Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
spoko, hhaa btw f*ck, jaka nuda, jestem zjebany jak kon po westernie a nie chce mi sie spac,w tv nic nie ma, boooring
-
Spoty Olsztyńskie
a ze niby za co kropka?? aaa juz wiem, ze tamta fajna blondi miala zakryte cycki
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
Michal-jestem za!!- Spoty Olsztyńskie
calkiem spoko ten sposob, ale jeszcze trzeba rozkminic zeby to pasowalo jak kucniesz i sie skulisz zeby to byla furka- Spoty Olsztyńskie
chociaz fajniej bylo by polaczyc transformersa z power ranger:D go! go! power rangers!! siemka Grzes, siemka Patyryk- Spoty Olsztyńskie
eee tam, lepiej zrobic samemu wtedy bedzie szal:D to nie bedzie jakies hiper trudne, kartony i jazda- Spoty Olsztyńskie
o k**wa, ale zajebioza!!! nie ma bata, musze sobie zrobic stroj audi na sylwestra dawa michal ze mna, ja b5 avant,a ty b6 sedan:D a wczesniej w takim przebraniu na miacho wyrywac blachary [br]Dopisany: 13 Październik 2010, 21:01_________________________________________________oo i radziu jest!! siemano, mow co u Cebie i czym smigasz- Laptop do użytku typowo domowego w niskiej cenie
ja Tobie polecam cos z serii e-machines, sa to lapki robione przez acera,a sa mega hiper turbo tanie, aktualnie wiem ze jest jakis w gazetce z media marktu,a do uzytku domowego lepszego nie trzeba,a i cena nie przekracza 900pln. ja juz od 2 lat mam lapka tej firmy, ktorego moj byly szef kupil w biedronce za 900pln dla najlepszego pracownika i dostal mi sie w nagrode mimo iz brecht ze jest taki tani, to mi od 2 lat bez awaryjnie dziala non stop, jest wlaczony srednio 14h/dobe, spadl ze stolu niezliczona ilosc razy, mnostwo piwa i coli sie na niego wylalo i do smigania po necie, ogladania filmow, pracy w ms word itd nic lepszego nie potrzeba. goraco polecam, nie ma co przeplacac za elektroniczne sprzety, ktore w dniu kupienia sa juz przestarzale- Spoty Olsztyńskie
skromnis cwaniaczek :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
trzeba nowa jakas tradycje w zycie wprowadzic, na kazdym spocie minimum jedno sciganko:D i system pucharowy, kto wygrywa ten dostaje np kilogram jablek a Ty Zalek na nastepego spota bierej auto to sie bedziem mierzyc+ grzesio mysle ze moze namieszac teraz- Spoty Olsztyńskie
nie pitol ze strzelasz ze sprzegla przy 5500obr/min, toc wtedy to auto 3dni stoi i gumy jara- Spoty Olsztyńskie
nie widzialem niestety,zbyt podjarany bylem, nie codzien krece audi z procedury, tico to codziennie, ale nie a4:D a no i jak dym tak efektownie poszedl to lipa ze mnie a nie kierowca, heh, ale nigdy nie moglem wyczuc audicy, dasz za malo gazu, turbodziura sprawi ze nawet ikarus odjedzie, dasz wiecej gazu, to jakie by nie byly opony to sie w mijescu jaraja, dam minimalnie mniej azu to wystatuje dynamicznie, ale krecac na jedynce to moment obr, sprawi ze i tk po kilku metrach gumy sie jaraja i obrotomierz mi tylko oscyluje miedzy 4000-5000obr/min hhe- Spoty Olsztyńskie
no no, Ty przynajmniej masz jakiegos awatara,a ja co, nic bo nie wiem jak wstawic:p ;( aa i caly czas mi chodzi po glowie to ze szlismy leb w leb- [B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
