Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Audi A4 1.8 T .Doradzcie gdzie profesjonalnie założyc instalacje


liderck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:. Tak jak w temacie chce założyć instalacje do mojego audi A4 1.8 T. Parę dni temu kupiłem z forum używaną instalacje gazową ( ma ok. 12 miesięcy) Posiada:

- reduktor na ok. 250 ps Magic jec III

-wtryski Hana 2000

-komputer Stag 300 plus

Chce to wszystko zamontować w jakimś pożądnym warsztacie .Doradzcie mi gdzie mogę oddać moje autko, żebym potem nie miał problemów z pracą całej instalacji?? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj na forum lpg, tam Ci doradzą, gdzie w Twojej okolicy możesz bez obaw oddać auto. /www.lpg-forum.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi ps nie przesadzaj mylse że jak ktoś założy ci normalnieta instalkę a nie modyfikując kilka elementow to o programie możesz zapomnieć. Pozatym jeśli niema już gwarancji na reduktor to profilaktycznie wymienił bym w nim uszczelnienia lubią puszczać gaz do płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:. Tak jak w temacie chce założyć instalacje do mojego audi A4 1.8 T. Parę dni temu kupiłem z forum używaną instalacje gazową ( ma ok. 12 miesięcy) Posiada:

- reduktor na ok. 250 ps Magic jec III

-wtryski Hana 2000

-komputer Stag 300 plus

Chce to wszystko zamontować w jakimś pożądnym warsztacie .Doradzcie mi gdzie mogę oddać moje autko, żebym potem nie miał problemów z pracą całej instalacji?? :mysli:

reduktor musisz sobie odpuscic, hany jaki kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor mam jeszcze pół roku na gwaranji... Wtryski Hany 2000 one są takie czarno -złote z tego co pamietam.Wtryski podobno są po 10 tys km bo poprzednie padły i zostały zamontowane Hany .Podobno bardzo dobre tak słyszałem a jak to będzie w praktyce to się okaże :confused4: Cała instalacja siedziała w audi A4 quatro 1.8 T amerykańska wersja. Tam po zmodyfikowaniu było około 190 koni.Ja mam tylko jak na razie 150 koni ,ale z tego co słyszałem powinna dać rade z moim silnikiem.Chcę znależć dobry warsztat, żeby mi to założył, bo w niektórych które znam pieprzą robotę... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reduktor mam jeszcze pół roku na gwaranji... Wtryski Hany 2000 one są takie czarno -złote z tego co pamietam.Wtryski podobno są po 10 tys km bo poprzednie padły i zostały zamontowane Hany .Podobno bardzo dobre tak słyszałem a jak to będzie w praktyce to się okaże :confused4: Cała instalacja siedziała w audi A4 quatro 1.8 T amerykańska wersja. Tam po zmodyfikowaniu było około 190 koni.Ja mam tylko jak na razie 150 koni ,ale z tego co słyszałem powinna dać rade z moim silnikiem.Chcę znależć dobry warsztat, żeby mi to założył, bo w niektórych które znam pieprzą robotę... :kwasny:

kolego reduktory magic byly wadliwe wiec jest spore ryzyko

kolor wtryskiwaczy hana okreslasz po napisie na nich w jakim kolorze jest napis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

różne opinie są na ich temat ale ja bym nie ryzykował, mój kolega już jest po remoncie głowicy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedni mówią że te reduktory są dobre inni że nie, wiec już sam nie wiem :wallbash:

Napis kolego jest w kolorze czarnym :mysli:

to oprocz reduktora jeszcze wtryski masz do wymiany, hana czarna jest do aut o pojemnosci 800-1200 cm

mowie oczywiscie o kolorze napisu zaznaczonego kolkiem

hankrblack.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi na zielonych Hanach bardzo ładnie lata reduktor mam nieszczęsnego Scorpiona GT ale po regeneracjach i przeróbkach daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki koledzy ,ale jednak ten napis mam w kolorze zielonym :disgust:.Nie wiedzialem o które literki chodzi, teraz już wiem. Te wtryski powinny sobie poradzić . Już nie długo będę montował tą instalacje to się wszystko okaże :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hany musisz mieć zielone

niebieskie

mi na zielonych Hanach bardzo ładnie lata reduktor mam nieszczęsnego Scorpiona GT ale po regeneracjach i przeróbkach daje radę :)

Kolega ma racje zielone spokojnie ogarnął. No chyba, że różnica cenowa nie razi to można pokusić się o niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hany musisz mieć zielone

niebieskie

mi na zielonych Hanach bardzo ładnie lata reduktor mam nieszczęsnego Scorpiona GT ale po regeneracjach i przeróbkach daje radę :)

Kolega ma racje zielone spokojnie ogarnął. No chyba, że różnica cenowa nie razi to można pokusić się o niebieskie.

kompletnie nie macie pojecia o tym co piszecie to nie chodzi ze zielone nie ogarna po przeliczeniu ich wydajnosci na moc tu chodzi o ich wydajnosc przy krotkich czasach wtrysku jakie sa w turbo oraz zapetlanie, dlatego niebieskie najlepiej ograniaja 150-180T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...