Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
to wpadne ticiem:D
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
lol:D juz mam zimowki, jeszcze tylko przod zlozyc i zrobie z Maksiem kreske part2 btw co tam Zalek slychac, co porabiasZ?- Spoty Olsztyńskie
tez go dzis widzialem, granatowy sedan, na xenonie, widziany dzis przy dworcu glownym ok 12.30,a poza tym dosc czesto go widywalem przy kotarbinskim, na artyleryjskiej, ale czemu szofer na spota nigdy nie wpadnie, ani na forum sie nie udzieli aa, i jeszcze jedno aytko z blachami NO i ramkami klubowymi, czarny avant b5, czarne relingi, jakies tam chyba alu, widzialem dzis ok. 10.30 na skrzyzowaniu sikorskiego/wilczynskiego- Spoty Olsztyńskie
teraz to zes buszek pojechal akurat tak sie sklada, ze sztandarowe, odpicowane fury z olsztyna sie wysraly mam jedynie nadzieje, ze Twoja sztuka smigajac na obczyznie bedzie smigac i smigac i smigac [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 11:09_________________________________________________aaa mayhem, auto znalazlem, wehikul czasu made in france, renault espace 89r. 2,2benzyna wiecej w nim miejsca niz u mnie w mieszkaniu- Podnośnik samochodowy
nooo, jak na duza loche, to za***ista cena- Spoty Olsztyńskie
no tak maksiu, 100 to i ja ticulcem po sikoraka latam, zaleczek tutaj raczej mowil, o pulapie 199, dla nas nie osiagalnym Załek, right? :>- Spoty Olsztyńskie
opowiadaj co sie stalo a i jak latasz cupra to zajedz czasem po kolege;p- [ALL] [ALL] PAWEŁ69 Olsztyn!
Paweł to jest nasz olsztynski najwyzszy madafuckainzynier od audi naprawi wszystko to co wiesz ze sie zepsulo i wszystko to co jest zepsute,a Ty nie masz o tym zielonego pojecia- MLM-marketing wielopoziomowy:)
taktus dobrze to z puentowal- Spoty Olsztyńskie
siema! i narka! do 20.40 w szkole musze gnic- Spoty Olsztyńskie
kwiatko!! http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=166167.0 dawaj! i sie wymieniaj!- MLM-marketing wielopoziomowy:)
zycze ci kolego powodzenia, bez ironii i daj znac za pare miechow, jaki sukces osiagnales- Proszę o radę użytkwników audi
heh, normalna rzeczywistosc, Ty sie chociaz zorientowales ile auto nalatalo km,a w Polsce sa jeszcze tysiace nieswiadomych wlascicieli "cacuszek". rada co masz zrobic : totalnie nic, dbaj o auto i smigaj nim dalej, a jak bedziesz chcial kiedys sprzedac to ewentualnemu kupujacemu powiedz prawde o aucie to bedziesz mial + jeden dobry uczynek- MLM-marketing wielopoziomowy:)
fm group? super jakosc, nie ma co, a sprzedaz w 90% "przedstawicieli" odbywa sie pod supermarketem itd. co do mozliwosci dorobienia sie na MLM, to rynek sie juz zamyka, nie ma co, waska grupa ludzi zarabiaja duzy hajs, bo odpalila z tematami jako pierwsi i rozwineli rynek i za to im szacun, ale podrzedni ludzie/klienci/przedstawiciele nie maja zbyt duzego pola do popisu, owszem kilku przyzwoicie zarobi, ale w zadnej firmie nie jest tak kolorowo jak zapewniaja na spotkaniach werbujacych, szkoleniach, meetingach itd, itd. mam dosc duze doswiadczenie z MLM'em, zarobilem na prawde sporo kasy na sprzedazy bezposredniej i wciskaniu kitu, ale juz ponad rok sie tym nie param i jest mi lepiej, zero cisnienia. chyba mnie ktos zle zrozumial, nie mowie ze MLM to piramida finansowa ale w duzej mierze MLM to sciemnianie, obiecanie zlotych gor, chwilowa fascynacja, mega entuzjazm,a potem szara rzeczywistosc, frustracja itd, a za tym wszystkim schrzanione stosunki w rodzinach itp, znam mnostwo przykladow, z zycia, bylem czolowym handlowcem,a zarazem trenerem/szkoleniowcem- MLM-marketing wielopoziomowy:)