sluchajcie chlopy potrzebuje Waszej rzetelnej i szczerej pomocy, otoz mianowicie, zapadla decyzja, zagazuje moja niunie i chcialbym to zrobic w mozliwie najlepszy, najbezpieczniejszy dla niej sposob. Przeczytlem calusienki watek, z ktorego wylania sie obraz albo BRC seuent24 +magicjet, albo stag 300+ +scorpion gt+ hd540. bylem dzis w Mławie w zakladzie polecanym przez Moskala i jak wpadlem, to na dzien dobry zaproponowano mi jakas tam instalke za 2400pln, poprosilem o opcje z wtryskami magicjet + przewod 8mm to krzykneli 2700pln, a za setup stag 300+ +scorpion gt+hd540+8mm przewod wycenili 2900pln Przy czym pan Mechanik mocno odradzal mi montaz scorpiona gt tlumaczac ze jest dosc awaryjny i stwrza problemy przy bardzo niskich i bardzo wysokich temperaturach otoczenia. Rowniez malo sklonni byli na montaz przewodow 8mm, ale wytlumaczylem ze instalke chce rozwojowa, gdyz przed latem 2011 chce miec zrobionego tip'a, downpipe'a, fmic'a i program i wystrojenie tego na ok. 200km. Przy czym instalacja musi mi pracowac wzorowo i bez awaryjne, gdyz auto ma mi slluzyc do pracy i pokonywania 40 000km rocznie. Auto chce zagazowac na koniec pazdziernika/poczatek listopada i juz wlasnie szukam informacji co, jak, gdzie i za ile:) Moze jest gdzies w woj. warm-maz jakis inny polecany zaklad, moze warto zostac u panow z Mlawy, nie wiem, chcialbym dostac od Was gotowa recepture na montaz lpg w moim autku. pozdro!- Spoty Olsztyńskie
to spoko, odnajnde tylko kabelek od fona i bede mogl wrzucic, ale to i tak pewnie pod koniec tygodnia, bo do starszych po ten kabel musze smignac- Spoty Olsztyńskie
a nie trzeba na zadnych fotosikach kont zakldac?- Spoty Olsztyńskie
yo yo yo, ciekierap! mam jakies foty, pare krzywych mordek, ale musze rozkminic jak sie dodaje zdjecia na forum to wrzuce. do konca tygodnia sie chyba z tym ogarne- Spoty Olsztyńskie
dobra, nie pitol tylko smigaj po cherry coke i sie zjawiam:D- [ALL] 225/40/18 na zime jeździł ktoś
ale przy niskim profilu opona mniej sie bedzie "ukladala" do sniegu i lodu i bedzie zapewne gorzej. tez chcialem sobie na zime 17'' wrzucic, ale zostane przy balonach, zawsze to jak zachacze o jakis kraweznik latajac bokiem nie bedzie szkoda opony,a i felgi nie rozwale- Wasze sposoby na KACA
haha, a ja sie dzis przed kacuchem wybronilem, chyba pierwszy raz w zyciu nie mieszalem wody z browarami, tzn wypilem jednego klina zoladkowej,a potem sam browar, jak wrocilem do domu i mialem juz dobrze to wzialem 3 rutinoscorbiny, wypilem multivitaminke, troche wody niegazowanej, potem wyspalem sie do 11, zrobilem jajeczniczke, kawusia i jest za***iście- [INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
za***iste te lusterka, to jakas folia gotowca takiego naklejales, czy jak?- Spoty Olsztyńskie
- Wasze sposoby na KACA
a wiecie co jest najgorsze, ze nie ma zadnego sposobu, zawsze sie mowi ze nastepnym razem nie pije i co z tego, hehe, skoro mamy dzis spota piwnego i nie ma ze boli, jutro bedzie kac gigant ;(- Spoty Olsztyńskie
jo bede sam, tzn mam nadzieje ze sie jakos dotransportuje z zaleczkiem, lub kwiatkiem wlasnie, Karol, ja na tym wypiz*owiu nie mam zasiegu wiec wal na forum - Spoty Olsztyńskie