Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
michal, moze Ty wiesz, jakbym chcial rozkleic lampy to do piekrnika na ile stopni i na ile czasu?
-
Spoty Olsztyńskie
no maxym w koncu sluszny mod
-
[ALL B5] Malowanie wnetrz lamp valeo przed liftem
prosba i pytanie, bo zanim nie zamontuje poliftow chce wyrezac to co mam jak rozkleic klosz kierunkowskazu? wlozyc do piekarnika i w jakiej temp podgrzewac zeby nie ugrillowac:/, potem delikatnie rozdzielac podskrobujac jakims nozykiem rozumiem. i w jaki sposob pomalowac wnetrze reflektorów, jakims sprayem odpornym na wysokie temp. czy zwyklym starczy?, matowic to lustro jakmis drobniutkim papierkiem przed psikaniem czy tylko odtluscic? no i spray, mat, czy zwykly?
-
Spoty Olsztyńskie
zionie nuuda
-
Spoty Olsztyńskie
co tam?
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
czarna gorna czesc zderzakow wyglada zdecydownie lepiej
-
[INNE] Moje stare poczciwe Subaru
slinka cieknie,a i łza sie w oku kreci ;( brdzo sie ciesze, ze tak wspaniale autko trafilo w dobre rece, oby utrzymalo sie w nich w takim stanie jak najdluzej
-
Spoty Olsztyńskie
sroda w palnik, czwartek zgon w lozku, dzis praca, sobota, niedziela studia
-
Bezwypadkowy? Już się robi!
heh:/ dobrze ze Adam przypomniales te powiedzenie, w polsce na wszystko znajdzie sie jakies lagodne okreslenie, nikt nie przyzna sie do tego ze sprzedal komus totalne, rozjebane gowno, tylko ladnie bedzie cwaniakowal, ze auto nawoskowal " i do zyda", i jak sie okazuje pewnie ponad 3/4 kupujacych to te wlasnie przyslowiowe "zydy". chamstwo, zlodziejstwo i kur#$two niestety, smutne jest to, ze ostatnio ktos w dziale sprzedam i zakup kontrolowany tez wystawial jakiegos bubla podpierajac sie tym i zaslanijac ze jest uzytkownikiem forum
-
Spoty Olsztyńskie
załeq!! to zajedz jutro po mnie jak fure bedziesz mial:D
-
[B5 AEB] Obróciłem panewkę w swoim Audi
to co ty karwa zrobiles z tym samochodem?
-
Spoty Olsztyńskie
ale mamy ekipe mietkich pytek w kazdym razie ja i tak zabaluje, bo ostatnio cos mnie ciagnie do % gdzie jest Karol, gdzie jest Karol?? jakie jaworzno? misiu pysiu kolorowy, zderzak, pliiisss
-
Spoty Olsztyńskie
ich troje, tzn nas troje
-
Spoty Olsztyńskie
od scian to moja siostra jest specjalistka,a nie Marta
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
zajefuckenbiste trzymam kciuki,zeby Ci sie kiedys udalo ja tak zrobic
-
Spoty Olsztyńskie
Mayhem, basen odpada, ale totalna najebka w rodzinnym gronie a4 jak najbardziej :decayed: lilianatoja- nie smiej sie z ticusia, to ze mu sie ryjek troche przefasonowal jeszcze o niczym nie swiadczy, niedlugo dostanie odswiezone alusy z zimowkami, troche go dopieszcze i Marta bedzie nim siala postrach na drodze:D
-
Spoty Olsztyńskie
daj zyc, dopiero 12:p, jeszcze 2,5 h
-
Spoty Olsztyńskie
a mnie wczoraj z sowy wyrzucili ale do prawie 5 rano bawilem sie w "szafie" i szafe wlasnie moge za***iście polecic, zawsze jest super zabawa i full kulturka a dzis do 16.30 spalem i caly dzien chilloutowy
-
Spoty Olsztyńskie
wyluzuj, na miekko
-
Spoty Olsztyńskie
siemaaaa!!!!!!![br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 20:58_________________________________________________ Zbyyychuu
-
Spoty Olsztyńskie
a4 b9 to serio widzialem mialem taki sen, ja za 10 lat [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:48_________________________________________________mniam [br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 22:49_________________________________________________zwijam sie na spacer z piesem i spac, elO!
-
Spoty Olsztyńskie
ja zdecydowanie wole gadac o pupie marynie:P o cyckach tez:) nawijalbym o samochodach, bo zawsze mi sie wydawalo, ze sie znam, ale cokolwiek nie powiem, to mnie prawie zawsze zaraz karol ruga, ze gadam goopoty:p
-
[ALL] 2,5 tdi padnieta pompa wtryskowa. pomocy, pilne!
jak w temacie, koledze,a raczej super ziomowi padla pompa wtryskowa w b5 2,5 tdi macie jakis ratunek? na allegro wolaja za naprawe/ regenercje ok.1500pln:/ moze jest ktos na forum, kto przeszedl juz ten temt w miej absorbujacy $ sposob?
-
Spoty Olsztyńskie
jakie tam mazowieckie, ostrołęckie wpadaj, wpadaj widzialem dzis o 15.30 na dworcowej srebrnego avanta przed loftem 2,5 tdi quattro z jakas staa chyba naklejka www.a4-klub.pl, naklejka z zupelnie innym logiem, takze sie zdziwilem,a i szofer,a raczej szoferka tego autka nigdy u nas nie witala mayhem i nie pierdoly, gdyby nie ja i Załek, to elblazaki 5 razy by nas juz wyprzedzili,a tak, hugo rzuci okiem, zobaczy 450 stron i sobie pomysli: hohoho, ci z olsztyna to za***ista ekipa, musze sie do nich na spota wybrac
-
Spoty Olsztyńskie
i to jest sluszne podejscie!