Treść opublikowana przez adrianus
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/ramka/683593/panienka-z-okienka-18/
-
Spoty Olsztyńskie
nooo Patryk :bicz3:
-
[ALL] KLucze do samochodu - nasadowe itp itd :)
a ja powiem tylko ze juz jest temat o narzedziach, takze
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez 16
-
Spoty Olsztyńskie
hej Panyyy, co ja dzisiaj widzialem to normalnie szok, wzwód i goraczka! rs6 c5 :slina: szare, szare fele, rejestracja cos WO UNLIM, chyba jakos tak, na grota roweckiego. mmmmm miodzio! aaa i jeszcze mam ogłoszenie parafialne do Was, a mianowicie poszukiwane jest mieszkanie do wynajecia, takie ktore przygarnie mnie, moja gwiazde i psa. najlepiej kawalerka lub max2 pokoje i z przyzwoita cena, lokalizacja w obrebie olsztyna bez znaczenia. jakby cos ktos wiedzial, bo ktos tam gdzies cos chce wynajac to dajcie znac,a bede wdzieczny yO!
-
Spoty Olsztyńskie
"a ty buja buja bujaj sie i pluj" :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
byl jeszcze kolega dr.Oetker z brazowej a6 c5:) aaa i jedna sprawa, tomkom1 z kormoran olsztyn audi klub, czy jakos tak proponowal zmiane godzine spotkow na rusi w okresie letnim na godzine 16.00 co wy na to?
-
Spoty Olsztyńskie
no to git
-
Pseudokibice
do jednej klatki tzch smieci powrzucac, niech sie powybijaja i bedzie swiety spokoj, jedyne wyjscie
-
Gdzie kupić meble??
moi rodzice wyposazali sobie w grudniu sypialnie meblami Bodzio, ceny, smiesznie tanie, jakosc nie powalajaca, ale 2 dni po zlozeniu zamowienia meble juz byly. sam je skrecalem i powiem z doswiadczenia ze niczym nie roznily sie od tych np z ikei( jesli chodzi o jakosc, ktora dostrzeglem przy skrecaniu). musisz miec swiadomosc jedynie tego, ze kupujesy tanie meble
-
Spoty Olsztyńskie
ja bede z Kwiatkiem, tylko mam nazieje ze % mi wyparuja:D a co do te akcji to moze i ja sie zalapie, dowiem sie w poniedzialek
-
[ALL B5] Samoczynne otwarcie szyby
moze wina na otwieranie sie szyby jest to, ze czasem, zupelnie nieswiadomi i niechcacy lapiac za raczke drzwi dotykamy paluchem przycisk do otwierania szyby, potem zamykamy auto i nie zwracamy na to uwagi. bynajmniej ja tak mialem z 3-4 razy
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiek lubi miec swieze gumki
-
Siłownia
no ja w sumie to jeszcze sporo z kumplem przegadam
-
Siłownia
mi jakos dlugo schodzi, od wejscia, trening+prysznic i wyjscie miedzy 2,5 a 3h :/
-
Spoty Olsztyńskie
a ja i tak wiem, na jakim paliwie bedziesz Kwiatko jezdzil
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
z cyklu polak potrafi:
-
Spoty Olsztyńskie
no
-
Malowanie lamp
f*ck! juz troche o tym na forum napisane jest
-
Spoty Olsztyńskie
nie ma co konczyc, bo po prostu to jest nie wykonalne! albo ok, mi 1,8t pali przy pelnej piz*zie 7 litrow pb95 na 100km w trasie, 3-4 bieg, obroty na czerwonym polu
-
Spoty Olsztyńskie
nie wierze ze diesel przejedzie do wawy i z powrotem za 100pln, ni uja. 4litry na 100km, no fuckin way, chyba zeby sie wbic za tira, ktory jedzie non stop jednostajnie 80km/h
-
[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
jak dasz to nic nie zaszkodzi, byleby podklad dobrze wysechl. ja psikalem czarnym matem deco color z praktikera, bez podkladu i tez jest git:)
-
[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
ja malowalem zwyklym czarnym sprayem, bez zadnego podkladu, jedynie dobrze wyczyscilem i mocno odtluscilem. pomalowalem i jest spox, nic nie odpada, nie luszczy sie
-
Spoty Olsztyńskie
w koncu jestem Łysy bombowiec
-
[ALL B5] Moje audi zdechło...?
podjedz do jakiegos zaufanego elektromechanika, bo przy takich oznakach awarii mozesz miec lipe, pojedziesz gdzies dalej i nie wrocisz. tak z doswiadczenia, to warto zebys teraz zanim nie naprawisz usterki zaoptrz sie w drugi kluczyk i bierz go zawsze ze soba. kolega w astrze 2 mial cos podobnego jak ty i okazalo sie ze po prostu w jednym kluczyku cos tam sie chrzanilo, nie mial ze soba zapasowego i ze slowacji do olsztyna na lawecie wracal:/