sokol, nie mozna tego tak pojmowac, bo nawet prcujac na budowie, robisz swoje, tyrasz, dstajesz kase,a wiadomo ze wlasciciel firmy budowlanej z twojej pracy zgarnia hajs. ale w formie MLM'u jest to duzo bardziej posrane. napisz konkretnie kolego, ktory zakladales tego posta w jakiej firmie chcesz dzialac, to bedzie jasne wszystko, piszesz o rzeczach, ktore sie kupuje codziennie/tak sie kiedys amway promowal / i dzis o amwayu nic nie slychac. od roku dosyc intensywnie reklamuje sie betterware ze swoimi katalogami i produktami codziennego uzytku, ale to tez sciema, te produkty to mega hiper syf i mimo iz latwo je sprzedac bo sa tanie i atrakcyjnie wygladaja, to szybko klienci sie zrazaj i nie ma szans na zrobienie ponownych zamowien- [ALL B5] Za małe opony - problem
pitolenie, tragedii nie bedzie, niech spokojnie zime przejezdzi i z bogiem- [INNE] Pytanie z AEB na AGU
no to opisz teraz cala operacja, mnie np interesuja roznice miedzy aebi apu i jak to rozwiazales, popodlaczales, jak smiga?- MLM-marketing wielopoziomowy:)
chlopie daj sobie spokoj z MLM'em, to jest k**wa najwiekszy pic na wode jaki moze byc. i specjalnie wiem co mowie, bo uwierz, ale mialem doczynienia z mega duza iloscia firm. na tym zarabia garstka osob, ktore sa na samej gorze piramidy,a Ty jkko"przedstawiciel" chocbys mial za***iste wyniki i swoja grupe subdealerska to i tak caly c**j zarobisz, bo bedziesz dymal na tego co w drabince jest sporo poziomow wyzej od Ciebie. I to nie wazne jaka branza: ubezpieczenia, fundusze, suplementy, odzywki, srodki czystosci, kosmetyki, bizuteria itd, itd. W kazdej firmie przedstawiaja super za***ista wizje zarobkow, ale w 99.999999999999% to mega sciema. znam mnostwo osob ktore w tym trwalo i trwalo, bo a nóż bedzie lepiej i tylko sie wypalali. nigdy wiecej nie wrocilbym do niczego co dziala na zasadzie multi level marketingu.kropka- Imię dla kota :D
przeczytalem 4 strony tematu i bylem pewny ze padnie,a nie padlo dla milosniczki audi imie dla kota to tylko i wylacznie: Quattro- Spoty Olsztyńskie
ja dzis na swoje w garazu tez patrzylem ;(- Spoty Olsztyńskie
elo elo, załek, jacha, jacha, jak masz taka turbwke, to ci robie loda a tak serio to co musisz zrobic w silniku po tym jak ci wydmuchalo ta uszczelke? rozumiem, ze uszczelke spod pokrywy zaworow? czy glowicy? siema pomorzak:D ja tez piwko spijam- Muzyka w naszych autkach
Oi! a to uslyszalem w wieku 13 lat i od tego czasu zajawka nie mija i nie minie HorrorShow - Piwo ogolnie od podworkowych i horror show zaczela sie moja zajawka na ska i punk rocka, caly czas mam niedosyt i wyszukuje w necie jakies za***iste kawalki z lat 80' i 90'tych- Spotkania na drodze
srebrny avant b5 , klubowe ramki, rejestracja zaczynajaca sie na ZLO XXXX widziany w niedziele ok. godz. 14.00 na osiedlu jaroty w olsztynie, myslalem ze to moze ktos do nas na niedzielnego spota z wycieczka wpadl, ale szofera nie bylo. pozdro!- Spoty Olsztyńskie
siema siema, grzesiu wszystkiego najnajlepszego :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: - Spoty Olsztyńskie