Treść opublikowana przez Ar2r
-
Instalacja gazowa do 1.8T 190 KM - 230 KM
niewek19 - ja zakładałem w Mławie więc mogę zdecydowanie polecić - warto się przejechać
-
Instalacja gazowa do 1.8T 190 KM - 230 KM
instalacja jest zakładana na przyrost Wawa- Migaz , warto podjechać do Mławy - Nowotczyński
-
czemu po wymianie tarcz i klockow dalej swieci kontrolka?
fakt faktem - trzeba podłączyć i zobaczyć co jest grane
-
czemu po wymianie tarcz i klockow dalej swieci kontrolka?
tylko że to nie jest błąd tylko kontrolka ostrzegawcza - po usunięciu przyczyny powinna zgasnąć
-
czemu po wymianie tarcz i klockow dalej swieci kontrolka?
A jaka kontrolka świeci - może masz mało płynu hamulcowego
-
A4 B6 1.8 T Q AVJ Instlacja gazowa
No niestety dużo - wcześniej palił ładnie - w trasie to pali 10 a w mieście ok 14... ale mówię muszę zobaczyć przepływomierz czy nie jest brudny bo VAG nic nie pokazuje a instalka jest skalibrowana...
-
A4 B6 1.8 T Q AVJ Instlacja gazowa
No moja trochę więcej pali bo na 40l robie 270km (robiłem 310) po mieście, ale prawdopodobnie coś nie tak jest z przepływką... Ogólnie z instalacją zero problemu
-
wymiana tarcz i klocków
Dzięki Panowie devastation - czyli brać tarcze i klocki Ferodo na tył i przód?
-
wymiana tarcz i klocków
ATE to już trochę droższe ale dzięki za odp
-
wymiana tarcz i klocków
Witam - wiem że temat wałkowany kilkukrotnie ale chcę się upewnić Powoli zbliżam się do wymiany tarcz i klocków ( tył + przód) Audi a4 1.8T 2001r - czy zestaw tarcze brembo + klocki ferodo to dobry zestaw? ewentualnie prosił bym o podanie jakiejś alternatywy - zaznaczam że kaski nie za dużo
-
Bledy zbyt bogatej mieszanki lub zbyt ubogiej - przeplywka??
Daj znać - jak tam wyniki po przeczyszczeniu , bo i ja muszę się za to zabrać...
-
Ile pali Wam gazu?
11 Litrów to wychodzi chyba w cyklu mieszany - moja w mieście pali 13 w trasie ok 10
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
Pewnie że tragedii nie ma, w końcu jak raz na jakiś czas wkręcę przejściówkę nic się nie stanie:)
-
Zawór gazu we wlewie paliwa.
no ładnie a ja mam dokręcany....
-
Wymiaiana rozrządu a termostat
termostat jest w obudowie razem z czujnikiem - całość kosztuje ponad 400zł - gdzie wymieniasz rozrząd i ile sobie życzą jeśli można wiedzieć?
-
[B6 BFB] Padające cewki
Cewki padają jedna za drugą - tylko jak tu kolega wyżej napisał była akcja serwisowa( być może jeszcze jest) z wymianą cewek ale tylko oryginalnych
-
[B5 ADR] Witam. Chciałbym założyć gaz do swojej a4
żadne valteki - zakładaj zestawL stag 4 bądz stag 300+, reduktor ac r01 i wtryski HANY
-
[B6 ALT] LPG czy warto
AC r01 ma napisane że do 150 ale tak naprawde ogarnie i 180 Horas91 - miesiąc to normalny termin - ja czekałem ze swoim 1,5 miecha - czasem warto poczekać
-
[ALL B6] Ile czynnika klimatyzacji powinno być?
500g - zresztą jak podniesiesz maske to od jej wewnetrznej strony powinno być napisane
-
[B6 ALT] LPG czy warto
AUTO-GAZ "JOANNA" ul. Beskidzka 7 30-622 Kraków
-
[B5 AEB] Audi A4 1.8 T .Doradzcie gdzie profesjonalnie założyc instalacje
raggaman akurat błąd przepustnicy może mieć związek z tym - brak mocy , szarpanie mam podobne objawy ale okazało się że jest walnięta grucha od turbiny no i samochodzik stoi w warsztacie....
-
[B6 AVJ] Problem z kierunkami
dzięki
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
dokładnie pytałem się czy w innych silnikach może coś takiego jest - nie ma - jedynie co to wymieniają jakieś śruby przy pompie- pomp nie ruszają
-
[B6 AVJ] Wymiana pompy paliwa o innej koncówce
Witam dzwoniłem do ASO w Warszawie nie ma żadnej akcji serwisowej związanej z wymianą pompy paliwa
-
[B6 AVJ] Problem z kierunkami
Witam mam problem z kierunkami - przy włączeniu prawego kierunku włącza się najpierw lewy a później prawy..... miał już ktos takie objawy?