Treść opublikowana przez Ar2r
-
[B5 ADR] Słaba praca klimatyzacji
klapy nawiewów mogą się w ogóle nie otwierać - silniczeg od ich regulacji mół paść[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 15:14_________________________________________________ewentualnie źle otwiera - jak wyłączasz silnik to się otwierają a jak włączasz to się zamykają...
-
[ALL B5] Klima nie działa.. pomocy
możesz mieć problem z silniczkiem nastawczym od klap nadmuchu - są non stop zamknięte
-
[B5 AEB] Audi A4 1.8 T .Doradzcie gdzie profesjonalnie założyc instalacje
no i są git
-
[ALL] Promocja na serwis kilmy na Groupon
ja się umówiłem w wawie tylko na troche innych warunkach 79zł , 100ml czynnika w cenie 10zł
-
[ALL B6] Co wybrać 1.8t czy 2.0 se i największe wady i zalety .
1.8T problemy - zazwyczaj padające cewki zapłonu , no i na turbine trzeba uważać
-
[B5 AEB] Audi A4 1.8 T .Doradzcie gdzie profesjonalnie założyc instalacje
Itor na zielonych spokojnie obskoczy
-
[B6 ALT] LPG czy warto
do ALT hany zielone i tak trzeba zejsc z cisnieniem a mnoznik bedzie ponizej 0,8, czerwone za wydajne chyba ze kolega podwal do 1.8T:) jak do 1.8 T to jeszcze miedz 8 Ja mam 1.8T i mam zielone:) a widze że kolega z wątku ma 2,0 i 130 koni - ale faktycznie zielone trzeba by założyć [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 11:09_________________________________________________cos mi sie popierdzieliło ostatni wers bez cytowania:)
-
[B5 AEB] Audi A4 1.8 T .Doradzcie gdzie profesjonalnie założyc instalacje
Hany musisz mieć zielone
-
[B6 ALT] LPG czy warto
stag 300+ Hana czerwone reduktor ac r01 nie ma się nad czym zastanawiać tylko się umawiać i zakładać
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
wymienili 3szt. - ale chyba już im się nie chciało myć auta:)
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
też się załapałem silnik 1.8T avj - w czwartek o 18 na Połczyńskiej w Warszawaie - już jedną wymieniłem więc co najwyżej wymienią trzy:)
-
[B6 AVJ] Kierunkowskazy
Witam! Mam takie pytanko - gdy włączam kierunek w prawo co jakiś czas najpierw włącza się lewy (jedno mignięcie) dopiero później prawy.... Odwrotnej sytuacji nie ma Co mogło się stać? z góry dzięki za info [br]Dopisany: 04 Kwiecień 2011, 11:18_________________________________________________Nikt nic nie wie co może się dziać??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów Audi 4 - mam nadzieje że się dowiem pare ciekawych rzeczy o moim aucie :>