Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
wynik nie rozstrzygniety, bo zawalidrogi przeszkodzily Marek ladnie, ladnie :gwizdanie: Michal wspominal o ogolnopolskim w kaletce :kox: super
-
Spoty Olsztyńskie
yO! yO! yO! bum [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 22:16_________________________________________________ah, jakos tak wyszlo:] hehe tak jak ostatnio<lol> chyba juz po kazdym spocie bedziemy sie scigac, albo wlasnie na jakims spocie zrobic mini kreske:D
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
yO! ja tez dawno nie zagladalem, co tam everybody?
-
Spoty Olsztyńskie
yyy no kurde no yyy, palenie laczka, nawrotka na rekawie, noo, yyy, ten, kto ma najfajniejszy dzwonek na komorce, ooo, bedzie fajno
-
Spoty Olsztyńskie
wlasnie laduje mi sie jakis "grobowiec diabla" na zalukaj.pl ale rewelacji sie nie spodziewam
-
Spoty Olsztyńskie
no, bo nudy na pudy tak samemu na forum siedziec, hehe, czas jakiegos filma zapuscic
-
[B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
1.6 w są tylko 8V aaaj, sorrks, nie wiedzialem juz zmieniam end OT
-
Spoty Olsztyńskie
hallo, jest tu kto?
-
[B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
jestem tego samego zdania co sylwiasty nie ma sensu porownywac Pb do ON , niechaj w tym temacie beda czasy jedynie silnikow 1,8t aeb i ajl, z modami i bez, dzieki temu kazdy bedzie mogl pobieznie sprawdzic charakterystyke pracy swojego silnika. oczywiscie temat All [czasy 60-140km/h i od 0-100km/h] tez moze ktos zalozyc i wtedy mozna wrzucac tam wszystko, osiagi 1.6 8V(nie16V, no nie ma ) 101km i rs4
-
Odkurzacz piorący
dowiedz sie czy turboszczotka, ktora jest w zestawie ma wlasne zrodlo zasilania napedu walka, czy obraca je zasysane powietrze, jak to drugie to shit. a co do mozliwosci prania wszelkich odkurzaczy pioracych to to wszystko jest jedna wielka sciema, aby naprawde pozadnie wyprac tapicere w audi musisz wziac miske z ciepla woda, Vanish do tapicerek, szczoteczka lub gabka zmywak i jedziesz, trzesz i moczysz fotele,a odkurzaczem pioracym jedynie wyciagasz wode z foteli z tym calym czarnym syfem i tak az do skutku az wyciagana woda bedzie czysta. mowie to z doswiadczenia, przez ponad poltora roku sprzedawalem odkurzacze piorace Powermed po ok. 4,5tys pln i mialem okazje testowac najrozniejsze wynalazki, od zwyklych zelmerow, po jakies wegierskie Aqua'y, philipsy, karchery, robocleany itd itd, wlaczajac w to legendarne Rainbow'y i przy kazdym sprzecie tego typu efekt jest taki sam, te dysze piorace i cisnienie, ktore podaja odkurzacze sa nie wystarczajace, owszem, jak masz lekko zabrudzona wykladzine, albo swieza plame to spokojnie daja rade, ale na prawdziwe doglebne pranie nie ma bata na zwykly Vanish, ciepla wode, tarcie,a odkurzaczem pioracym jedynie wyciaganie tego calego syfu
-
Spoty Olsztyńskie
aaaahahahahaha :polew: nie namawiaj bo zrobie
-
[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz
heh, w tym temacie jest juz taki off top, ze podlacze sie ze swoim pytaniem pytalem sie gazownika o instalacje do aeb i krzyknal 2900pln za brc sequent 24, zapytalem sie o staga 300 to "delikatnie" powiedzial ze mega gowno, jak to jest kilkoma slowami, wyjasni ktos pokrotce?
