Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zawór gazu we wlewie paliwa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy ktoś może sam montował gaz we wlewie paliwa chodzi mi czy jest dużo roboty jakieś sugestie bo muszę przerobić bo mam wlew gazu w dokładce zderzaka pomiędzy dwoma rurami. Proszę o jakieś info .

Opublikowano

Troche lipnie Ci zamontowali. Ja mam obok wlewu paliwa ale muszę wkręcać tą końcówkę. W A3 jak miałem to mieścil się zały wlew tutaj nie dało rady. NIe wiem czy starczy Ci przewodu gazowego, pewnie trzeba będzie wymienić. Zapytaj tam gdzie zakładałeś ile chcą za taką przeróbkę.

Opublikowano
  • Autor

To już było zamontowane . Dokładkę kupiłem więc jak będę ściągał zderzak to praktycznie będę miał wszystko na wierzchu ?

Opublikowano

Ja w swojej a4 mam obok wlewu paliwa pod klapką-mieści cię cały nic nie muszę dokręcać.

Opublikowano
Ja w swojej a4 mam obok wlewu paliwa pod klapką-mieści cię cały nic nie muszę dokręcać.

Daj fotke jak możesz.

Opublikowano
  • Autor

ale chyba tylko w b5 takie cuda

Opublikowano
ale chyba tylko w b5 takie cuda

pewnie tak,u mnie też w b6 końcówkę trzeba dokręcać

Opublikowano
  • Autor

A możesz kolego w b6 zdjęcie zrobić bo będę zakładał u siebie

Opublikowano
To już było zamontowane . Dokładkę kupiłem więc jak będę ściągał zderzak to praktycznie będę miał wszystko na wierzchu ?

koło i nadkole plastikowe i możesz tam tańczyć nawet :decayed:

Opublikowano
A możesz kolego w b6 zdjęcie zrobić bo będę zakładał u siebie

jutro cyknę fotkę jak trzeba

Opublikowano
  • Autor

Bo nie wiem gdzie wiercić z góry dziekuje

Opublikowano

W B5 czy B6 można zamontować całą końcówkę jak się chce.

20120723020.jpg

<br /><br />

Opublikowano
W B5 czy B6 można zamontować całą końcówkę jak się chce.

http://s12.postimage.org/x3admc56h/20120723020.jpg

<br /><br />

W B6 jest węższa (niższa) klapka i napewno cała końcówka nie wejdzie, chyba że korek PB zaślepisz:wink:

Ja mam dokręcaną

Opublikowano

potwierdzam, wchodzi tylko dokręcana :wink:

Opublikowano

A przecież dokręcana jest OK :wink: Też mam dokręcaną i jest dobrze, jak raz na tydzień dokręcę do tankowania to mi się nic nie stanie :wink:

Opublikowano

miejsce na dziure pod zawor bedziesz mial w tym samym miejscu co na zdjeciu z b5 z tym ze tak jak koledzy pisza dokrecac bedzie przy tankowaniu ..

Opublikowano

predki74 tak to u mnie w b6 i pewnie inaczej nie wyrezasz

zdjcie0082z.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

Ja mam tak samo jak kolega pokazał na zdjęciu ,wiec montuj tak i będziesz miał wygodny dostęp do tankowania czy lpg czy pb

Opublikowano
  • Autor

dzięki koledzy a przy tankowaniu nic sie nie dzieje tzn jaka przejściówkę trzeba mieć standart czy ta dłuższą

Opublikowano
dzięki koledzy a przy tankowaniu nic sie nie dzieje tzn jaka przejściówkę trzeba mieć standart czy ta dłuższą

coś takiego dostaniesz od gazownika :wink:

image.jpg

<br /><br />

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.