Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianus

  1. http://www.wykop.pl/ramka/683593/panienka-z-okienka-18/
  2. nooo Patryk :bicz3:
  3. a ja powiem tylko ze juz jest temat o narzedziach, takze
  4. ja tez 16
  5. hej Panyyy, co ja dzisiaj widzialem to normalnie szok, wzwód i goraczka! rs6 c5 :slina: szare, szare fele, rejestracja cos WO UNLIM, chyba jakos tak, na grota roweckiego. mmmmm miodzio! aaa i jeszcze mam ogłoszenie parafialne do Was, a mianowicie poszukiwane jest mieszkanie do wynajecia, takie ktore przygarnie mnie, moja gwiazde i psa. najlepiej kawalerka lub max2 pokoje i z przyzwoita cena, lokalizacja w obrebie olsztyna bez znaczenia. jakby cos ktos wiedzial, bo ktos tam gdzies cos chce wynajac to dajcie znac,a bede wdzieczny yO!
  6. "a ty buja buja bujaj sie i pluj" :polew:
  7. byl jeszcze kolega dr.Oetker z brazowej a6 c5:) aaa i jedna sprawa, tomkom1 z kormoran olsztyn audi klub, czy jakos tak proponowal zmiane godzine spotkow na rusi w okresie letnim na godzine 16.00 co wy na to?
  8. no to git
  9. do jednej klatki tzch smieci powrzucac, niech sie powybijaja i bedzie swiety spokoj, jedyne wyjscie
  10. moi rodzice wyposazali sobie w grudniu sypialnie meblami Bodzio, ceny, smiesznie tanie, jakosc nie powalajaca, ale 2 dni po zlozeniu zamowienia meble juz byly. sam je skrecalem i powiem z doswiadczenia ze niczym nie roznily sie od tych np z ikei( jesli chodzi o jakosc, ktora dostrzeglem przy skrecaniu). musisz miec swiadomosc jedynie tego, ze kupujesy tanie meble
  11. ja bede z Kwiatkiem, tylko mam nazieje ze % mi wyparuja:D a co do te akcji to moze i ja sie zalapie, dowiem sie w poniedzialek
  12. moze wina na otwieranie sie szyby jest to, ze czasem, zupelnie nieswiadomi i niechcacy lapiac za raczke drzwi dotykamy paluchem przycisk do otwierania szyby, potem zamykamy auto i nie zwracamy na to uwagi. bynajmniej ja tak mialem z 3-4 razy
  13. Grzesiek lubi miec swieze gumki
  14. adrianus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    no ja w sumie to jeszcze sporo z kumplem przegadam
  15. adrianus odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    mi jakos dlugo schodzi, od wejscia, trening+prysznic i wyjscie miedzy 2,5 a 3h :/
  16. a ja i tak wiem, na jakim paliwie bedziesz Kwiatko jezdzil
  17. z cyklu polak potrafi:
  18. no
  19. f*ck! juz troche o tym na forum napisane jest
  20. nie ma co konczyc, bo po prostu to jest nie wykonalne! albo ok, mi 1,8t pali przy pelnej piz*zie 7 litrow pb95 na 100km w trasie, 3-4 bieg, obroty na czerwonym polu
  21. nie wierze ze diesel przejedzie do wawy i z powrotem za 100pln, ni uja. 4litry na 100km, no fuckin way, chyba zeby sie wbic za tira, ktory jedzie non stop jednostajnie 80km/h
  22. jak dasz to nic nie zaszkodzi, byleby podklad dobrze wysechl. ja psikalem czarnym matem deco color z praktikera, bez podkladu i tez jest git:)
  23. ja malowalem zwyklym czarnym sprayem, bez zadnego podkladu, jedynie dobrze wyczyscilem i mocno odtluscilem. pomalowalem i jest spox, nic nie odpada, nie luszczy sie
  24. w koncu jestem Łysy bombowiec
  25. podjedz do jakiegos zaufanego elektromechanika, bo przy takich oznakach awarii mozesz miec lipe, pojedziesz gdzies dalej i nie wrocisz. tak z doswiadczenia, to warto zebys teraz zanim nie naprawisz usterki zaoptrz sie w drugi kluczyk i bierz go zawsze ze soba. kolega w astrze 2 mial cos podobnego jak ty i okazalo sie ze po prostu w jednym kluczyku cos tam sie chrzanilo, nie mial ze soba zapasowego i ze slowacji do olsztyna na lawecie wracal:/

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.