-
Spoty Olsztyńskie
no to Panie Marku, grzaniec i do wyra grzac sie
-
Strefa Śmiechu
- [B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
no to pozazdroscic wyniku- [B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
widze ze temat powolutku nabiera zainteresowania wiec w tytule dolaczylem czasy od 0-100km/h mysle ze jak spora czesc użytkowników aeb poda swoje czasy to jakas zdrowa srednia, ktorej powinnismy sie trzymac nam wyjdzie- Spoty Olsztyńskie
nie bardzo sie znam na gazie, ale nie polecam typa z pilsudskiego "prymgaz" chyba jakos tak( za michelinem), poprosilem mojego oca zeby podskoczyl do nich w piatek ticulcem na wyregulowanie gazu i wymiane filterka, typ skasowal 50pln,a gaz mi ustawil tak ze teraz tico chodzi jak k**wa jakas podkaszarka zylkowa do trawy, na jalowym biegu ma duzo wyzsze obroty ta gazie, na benzynie tego problemu nie ma ,a i spalanie gazu mi wzroslo, do ponad 8litrow. dzwonie dzis do typa ze chce odebrac fakture za robote i mowie jaki jest problem,a on mi wkreca ze tico juz przyjechalo do niego z tak wysokimi obrotami, no co za cwok, w czwartek rano do nego ide i robie afere jak mi tego nie ustawi przynajmniej tak jak bylo wczesniej( a bylo spoko, ale tak, pro forma chcialem podregulowac gaz)- Spoty Olsztyńskie
ooo jesli masz taka mozliwosc to na srode bym sie pisal! i juz przestan myslec, tylko klikaj ze jedziesz ;p smigam spac, elO!- Spoty Olsztyńskie
nawet nie czytalem, zauwazylem tylko ze 50pln i machnalem autograf, mam w schowku to rano rzucę okiem, a turbawki nie sprawdzalem jeszcze bo nie mam jak ani za bardzo czasu poki co ;/ cos dziwnie dmucha bo przy ogniu od 0-100km/h jest elegancja francja, ale z elastycznoscia od niskich obrotow jest slabizna, jakby strasznie wolno sie napedzala zeby dmuchnac z calej sily. aaa, Maciek, cos Ciebie na liscie na spota w kaletce jeszcze nie widac?!- Spoty Olsztyńskie
a ja sobie zrobilem rajd ticulcem i mnie szanowni policjanci w lesie upolowali i 50pln poszlo...- [INNE] Fiat Siena 1.2 HL
hehehe, spoko sienka kumpel ma albee 1.2 z zalozona sekwencja i nawet zamyka licznik na autostradzie generalnie te fiaciory nie sa zle, a jesli zadbane to juz w ogole spoko pozytywne, do przemieszczania tylka lepsze niz mpk- [B5 AFN] Przednie lampy firmy TYC
zaraz mnie zjecie, ze pewnie bylo milion razy, ale: ma ktos jakis dostep/linka do lamp takich jak te poliftowe z soczewka, ale z czarnym srodkiem? poluje na takie i na allegro trafic nie moge- [B6 ALT] Co sądzicie o tym wzorze alu
powiedział ten co jeździ na 15 i zazdrości co ma ilości koni do rozmiaru felgi? a co jest smiesznego w duzym rozmiarze kola? i niby kto i gdzie sie smieje, bo nigdy nie zauwazylem:] felga po prostu nie moze byc za mala a co do tych co kolega wkleil, to nie powiem nic odkrywczego, wzor bez szalu, chociaż ladne, ale na 16'' zbyt male, w b6 w rozmiarze 18'' wygladalyby dobrze, a co do jakosci sie nie wypowiem, bo nie znam z autopsji- Spoty Olsztyńskie
- [B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
zaloze nowy temat bo po bezowocnym szukaniu nic nie wiem. napiszcie jakie czasy maja wasze aeb na 3 i na 4 biegu od 60 do 140km/h ja mierzyłem dzis ze stoperem w reku i na 3 wyszlo mi 14,34s a na 4 biegu 21,76s :/ nie wiem dlaczego takie kiepskie wyniki, podlaczalem kiedys manometr z kolega arek87 i wg niego za slabo mi turbo ladowalo na niskich obrotach,a za mocno na wysokich dodam iz mierzac start 0-100km/h wynik na stoperze oscylowal w granicy 8,2-8,8s - [B5 AEB] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h