Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawór gazu we wlewie paliwa.


predki74

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie że tragedii nie ma, w końcu jak raz na jakiś czas wkręcę przejściówkę nic się nie stanie:)

Właśnie, jeszcze jak ktoś ma duży zbiornik

Ja tam przerabiać nie będę, chociaż przyzwyczaiłem się tylko do otwarcia klapki (wcześniejsze auto i drugie żony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

predki74 ogarnąłeś temat ? dużo roboty z tym ? też mam wlew w dokładce i psuje mi to jego wygląd, a chcę przenieść do wlewu PB tak jak miałem w dwóch poprzednich Audi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem tak nie ma dużo robot kanał trzeba mieć, kawałek rurki z koncówkami no i dokładke nowa i dziurkę wywiercic w nadwoziu i inaczej wygląda auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieści się i w b6 spokojnie pełny wlew :) miałem tak tylko sprzedalem autko wiec fotek brak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pracuje na stacji benzynowej i powiem że w b6 i w b5 rozwiązaniem fajnym jest takie:

20130322038.jpg

ładnie solidnie itp i końcówka dokręcana i spokój :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie trawie tego dokrecania przy kazdym tankowaniu :P wiec kto co lubi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie trawie tego dokrecania przy kazdym tankowaniu :P wiec kto co lubi hehe

no tak trochę męczy ale mi starcza gazu na 460 km :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Mi nie sprawia założenie klientowi dokręcanej czy całego wlewu pod klapkę wlewu czy w B5 czy w B6,wedle życzenia-bez dodatkowej opłaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Mi nie sprawia założenie klientowi dokręcanej czy całego wlewu pod klapkę wlewu czy w B5 czy w B6,wedle życzenia-bez dodatkowej opłaty

u mnie w okolicy krzycza sobie dodatkowo 50-100 zł za taki larytas :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem dla pocieszenia dla tych to dokręcaną końcówkę mają : im dłuższa końcówka tym dłużej lakier koło wlewu bedzie cały :grin: miałem końcówkę w alfie całą z wlewem i zawsze ktoś coś tam rysnoł , w a4 mam długą ,dokręcaną , i nie ma problemu z ustawieniem pistoletu do zapięcia , i nie ma rys obić i zadrapań :facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem dla pocieszenia dla tych to dokręcaną końcówkę mają : im dłuższa końcówka tym dłużej lakier koło wlewu bedzie cały :grin: miałem końcówkę w alfie całą z wlewem i zawsze ktoś coś tam rysnoł , w a4 mam długą ,dokręcaną , i nie ma problemu z ustawieniem pistoletu do zapięcia , i nie ma rys obić i zadrapań

:facepalm::facepalm:

Zgadzam się.

Mi w staruszku też zamontowali dokręcaną zapytałem czy nie wejdzie cały to powiedział ze wejdzie ale po paruset tankowaniach będzie porysowane w ciul i odpuściłem:wink:

Kolega kupił a6 z niemcowni i wlew ma mniej więcej w połowie tylnego błotnika pod wlewem paliwa:facepalm::facepalm:Fakt jest to w kolorze ale masakra.

Wiadomo ze jak zakłada się gaz to trzeba się liczyć z pewnymi sprawami,ja tam wkręcałem końcówkę i moja żona co zawsze marudna też wkręcała bo co by nie patrzeć na LPG-ku zawsze taniej:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...