Treść opublikowana przez adrianus
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
276tysi i wydaje sie byc w pelni realny 1,8t AEB
-
Strefa Śmiechu
http://maselko.net/guziki/
-
Spoty Olsztyńskie
wow, nawet nie zauwazylem ze 5000 strzelilem a tak na powaznie, to na 99% niestety ;( nie bede mial czym jechac, takze Karol, spoko loko,w drodze powrotnej moge te Twoje 150 zaropiałych koni powozic
-
Spoty Olsztyńskie
to jeszcze nie widzialem, zazdroszcze[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:48_________________________________________________taktus- dobre hehehehe
-
Spoty Olsztyńskie
gdzie Ty Michal rs4 uswiadczyles u nas ?
-
Spoty Olsztyńskie
siemano wow, to mamy pierwwsze rs4 w dieslu w warm-maz :oklaski: ja mam nadzieje, ze jutro mechanik juz w koncu wymontuje ten jeb### przewod i agroma jakos mnie poratuje, bo jak nie to btw, przyciemnilem w tico szyby, teraz tylko ponownie alu wrzuce i rzeźnik jak ta lala, na klape z tylu pierdykne audi S1 i smigam:D
-
Spoty Olsztyńskie
siema z rana
-
Spoty Olsztyńskie
oj Panie Michale, Panie Michale, za to zastanawianie to zabierzemy Ci komisyjnie audi i damy golfa 3 to fast to furious
-
Spoty Olsztyńskie
zajebiaszczo ja jutro przyciemniam szyby w tico
-
Spoty Olsztyńskie
ooo chopie, to co Ty mleko rozwozisz?
-
Spoty Olsztyńskie
to teraz Grzesiek nie ma innego wyjscia jak dac nam pojezdzic troche w celu zrobienia testow:D[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 20:44_________________________________________________walisz gdzies na dicho?
-
Spoty Olsztyńskie
ale Burago w skali 1:35
-
Spoty Olsztyńskie
heh, w sumie czego sie spodziewac po takich pojazdach, sprzedalbym wszystkie to moze na nowe seicento by styknelo
-
Spoty Olsztyńskie
yo! pekla mi dzis linka sprzegla w tico jak bylem pod Lidzbarkiem Welskim , hehe, przejechalem potem tak jeszcze 200km tico wrc rulez
-
Spoty Olsztyńskie
i dobranoc
-
Spoty Olsztyńskie
no ja juz niestety nie dysponuje takim sprzetem i tapisera wyglada mi tak jak wyglada
-
Spoty Olsztyńskie
yo cxhlopakyy przeczytalem caly spam i sie biore do roboty :decayed: Grzesiu!! olej wszystkie myjnie, skoluj sobie jakiis najzwyklejszy odkurzacz oioracy, moze byc poczciwy wodnik, do tego miska z ciepla woda, szczotka, gabka i vanish do dywaanow i napierdalaj nie ma lepszego efektu,a wiem co mowie, bo handlowalem na ostro sprzetami pioracymi, wszystko to badziewie! a taktus co do agromy to jutro ojca wysle zeby obczail temat bo sam w traske smigam i nie ogarne sie w czasie, ale mam nadzieje, ze " wyda" jakto mowili na budowie
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
mega!!! juz mi sie w banie wkrecilo moje audi, moje audi... haha za***iste
-
Spoty Olsztyńskie
dzieki chlopaky za pomoc, ale kurde tak porowonuje te wezyki i c**jnia, grzybnia, patatajnia z jednej strony jest inne zakonczenie:/ ojciec caly czas mi mowi zeby zobaczyc w agromie, kupic nowy zbrojony wezyk i dac im do zakucia, moze taki patent ma sens? jak sadzicie? bo kurwde, chce miec sprawny woz!
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
Cortez, hehe, ja do Ciebie tez nie, do wojoo'a ;]
-
Spoty Olsztyńskie
fakt faktem upalalem przed poludniem w sobote audi troche, ale chlodzilem turbo i bylo ok, dopiero po poludniu, jak juz spokojnie jechalem zamigotala mi kontrolka od plynu chlodniczego. na szrocie nie wiem czy jest sens szukac, nie mam na to czasu, poza tym szroty w okoolicach olsztyna wg. mnie to sami pieprzeni zlodzieje,a i nie chcialbym miec czegos w audi uzywanego, jakos tak mam awersie, wole nowe:)
-
Spoty Olsztyńskie
nie mam pojecia szczerze mowiac jak turbina, mam nadzieje ze nic sie jej nie stalo, b.krotko mialem odpalony samochod jak zauwazylem wyciek
-
[ALL] Montaż wskaźnika Oil Pressure + Test
papier wodny jak sama nazwa wskazuje musi miec cos wspolnego z woda, chopie! na mokro tym papierkiem trzyj i bedzie cacuś, powodzenia!
-
Spoty Olsztyńskie
buahahahaha :polew: ale jajca ale i tak smutny jestem padl mi przewod chłodzący turbine:/ czeka mnie jutro wycieczka do palmy, ciekawe ile $ skasują:/ no i oby mi mechanior do kaletki to wymienil, bo ticulcem jechac nie bede
-
Spoty Olsztyńskie
poszlo! a Grzesiu, przewod od chlodnicy gdzies mi strzelil z okolic turbiny, ale tak zabudowane jest wszystko ze nie wiem dokladnie gdzie