Treść opublikowana przez adrianus
-
Audi A2 1.6 fsi 110km Open Sky
fajniutki, tez chce kiedys taki dziewczynie kupic, bo sam bym sie chetnie przelansowal
-
Spoty Olsztyńskie
napieprza:/
-
Wasze sposoby na KACA
nic z tych rzeczy jestem prawo reczny,a łapa w gipsie lewa :polew:
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
dzielone lampy na przodzie za***iście
-
Spoty Olsztyńskie
hejka hej pany, wassss uuuup!!!!!!!??????
-
Wasze sposoby na KACA
heh, kac to nic, tak sie go balem a dzis zamiast obudzic sie z kacem to obudzilem sie ze skreconym nadgarstkeim (wczoraj wracajac do domu zaliczylem glebe) efekt picia, zamiast kaca, reka w gipsowej szynie
-
Wasze sposoby na KACA
k**wa, wlasnie wrocilem, zrobilem z zaleczkiem 0,5 nemiroffa w wscieklych psch, +2 browary, jutro bedzie masakr, wypilem wlasnie multiwitamine i wzialem 4 rutinoscorbiny, zaraz sprobuje swoja dziewczyne wyportkowac to moze jutro rano bede zyl przejebane
-
Spoty Olsztyńskie
wóde mam tabasco, to i wsciekle moga poleciec:)
-
Spoty Olsztyńskie
uuuaaa:/ c**jowa sytuation:/ jak Ci sie plany zmienia/odwidza to wpadaj
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew: :wallbash: :polew: juz nie wiem czy sie smiac, czy plakac, audi forever :a4fan: :a4fan: :rant: :rant: to wpadaj na smutna flache:D
-
Spoty Olsztyńskie
haaaaaaj
-
Spoty Olsztyńskie
to ja zamkne marte w szafie
-
Spoty Olsztyńskie
?? Karol? hellol? Ty juz wiecej dzis nie pij, jak TY zapominasz ze w b5 masz oske :tongue4: tu nikt nie wie, ze masz 80 coupe quattro
-
Spoty Olsztyńskie
ale teraz to bedzie za***iście jak juz umiem dodawac zdjecia:D wczesniej zawsze korzysalem z opcji szybkiej odpowiedzi, dlatego nie moglem nic dodac ale teraz to normalnie nowa era mojej bytnosci na forum nastanie :drool: dzieki michas
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
zamiast sie smiac pokazalibyscie mi cwaniaki lopatologicznie jak zdjecie wkleic to moze kiedys jakies cycki wam pokażę- Spoty Olsztyńskie
no jak, jest tylko dodaj obraz, ale to jakis odnosnik trzeba podac ze strony www- Spoty Olsztyńskie
Ty, no nie wiem jak on to zrobil, bo z jego opowiesci to ciezko cos zrozumiec, ale podobno ruszal spod swiatel na sikorskiego, aby skrecic w wilczynskiego, takze nie wiem jak on ruszal, ale przywalil w latarnie przy shell'u ja cos czuje ze trzeba bedzie powrocic do tej marki http://www.romet.pl/ [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:37_________________________________________________fuck, nie wiem jak dodac zdjecie z puliptu:/- Spoty Olsztyńskie
adasko bedzie mial najprawdopodobniej swoje v3triturbo tico na sprzedaz za grosze, bo sie wczoraj pocalowal z latarnia, to bierz je michal, zrobisz swapa i bedziesz mial ekonomiczne b6 sline 0,8- Spoty Olsztyńskie
jakby tak nasze padliny na czesci sprzedac to na jakies e30 lpg i dresik by starczylo:D a4-klubu oczywiscie bysmy nie rzucili, bo tu jest zajefajnie, ale mogliby my powkurzac wtedy tego i owego- Spoty Olsztyńskie
wiecie co:D mam plana, mam w tej chwili na budziku w tico jakies 987500km!! dociagne do 999999km, zapakuje go na 2 euro palety i wysle do ingolstadt z pozdrowieniami:D i niech wtedy kminia, vorsprung durch technik- Spoty Olsztyńskie
yyy jakto nie?! ;( ;( :shocked: a ja sie juz wszystkim chwalilem ze znam Zaleczka, ktory to zna tamtego i owego;p- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
no to Karol super, teraz jeszcze tylko szanownemu zaleczkowi trzeba czerwony dywan rozlozyc i zaproszenie poslancem wyslac[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 22:13_________________________________________________aaa, cwaniak, pierwszy napisal:) dobra, to ustalone, sobota, zlota, wieczor zapitego/zabitego audi- Spoty Olsztyńskie
astra na polowanie, eheh, to u was w rodzinie sie dobrze rozlozylo, jak Ty jedziesz polowac sztuki bierzesz audi,a jak ojczulek poluje to astra:) - Spoty Olsztyńskie