Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
bo mnie nie wpisales!! ale bede, jak Tommy Lee Jones, bede!
-
Spoty Olsztyńskie
a po co Ty chcesz ponownie wywazac kolka na wiosne, ktore zdjales jesienia? zdejmujesz jesienia koleczka ktore sa w spoko stanie, myjesz je, wkladasz w worki i do piwnicy, wiosna nakladasz i jazda. a co z tego ze pneumatykiem dokreca wulkanizator? sztuka karze dokrecic pneumatykiem,a potem kluczem dynamometrycznym i kazdy, nawet srednio silna kobietka bedzie w stanie zmienic sobie kolo, np w wypadku zlapania kapcia. no chyba ze masz takiego fachowca wulkanizatora, ktory Ci kolo pneumatykiem z calej piz*y przykreca, wtedy zycze powodzenia, nawet sila actimela nie pomoze [br]Dopisany: 15 Marzec 2011, 16:33_________________________________________________o taktus juz mnie ubiegl yO! Prezez
-
Spoty Olsztyńskie
to nie kumam, masz dwa komplety kol i sie umawiasz na zmienianie? ja to jak bedzie ladna pogoda, lewarek klucz i heja samemu
-
Spoty Olsztyńskie
dlatego na zime trzeba miec 15' a na lato 19'
-
Spoty Olsztyńskie
ja czekam poki dziur nie polataja, czyli nigdy, hehe, tak serio to mam nadzieje ze na poczatku kwietnia
-
Fanklub Motoryzacyjny Roku 2011 wg Auto Świata
poszlo
-
Siłownia
haha dzisiaj chyba wszyscy jada biceps z klata
-
Spoty Olsztyńskie
szczeka opada jak sie popisy takich tjunerow czyta moze zajade do nich ticulcem:D i bedzie 0.800 V3 tri turbo i jakies 160km jak w vtec'u
-
Piła łańcuchowa spalinowa
w ostrodzie przy carrefourze cyganiaki sprzedaja pily lancuchowe STAHL wolaja na poczatku 400pln, ale po chwili za 200pln oddaja:) joke
-
Spoty Olsztyńskie
i dobrze Zbychu zrobisz!
-
Spoty Olsztyńskie
yO! yO! yO! ciekierap, szybkie podsumowanko! swa szacowna osoba zaszczycilo nas grono w skladzie: -Zbychzz!!!!!! -Mayhem z Ef -Kwiatko -Zaleczeq - no i ja
-
Strefa Śmiechu
to dopiero byloby zycie, ruscy sa zajebisci! http://www.wykop.pl/link/659405/tak-powinien-wygladac-dzien-prawdziwego-mezczyzny/
-
[ALL B5] Gril poliftowy, co zrobić z ramką.
wal w czarny mat ramke, znaczek zostaw w ori chrmie i nic innego nie kombinuj, a bedzie super!
-
Ceny wariują !!
odnosnie wszystkich cen nawet nie chce mi sie pisac, bo to jest jakas niewiarygodna masakra, podam tylko krotki przyklad: jestem ph u lidera sprzedazy wod zrodlanych, cena ktora egzekwuje moja firma za butelke wody 1,5l ma by na polce w sklepie 1,99pln. dajemy b.duze upusty dla dystrybutorow aby sklepy mogly utrzymac cene 1.99 nie tracac na marzy, ale co tam, kazdy sklep teraz tlumaczy sie wzrostem vatu z 22% na 23% i podwyzszaja cene wody na polce dla klienta na 2,20pln skurczybyki przycinaja okolo 18groszy czystej marzy na kazdej pieprzonej butelce zaslaniajac sie tym ze vat wzrosl.(a to raptem 3 grosze,a nie 21groszy) reasumujac chodzi mi o to ze taka jest pieprzona polska mentalnosc, ze kazdy kazdego chce dymac w tylek przez zapiete spodnie, na kazdym kroku.(sklepy detaliczne narzekające na brak klientow, bo wszyscy kupuja w biedronce, a sami skurczybyki tych klientow zniechecaja sztucznym i chorym windowaniem cen)
-
Spoty Olsztyńskie
a mi to ryba kiedy i gdzie i tak sie zjawie:D ale faktycznie, moze jakas szybka ankieta, tak aby wszystkim pasowalo, moze byc jakis piatek, niekoniecznie sobota
