Treść opublikowana przez adrianus
-
Spoty Olsztyńskie
wlasnie wrocilem z OeS'u jaroty-dajtki-gronity-tomaszkowo-bartag-bartazek-jaroty ticulcem wrc rzeźnik moze pomysle nad startem w jakims kjs'ie w tico to byłoby cos, hehe
-
Spoty Olsztyńskie
noo Radziu, to tez masakra, ale co zrobic, jedynie taka babe albo lopata zdzielic albo na ta kupe sniegu wrzucic,heh z innej beczki. moj przyszly tesc kupil wczoraj a4 w sedanie 1997 rok, 1,6 silnik:/ podobno 190tys km nalatane za 10tys pln jak te samochody tak beda taniec, to do konca roku wszystkie cwoki z golfow 3(full tunning, nos, pionier,adidas, led, lpg itd) i bmw "m"3 316 lpg przesiada sie na a4 ;(
-
Spoty Olsztyńskie
kapitan bomba to powiedzialby o sasiedzie " napierdalamy" !!
-
Spoty Olsztyńskie
a mnie wlasnie sasiad wkurwil!!!! aaa za***ie dziada!! leze sobie kulturalnie z dziewczyna, film ogladam,a tu mi ktos napierdala do drzwi, sasiad z gory i morde drze na caly regulator, ze mu niby miejsce zajalem ze on niby sobie dzis w ciagu dnia odsniezyl,a ja teraz w tym miejscu zaparkowalem!! kuma ktos baze, bo ja nie, no debil skonczony, zwykla uliczka osiedlowa, zadnych miejsc prywatnych nie ma, a fiut afere mi na klatce robi, szczesliwie nie zrzucilem go ze schodow, bo mnie dziewczyna poprosila, eeeh. jak ja nie trawie takich pojebanych 50-60 letnich meneli rencistow, rece opadaja
-
[VW Golf Mk2 1.3] Fura tymczasowa Dany'go
nie taki klasyk, bo ma juz cala boczna szybe( w sensie nie dzielona, cala sie otwiera) ja w wakacje zajezdzilem po lasach i polach golfa dwojeczke 1,6d z 86r, dopiero po tygodniu masakry padl. swietny czolg
-
Spoty Olsztyńskie
gruby 1983 gratulacje!! :oklaski: teraz szukaj spacerowki ze znaczkiem i najlepiej z
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.wykop.pl/ramka/293221/kolejny-hardkorowiec
-
Spoty Olsztyńskie
mam nadzieje, ze misiaki do niczego sie nie przyczepili:> Mariano! dawaj swoje fotki, bo widzialem ze kazde auto po kolei dostalo strzala:)
-
Spoty Olsztyńskie
no spocik udany, udany i dzieki kwiatko za pokazanie mozliwosci klimatronica
-
Spoty Olsztyńskie
na rusi to nie wiem czy na legalu mozna, ale na gryzlinach tak, jesli tylko sie uda znajac zycie dopiero jutro przed poludniem cos sie sytuacja wyklaruje jak wszyscy odpala kompy przed wyjazdem na spot
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/link/292911/szczotka-druciana mnie rozsmieszylo
-
Ślisko
watek przysnal, czas go obudzic http://smotri.com/video/view/?id=v1268897fd50 [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 19:30_________________________________________________http://smotri.com/video/view/?id=v88239990e1[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 19:32_________________________________________________http://smotri.com/video/view/?id=v26407949dd
-
Spoty Olsztyńskie
jako tako, zaraz piwko otwieram,a potem do sowy czas uderzyc
-
Spoty Olsztyńskie
lyypa z tym brakiem kalendarzy, napalilem sie juz,ale co tam, trzeba bedzie twardo czekac pomysl z ogniskiem jest w ogole mega ale kto sie za to wezmie...
-
Spoty Olsztyńskie
stare dziadki, nie chcecie sie bawic w sniegu to nie ;p hehe <terefere>
-
Spoty Olsztyńskie
"wypozyczymy" sanki od bąbli za lizaka,a na prawo jazdy solidarna zrzutke jakby co tez zrobimy:]
-
Spoty Olsztyńskie
Paaany!! pomysla mam a moze by tak zorganizowac kulig w niedziele w ramach spotu zrzucilibysmy sie na rope dla np Zbyszka (quattro:D), pozabierali dzieciakom z osiedla sanki i sie przeciagneli gdzies przez las np od tego wjazdu do lasu, co to jest na przeciwko skretu na rus z warszawskiej, tam do gronit lasem,z gronit do naterek, tomaszkowa i z powrotem? trasa tam fajna, szeroka, w miare rowna
-
Spoty Olsztyńskie
1.8t {odpukac } sprawuje sie dobrze:) nie narzekam, po prostu za malo zarabiam,abym moc je tankowac i jezdzic nim tyle ile bym chcial, ale jeszcze bedzie ten czas i zrobie go na +200hp spalanie jego to tak dokladnie jak mam w opisie, minimum na trasie jakie udalo mi sie osiagnac to okolice 8,5/100 przy predkosci ok 90km/h, srednie w miescie w okolicach dychy, jesli go wysoko nie krece, zazwyczaj po miescie jezdze do 3-3,5 tys. obr/min, glownie zapinam 5 i sie bujam 80-90km/h. 20litrow wciaga spokojnie jak chcesz sie pobawic i mu ostro dac, agresywne zapieprzanie po miescie typu odcinka-hebel to wlasnie tyle benzyny spokojnie spali. super ogranicznikiem sa duze kola, hehe na 19' nie korci mnie aby fure palowac to i spalanie jest znosne. co do eksploatacji to poza naprawa nowej turbiny, ktora musialem zrobic w maju nic{jeszcze raz odpukac } sie nie dzieje, generalnie bardzo polecam, chociaz gdybym mial kupowac jeszcze raz to szukalbym a4 1,8t +lpg quatro, albo 1,9tdi 130km quatro
-
Klubowicz A6 dziękuje Klubowiczom A4
ale milo bylo taki post przeczytac, mega pozytyw,a to ze forum ma mega wplyw na zycie widze po sobie, przez tydzien neta nie mialem i szlo zwariowac bez mozliwosci odpalenia forum, teraz sie biore za lekture i zaleglosci czytam:) gorace pozdrowienia rulez
-
Spoty Olsztyńskie
siemano wszystkim! przez tydzien neta nie mialem, totalna masakra jakas tak moc zyc i na forum nie zagladac, tydzien minal mi jakbym nie zyl pelnia zycia aaa i pochwale sie, kupilem kolejnego pierdziocha, tym razem fiat uno van 1,4 :kox: ale na spot juz wpadne A4'ka, ktora cudownie ozdrowiala, mialem zawieszony termostat w pozycji otwartej i non stop 60 stopni, ale sie odwiesilo i juz jest 90:D Zaleczeq, moge Cie podrzucic, no problemo!
-
Spoty Olsztyńskie
no wlasnie tego fiata uno van kupilem i nim wracalem, bo do Poznania pocisnalem pociagiem( w ktorym od ostrody tez nie bylo ogrzewania!) kupilem go w sumie dla matki, ale dla siebie na dzialalnosc, zeby moc vat odliczac, w pracy smigam ticulcem, bo ecodriving (7 litrow lpg/100km),a audi oszczedzam
-
Spoty Olsztyńskie
ooo chlopie, podroznik z Ciebie, jesli bedziesz w stanie pomoc to rewelacja:D a jak masz jechac, to teraz spac,a nie na forum siedzisz ja do szkoly na 8 rano a wczoraj mialem masakre, bo pojechalem kupic fiata uno vana do Poznania i jak tylko wyjechalem ze stolicy wlkp to sie ogrzewanie zesralo i wialo mrozem, myslalem ze umre, co kilkadziesiat kilometrow postoj musialem na stacjach na herbate robic, wyjechalem z Poznania o 18.00,a w Ol. bylem o 00.30
-
Spoty Olsztyńskie
hehe,a ja podkladke gumowa u nich ze sklepu najbardziej chwale postaram sie jutro do nich podleciec i kupic ten przewod, tylko ze z kolei znowu nie bardzo mam hajs przed wyplata na strojenie i zakuwanie,wrr
-
Spoty Olsztyńskie
hmm, ten koles, ktory stroil radio mowil ze niby nie ma roznicy, na jakim aucie jest, raz ustawil ten pret od anteny w cewce i mialo byc git, potem kiedys jeszcze podjechalem bo mi sie nie podobalo jak dziala, to sprawdzil jeszcze raz i wg niego niby spoko,a wg mnie do d*py:/ moze cos sie poza tym rozwalilo?:/ nie wiem, bo sie totalnie nei znam[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 22:14_________________________________________________aaa OLO ratuj, heh, bylem tam raz, zeby mi zakuli wlasnie kabel w nowa wtyczke i cos znowu sie przy tej wtyczce cos luzuje, poza tym babka, ktora tam pracuje byla meeeega nieuprzejma i opryskliwa
-
Spoty Olsztyńskie
w sumie to nie za dlugi, bo tico male;] juz mam dosc tego kabla co mam oryginalnie z antena, 4razy go skracalem i lutowalem[br]Dopisany: 22 Styczeń 2010, 22:03_________________________________________________yyy,a co to SWR?