Treść opublikowana przez adrianus
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
kurcze jak dla mnie to foty wygldaja full profi, czekam na wiecej, ladnie
-
Audi S2 coupe 1991 3B
wkladaj hida, jak masz soczewki i spryski bedzie profi robota, tylko nie przesadzaj z barwa, wrzuc 4300k i bedzie miod malina
-
Spoty Olsztyńskie
załek, jestes mistrzem
-
Spoty Olsztyńskie
hmmm zamontuj dynamo
-
[ALL B5] Montaż górnej rozpórki kielichów z Audi A6 C5
wiem, ze to mega lamerskie pytanie, ale napiszcie chlopy prosze prostym jezykiem, po co sa potrzebne te rozporki, gorna i dolna? na wiosne bede 1be zmienial na gwint,a chcialbym zeby bylo wszycho cacy to i o rozporkach pomysle skoro potrzebne, tylko do czego? kiedys mialem r19 1,8 16V i tam byla seryjna rozporka-myslalem ze to taki bajer bo skoro ona ma niby jeszcze dodatkowo utwardzac zawias i usztywniac karoserie, to czy nie bedzie tak, ze gwint+rozporki+duza fela/mly profil opony i buda bedzie pekac na spawach napiszcie jasno i rzeczowo o co kaman:)
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ostatnio ogladalem jackass 3D, polecam , mega odmóżdżająca rozrywka, raz sie o malo nie porzygałem,ale luz, przez caly prawie film plakalem ze smiechu
-
Spoty Olsztyńskie
ale przystojniak
-
Spoty Olsztyńskie
ostrzezenie? od kogo? urzad dobrego miasta, policja, czy co? nie chce mi sie wierzyc, ze dostales liscik z ostrzezeniami, zamiast mandatu
-
Spoty Olsztyńskie
Andrzeju to sie nie spieniaj i nie denerwuj Załeq-ty to zawsze wiesz o co mi kaman
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
no to widze ze wiecej audmanikow bedzie mialo ten zestaw yato, juz zamowione, czekam na kurera i jakis kontakt od sprzedawcy
-
Spoty Olsztyńskie
chooopy!!!!!!!! a co Wy na to zeby w przyszla sobote zrobic tzw klubowa wigilje(czyt. najebka w najznamienitszej atmosferze) proponuje boheme jazz club z racji na to ze mozemy tam zjesc przezajebiste nalesniki za 12pln a i browar i reszta trunkow w normalnej cenie dawno nie bylo spota piwnego w pelnym skladzie,a taka imprezka, na zakoczenie roku, sezonu 2010 jestem pewien ze nam sie nalezy
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/link/550681/fail-collection-9/
-
Spoty Olsztyńskie
mayhem gooopolu kup zimowki!!!!!!!!!!!!! :wink4: !!!!!! [br]Dopisany: 10 Grudzień 2010, 20:18_________________________________________________
-
Spoty Olsztyńskie
jak chcesz sprzedac po cenie za ktora kupiles to powodzenia :gwizdanie: po prostu mega promocja, sam chyba sobie z avanta sedna wyrezam byleby kupic takie mega okazyjne silowniki pzdr!
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
dzieki za wyjasnienie a wloty superanckie!
-
Spoty Olsztyńskie
ta z nr3 najfajniejsza:D
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
mi mikolaj pod choinke przyniesie taki zestaw, mysle ze dobra konfiguracja http://moto.allegro.pl/gratis-zestaw-narzedzi-111cz-1-4-3-8-1-2-yato-3883-i1347933173.html
-
[B5 ANB] 1.5l oleju na 7000km - czy to dużo?
mineral do 1.8t ?? to moze olej po frytkach zalej
-
Spoty Olsztyńskie
maja rozmach sk***ysyny:/
-
Spoty Olsztyńskie
ciiicho
-
Spoty Olsztyńskie
ooo jaa juz polnoc,a nikt nie podsumowal spotu mroznego: temp -10 obecni pod urnia: -Załeczeq -Czaja77 -Mayhem -Gruby1983 -Maxym83 -Radziuaudia4 -Jose -i ja masta blasta of dizasta adriano czelentano, tam bylem, miod i wino pilem...
-
Spoty Olsztyńskie
no to i my wpadniemy pod uranie
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
graty za robote wlozona w auto, tylko nurtuje mnie pytanie, czemu obspawales bude punktowo,a nie ciagłym spawem? kolega podobnie wyspawal sobie fure i mowil ze to dla redukcji masy, zbrechtalem go, no bo ile gram moze wazyc metr biezacy spawu
-
Spoty Olsztyńskie
pod realem wlasnie 15min temu policyjne ducato spisywalo jakiegos nissana, polatalem z kumplem 2h ticulcem, na lesnej sie wariaty pozjezdzaly, a ta nowa droga co sie laczy z sikoraka to mega miejscowa do driftu, szeroko, snieznie i pusto
-
Spoty Olsztyńskie
yO! zima zimą, czekam na mikolaja aby mi quattro pod choinke wyrezal a latarnie tfu tfu tfu omijac trzebaa z daleka, chociaz juz dzis 180' zaliczylem podcinajac rekaw na wyslizganym luku