechać z maglownicą do regeneracji ?? wawa i okolice ? Zrobiłem małe rozeznanie po warsztatach polecanych : PURM w Łodzi 650zł (demontaż, montaż , regeneracja) MotoPol -Łódź -700zł i Auto Układ w Tomaszowicach- ta sama konf. 1000zł Może coś jeszcze polecane? Z góry dzięki za podpowiedzi
-
Audi A4 B6 (2000 – 2004) jaki silnik do LPG ?
Witam - ja w swoim 1.8T mam od 2lat LPG - i zero problemów, spalanie ok 10l w trasie i ok 13 w mieście... więc źle nie jest
-
Problem prawdopodobnie z elektryką podczas rozruchu - świeca lub cewka
Podepnij kompa - to będziesz wiedział co jest nie tak - teraz to wróżenie z fusów
-
Problem Radio concert
tak - będziesz musiał je zaprogramować
-
Falowanie obrotów
jak będę miał dzisiaj czas to pozamieniam cewki miejscami - jak pokaże wypadanie zapłonów na innym cylindrze to przynajmniej będę wiedział na czym stoję ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 07:48 ---------- Poprzedni post napisany 26-06-2013 at 08:22 ---------- zamieniłem cewki miejscami 1 z 2 i wywaliło mi wypadanie zapłonów na 2 cylindrze - więc mam nadzieje że to cewka:) ---------- Post dopisany 02-07-2013 at 08:26 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2013 at 07:48 ---------- Cewka wymieniona - i wszystko śmiga - dzięki Panowie!!
-
osłona głośników
ok - dzięki Panowie za porady , w weekend jak będę miał czas to zobaczę najpierw w tej przelotce jak się maja kabelki...
-
osłona głośników
o f*ck - a dużo to roboty?
-
osłona głośników
Panowie Jak zdjąć osłonę od przednich głośników? próbowałem ją ściągnąć ale łatwo się nie daje - boje się że coś połamię - głośniki mi nie działają - jak podkręcę głośność na 70% mocy to dopiero zaskakują....
-
duże spalanie?
Moja 1.8T spala w mieście 13l w trasie 10 więc spalanie w normie - wszystko zależy od tego jak ciężką nogę się ma:) tak jak kolega powyżej napisał zatankuj do pełna przejedź 100, 200 km - ponownie zatankuj do pełna i będziesz miał odpowiedź
-
turbo w gazie
trzeba liczyć ok 3 tysi - no i podstawa dobry monter....
-
Falowanie obrotów
mam - stag 300 ---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- tylko to się dzieje niezależnie czy jest na gazie czy na benzynie
-
Falowanie obrotów
na akcji serwisowej wymienili mi 3 - bo sam wymieniałem jedną widocznie zamienniki padają jak muchy....- a przejechała z 15 tyś
-
Falowanie obrotów
Witam Panowie Mam mały problem (albo i duży) otóż podczas postoju spadają mi obroty tak z 900 na 800 i podskakują z powrotem do 900 w tym czasie "buja " samochodem. Podczas jazdy do 2 tyś obr. szarpie - powyżej jest ok . No i pytanie co to może być? jeszcze nie podłączyłem pod kompa... Z góry dzięki za podpowiedzi ---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:03 ---------- po podłączeniu VAG-a wywala błędy: 16684 i 16685
-
Wycieraczki
Poczytaj sobie ten wątek http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-zatartych-wycieraczek-30501/index5.html
-
Wymiana cewek
tak jak kolega powyżej napisał muszą być oryginalne cewki - ja się załapałem i wymienili....
-
wymiana tarcz i klocków
Dev jak będziesz przypadkiem w Wawie to zapraszam na browarka
-
wymiana tarcz i klocków
No to trzeba będzie sobie załatwić takie cudo ---------- Post dopisany 22-04-2013 at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 15:12 ---------- Panowie tarcze wymienione - dzięki za pomoc w doborze gratów i co do podpowiedzi - browarek się należy:)
-
wymiana tarcz i klocków
Lepiej pomyśleć przed niż po
-
wymiana tarcz i klocków
nie wiem o czym mówisz hehe ---------- Post dopisany at 22:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- ołkej tylko bardziej chodzi o tylne czyli wciskane i wkręcane... Dev - pomyślę nad gwintowaniem
-
wymiana tarcz i klocków
Ok - dzięki za podpowiedź - a jakiś patent na wciskanie tłoczków?
-
Instalacja gazowa do 1.8T 190 KM - 230 KM
No to już wiesz przynajmniej na czym stoisz:)
-
wymiana tarcz i klocków
Panowie w końcu zamówiłem tarcze i klocki i w weekend będę je wymieniać - więc kilka pytań - tłoczek w tylnych zaciskach jest wkręcany i wciskany? - przy wciskaniu tłoczków rozumiem że maja być odkręcone odpowietrzniki - Jakiś patent na wciskanie tłoczków poza specjalnie przeznaczonymi do tego narzędziami - może być np. "francuz"? ---------- Post dopisany 17-04-2013 at 08:34 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 11:25 ---------- Panowie - może ktoś podpowie:) wiem już że tłoczek jest wkręcany i wciskany więc jeden problem mniej ale za to jeszcze jedna myśl- piaste smarujemy jakimś specyfikiem - np smarem miedzianym?