-
[ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
nie rob tylu na total czarny bo gowno w nocy widac, bys sobie musial chyba jakis ksenon w swiatlo wsteczne zamontowac nie masz rolety w bagazniku ze tak sie boisz o to co bedzie widac? zrob sobie scieme tak na 70% aby stojac w odleglosci metra nie bylo ni widac, ale przy podejsciu juz nieh cos tam przeswituje, bo inaczej to kupa,a jeszcze w jakis jesienny czy zimowy dzien to juz nic nie zobaczysz
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
bylem na DUB_FX'ie bodajze w sierpniu/wrzesniu 2010 w Gdansku, szalu nie bylo, ale za to kiedys w 2008r przez 2 tyg prawie codziennie przylazilem w amsterdamie na plac w entrum zeby go posluchac, kupilem tam wtedy demowke za 10euro i do dzis ja w samochodzie woze
-
Spoty Olsztyńskie
tzn ze pijesz ciut mniej, albo chociaz zapijasz
-
Muzyka w naszych autkach
a ja dzis to juz kilka razy przesluchalem: Don Omar Ft Tego Calderon - Bandolero
-
Spoty Olsztyńskie
Michale, niechaj rozpoczynajacy sie post bedzie dla Ciebie czasem wyciszenia, zadumy nad wlasnym zyciem i abstynencji
-
Civic 4gen 91r.
fajne zelzako, kolezka mial kiedys takie, tylko ze z 1,6 na jednym wlku, to byl taki szatan ze nie mialem pytan, na kresce dostawalem takie baty ze szok, kilka dlugosci samochodu, w ogole z 1,8t nie mialem podjazdu do hanny kumpla. dbaj o nia i wstawiaj 1,6:)
-
Spoty Olsztyńskie
spokojnie, powoli, dopiero forum wlaczylem, sie przywitalem i juz na kaletce ozywiscie zapisalem:D fajnie byc organizatorem, powiedz tylko Marku w czym pomoc, co zalatwic itd
-
Spoty Olsztyńskie
SIEMAAAAA!!!!!! dawno mnie nie bylo,a tu co?!?!!! raptem 3 strony zapisaliscie, o zesz Wy gamonie :bicz3: widze ze trzeba sie ostro wziac do roboty, apsencja spowodowana byla awaria komputera , poza tym 4 dni w lozku lezalem bo jakas pseudo grypa mnie dorwala,a i auto tez odpoczelo bo zastrajkowalo, ale juz wszystko gittarra YO!
-
[ALL] Auto ciężarowe osobowe, pełne odlicznie Vatu...jakie?
citroen c15 to tez dobra opcja, jest do wyboru co prawda rzadka benzyna 1,4 albo dosc mnogo w wyborze diesli 1,8 i 1,9 mialem przez pol roku c15 1,8d i powiem szczerze ze super fura, na 3 kolkach w zakretach smiga,a po off roadzie idze ze szok
-
[ALL] Auto ciężarowe osobowe, pełne odlicznie Vatu...jakie?
Za fiata sobie odliczy, ale jeżeli chodzi Ci że z pozostałej kwoty za którą kupi zwykłe auto (osobowe, NIE CIĘŻAROWE) też sobie odliczy to jesteś w błędzie. Nie wiem jak teraz to wygląda po tych zmianach w odliczaniu podatku od samochodów, ale do końca 2010 r było tak że za osobówkę odliczało się 60% wartości auta ALE nie więcej niż 6 000,00 zł. No chyba że kolega chce mieć tylko auto ciężarowe tylko po to żeby brać na nie faktury. To może Polonez Truck? Albo Żuk? wiem ze z innego nei odliczy, dlatego radze kupic uno za tysiaka, lub cos w tym stylu, cinquecento, bo sa tanie, naprawy tanie, oc tanie a i przeglady normalnie przechodza, nie tak jak jakies trucki zza stodoly. a wszystkie faktury moze brac wlasnie na owe uno/cieniasa tj. za paliwo, czesci(wystarczy wpisac w fakturze np sama nazwe czesci, bez modelu auta) itd tylko oczywiscie na kazdej fakturze nr rej. owego uno i wszycho gra, jestes kryty