Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
048 121 063
-
Spoty Olsztyńskie
yO! ja bylem a wracajac cos mi pierdolnelo i caly plyn chlodniczy poszedl w piz*u :ranting1:
-
[B5 ADR] Napinacz hydrauliczny łańcuszka
czyli patrzac po stanie mojego autka moge smialo sadzic ze mam ori przebieg :>
-
Spoty Olsztyńskie
Mariano be italiano, ja wplace piniondze na spocie w niedziele
-
[ALL] DV Forge 007 - zmiana sprężyny.
przegladalem allegro dzis dziial tunning mechaniczny, wpisalem audi a4 i tam na ktorejs z 8 strin byl jakis "tunningowy" zawor dv i bylo napisane ze gosciu dodaje do niego 2 sprezynnki, twardsza i bardziej miekka nie wiem po co, ale zadzwonic mozesz
-
[B5 ADR] Napinacz hydrauliczny łańcuszka
a powiedzcie Pany po jakim przebiegu wymieniacie lancuszki, ja mam nalatane na liczniku 288tys km i wlasnie 2 tyg temu wymienilem lancuszek z napinaczem i komplet 20 sztuk popychaczy i juz mi nic nie cyka, brzeczy, ani nie dzwoni, a halasowalo troche mniej niz w tym linku z yt z poprzedniej strony czesci oczywiscie kupilem u Tom77, oryginaly, idace na pierwszy montaz, a w cenie duuzo nizszej niz ASO
-
Spoty Olsztyńskie
za rok to postaramy sie na ogolnopolski poleciec lanserska ekipa, no nie
-
Spoty Olsztyńskie
:good: true[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 21:53_________________________________________________mowcie cos pany bo wieje sandalem
-
Spoty Olsztyńskie
yo!
-
Spoty Olsztyńskie
dzien dobry
-
Spoty Olsztyńskie
ooo jaka elita zawitala:D witam Grzesia, witam Zbysia
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
szaro buro i ponuro, deszcz napieprza, w morde wieprza, auto szwankuje,a ja kiepsko rymuje- Spoty Olsztyńskie
hej ho- Spoty Olsztyńskie
no- Spoty Olsztyńskie
ejze holahol, jade owszm, ale nie z narzeczona bo takowej nie mam i miec nie zamierzam, mozesz Mariano natomiast dopisac mnie i bliska memu sercu niewiaste tylko cos malo tych chetnych, trzeba obudzic cala reszte!!- Spoty Olsztyńskie
yo![br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 20:23_________________________________________________ooo, byli i sie zmyli- Spoty Olsztyńskie
zamuuuulacz- Spoty Olsztyńskie
Michale, nie bede Cie tu wyzywal i ponizal przy Wszystkich, ale oswiadczam, ze jak nie pojedziesz, to po prostu wp***dol- Spoty Olsztyńskie
moja Młoda namowiona, takze Karol krec Zoneczke,a Załeq moze moja sasiadke- Spoty Olsztyńskie
lub audiczka /po dokonanych przeze mnie nowych zakupach do audi/ moja żona powiedziała do mojego brata "przegrać z AUDI! żeby to jeszcze cycki miało to rozumiem a tak!?" cyckow nie ma, ale za to ma solidne, niemieckie podwozie- Spoty Olsztyńskie
no ja wyczytalem jasno, impreza alkoholowa z drugimi polowkami, rozumiem tak, przyjezdzam np taki sobie ja, jedna polowke weselna stawia mi zaneta i pawel,a ta druga polowke biore ze soba, na potupaji w stodole rozpracowuje dwie polowki i jazda- Auto do pracy
z tego co ja widze, to w mom wojewodztwie prywm wsrod samochodow weterynarzy wioda mitsubishi pajero, chociaz za Wasz budzet to ja bym poszukal gdzies w europie jakiegos hiper malo uzytkowanego hyundaia gallopera :decayed: ojciec by go nie zajezdzil- Spoty Olsztyńskie
ja [br]Dopisany: 22 Sierpień 2010, 22:12_________________________________________________i cala reszta grupy trzymajacej wladze pewnie tez- Spoty Olsztyńskie
hej ludzie i ludziska, gdzie sie pochowaliscie, ja tu wolna niedziele przed kompem spedzam i nie mam nawet z kim pospamowac:P - Spoty Olsztyńskie