Treść opublikowana przez adrianus
-
Gaz do seicento
troche wstyd pisac na forum audi, ale wiem ze jest tutaj sporo madrych ludzi znajacych sie w temacie. nie chce zakladac LPG do mojego audi, nie chce go tez sprzedawac(no chyba ze sie ktos za 1,9tdi quatro zamieni) ,a mam taka prace ze musze duuuzo jezdzic dlatego postanowilem kupic sobie taniego seicento vana i chcialbym zamontowac do niego instalacje, nie wiem jeszcze jaka wersje kupie 1,1 spi(monowtrysk), czy 1,1mpi(wielopunkt). poradzcie mi gdzie w warminsko-mazurskim znalezc dobrego gazownika i przy okazji podajcie, jesli mozecie przyblizone ceny takich instalacji do seicento. z gory dzieki za pomoc, pozdrO!
-
[ALL B5] Zmiana opon ze 195/65R15 na 215/60R15
na Twoim miejscu kupilbym jakies dobre opony 195/65 r15, to jest najbardziej popularny rozmiar z mozliwych, dzieki czemu ceny opon sa najkorzystniejsze. Sam mam 205/60r15 uniroyale i roznica w modelu mojej opony to ok60-70pln na niekorzysc szerszych. co do trakcji, to watpie aby 205 byla az tak znaczaco lepsza od 195, za cene przyzwoitej 205 na nastepny sezon kupie jakas z gornej polki 195 i bedzie wg. mnie git!
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
nie sluchaj marudzaco-pierdzacych, to ostatnie malowanie jest najlepsze jesli chcesz zostawic felge w srebrnym kolorze/wypolerowac, czarne srodki i te przerwy miedzy ramionami za***iście powiekszaja felge jest miodzio, ale mimo to dalej obstaje przy czarnym polysku z chromowana obwodka a co do kobiety, to :gwizdanie: Aniol;)
-
Spoty Olsztyńskie
baaardzo dobry pomysl, w koncu sie lepiej zintegrujemy i bedziemy sila niewyjedobania
-
Spoty Olsztyńskie
i d*pa blada, nie bedzie mnie na spocie, bo szkola eeeh pozdrO!
-
Strefa Śmiechu
stary i oklepany motyw jak Świat... nie dla każdego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: skurczybyk haha, szukalem roznicy, mimo iz wiedzialem ze cos sie kroi i bedzie cos w tym stylu,az podskoczylem,haha a poza tym to przed chwila wrocilem z kina z horroru
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
wlasnie wrocilem z przedpremierowego seansu "Paranormal Activity" polecam ten film, troche za duzo sie po nim spodziewalem po przeczytaniu tekstow reklamujacych go jako horror dekady, ale byl spoko czas i kasa nie zmarnowana, po gaciach nie sralem, ale moja dziewczyna to dzisiaj nie zasnie
-
Gdzie myjecie auta? Myjnia automatyczna, reczna czy samoobsługowa?
a ja roznie, jak smigam po miescie i mam troszke czasu to zajezdzam na reczna, umyja, wytra, odkurza, jak mam malo czasu to smigam na automatyczna na shell, ale zawsze przed wlaczeniem programu , zeby usunac piasek i brud dokladnie splukuje auto zimna woda karcherem, ktory jest na tej stacji dostepny. nie robie nie wiadomo jakiego haalo z powodu automatycznej myjni, auto ma 13lat... gdybym mial swiezo co polakierowane lub nowe auto tez korzystałbym z bezdotykowych, chociaz nidgy nie ma z nimi rewelacji:/ nie ma to jak spedzony wolny dzien na dzialeczce z pucowanie i pielegnowaniem autka, wtedy robie wszystko sam:D
-
Konkursik
takie felgi to masakra do b6 :gwizdanie: no ale Prezes to Prezes wiec 6* polecialo
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
rob czarny polysk z chromowana obwodka i bedzie przekox:D biale by byle tez zarabiste, ale na bialym, lub czarnym aucie, w poprzednich autach zawsze na zime alusy mialem biale, taka pseudonamiastka rajdow a jakbys juz koniecznie chcial miec polerke calych to olej ja i kup ode mnie chromy
-
Ken Block i jego impreza
porabaly Ci sie linki, zapewne chodzilo o to: jak dla mnie to beton, szalu nie ma
-
[ALL B5] Czarny mat czy połysk?
