Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ar2r

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ar2r

  1. klapy nawiewów mogą się w ogóle nie otwierać - silniczeg od ich regulacji mół paść[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 15:14_________________________________________________ewentualnie źle otwiera - jak wyłączasz silnik to się otwierają a jak włączasz to się zamykają...
  2. możesz mieć problem z silniczkiem nastawczym od klap nadmuchu - są non stop zamknięte
  3. ja się umówiłem w wawie tylko na troche innych warunkach 79zł , 100ml czynnika w cenie 10zł
  4. 1.8T problemy - zazwyczaj padające cewki zapłonu , no i na turbine trzeba uważać
  5. do ALT hany zielone i tak trzeba zejsc z cisnieniem a mnoznik bedzie ponizej 0,8, czerwone za wydajne chyba ze kolega podwal do 1.8T:) jak do 1.8 T to jeszcze miedz 8 Ja mam 1.8T i mam zielone:) a widze że kolega z wątku ma 2,0 i 130 koni - ale faktycznie zielone trzeba by założyć [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 11:09_________________________________________________cos mi sie popierdzieliło ostatni wers bez cytowania:)
  6. stag 300+ Hana czerwone reduktor ac r01 nie ma się nad czym zastanawiać tylko się umawiać i zakładać
  7. wymienili 3szt. - ale chyba już im się nie chciało myć auta:)
  8. też się załapałem silnik 1.8T avj - w czwartek o 18 na Połczyńskiej w Warszawaie - już jedną wymieniłem więc co najwyżej wymienią trzy:)
  9. Ar2r opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam! Mam takie pytanko - gdy włączam kierunek w prawo co jakiś czas najpierw włącza się lewy (jedno mignięcie) dopiero później prawy.... Odwrotnej sytuacji nie ma Co mogło się stać? z góry dzięki za info [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 11:18_________________________________________________Nikt nic nie wie co może się dziać??
  10. Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Audi 4 - mam nadzieje że się dowiem pare ciekawych rzeczy o moim aucie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.