chlopak u mnie w miescie ma taki rozmiar pomalowany na czarny polysk i w zestawieniu z jego bialym autem jest przekozak, sam przez chwile myslalem zeby swoje chromy wypiaskowac i walnac czarny polysk,ale odlozylem ten zamiar, poki co 15'' na zime w czarny polysk strzele:D
-
Pracy szukam
temat troche za bardzo ucieka w porownanie co jest w polsce a co za granica skupmy sie moze nad ofertami pracy dla nas w kraju, moze jakis forumowicz forumowiczowi pomoze z robota itd:)
-
[B6 AVJ] Opony 225/45 do felg 18"
nie wiem czy ta wiadomosc pomoze, ale ktos sobie moze przeliczy, u mnie jak mialem 235/35 r19 i zawias 1be to jak jechalem sam to na duzych nierownosciach ocieralo, jak mialem komplet pasazerow to praktycznie na kazdej nierownosci asfaltu. nie powiem wam tyko jakie mam et, bo nie pamietam, wiem jedynie ze kola na tyle sa bardziej odsadzone na zewnatrz od przednich felg. ale jak zalozylem 215/30 r19 to musze miec obciazony samochod, duza predkosc i meega roznice w poziomie asfaltu zeby dobilo i otarlo
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nie wkleiles linka :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Opony 225/45 do felg 18"
:polew: bo taaaaaaka wizualnie jest miedzy nimi roznica ze heej nie dajmy sie zwariowac
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nie filmik, ale nie bylo gdzie wkleic, calkiem ciekawe, wg. mnie:] http://www.wykop.pl/ramka/252743/zobacz-fotografie-dawnej-japonii-z-iluzja-3d
-
Strefa Śmiechu
ostatnimi dniami i imprezami to moi mistrzowie:D kazdy filmik tak samo mega :polew:
-
Strefa Śmiechu
Kowalski poszedł z żoną na imprezę, a tam okazało się że jest to seks grupowy. Zgasło światło .... mija 10 ... 15 ... 20 minut. W końcu Kowalski zapala światło i mówi: - Stop, k**wa, stop! Trzeba ustalić jakieś zasady, trzeci raz pod rząd robię loda! Grają sobie w brydża dwie pary - mieszane. Gospodarze i Goście. Gospodarze, niestety maja bardzo upierdliwego gnojka. Co chwila 12-letni gówniarz podbiega, trąca w stół, wali w krzesło - ogólnie - przeszkadza bardzo w grze. A, że jest wychowywany bez stresowo - nikt mu nie strzeli nawet klapsa. Tylko Pani Domu od czasu do czasu rzecze, żeby się uspokoił. Smarkacz nic sobie z tego nie robi. Wreszcie wstaje Pan-Gość, bierze szczeniaka na bok i coś mu szepce na ucho. Wychodzą z pokoju. Po chwili Gość wraca. Zaczynają grać. Mija godzina, druga, trzecia. Totalny spokój. Goście zbierają się do domu, Pani Domu nie wytrzymuje i pyta: - Stefan, kurka, co zrobiłeś, że nasz Karolek się uspokoił? - Nauczyłem go walić konia.
-
Strefa Śmiechu
to bedzie chamskie, brzydkie i w ogole beee, ale koles mi dzis powiedzial i nie moglem sie nie podzielic: -Hitler zabil 11mln Zydow. -dobrze ze Turbodymomen o tym nie wie
-
Pracy szukam
widze ze watek sie rozwinal to i ja sie dolacze... od prawie miesiaca bardzo intensywanie szukam pracy w charakterze przedstawiciela handlowego, ponad przez rok pracowalem w sprzedazy bezposredniej i robilem b.dobre wyniki, ale w koncu nadszedl moment ze firma zaczela krecic, zaczalem dostrzegac coraz to wieksze walki itd, wiec zrezygnowalem. zeby nie zostac totalnie na lodzie z reka w nocniku od razu znalazlem robote na pol etetu jako magazynie, zapi#$%ol za marny grosz, ale w miedzy czasie codziennie wertuje gazete z praca i rozsylam cv po wszystkich ogloszeniach w necie. i jaki jest skutek? ZADEN:/ wszystkie firmy, ktore zapraszaly mnie na rozmowy prezentowaly roznorakie formy akwizytorki, (cyfra, ubezpieczenia, kredyty, pierdolki itd) oczywiscie za kase nie wieksza jak 1300pln +zalosna jakas prowizja, ale w tym mialem pokryc niby wydatki na paliwo,neta i tel. masakra jednym slowem, frustruje sie coraz bardziej, bo to jakas paranoja jest, dobrze powyzej bylo napisane, wiekszosc ogloszen to sa podpuchy, gdzie firmy juz maja obsadzone stanowiska, wkurzam sie bo marnuje jedynie paliwo i czas,a efektow nie widac. jesli ktos z warminsko-mazurskiego bedzie cos wiedzial o pracy jako przedstawiciel, bylbym wielce zobowiazany gdyby mi szepnal na priv slowko powodzenia wszystkim zdolnym i chetnym do godziwej pracy!!
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
dobry filmik, ale juz byl...
-
Strefa Śmiechu
predator kuurwa :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
9piw wypitych w oczekiwaniu, a podczas finalu nie zdazylem nawet polowy dopic moglem sie tego spodziewac po andrzeju, nie raz nam to pokazal BRAWO GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓRAL!!!!!
-
Strefa Śmiechu
łat łat łat łat łat łat!! :polew: