Treść opublikowana przez adrianus
-
[audi a4 b5] czarna w sedanie AUDICZKA :) NOWY LICZNIK :)
fajna seria, wrzuc tylko fotki z nowymi felgami i doloz ringi do licznika, koszt niewielki, robota na 30min a efekt spory:) no i fotki z zatoki puckiej :>, mmm, pamietam jak dzis jak 2lata temu w wakacje nie bylo zadnej wolnej miejscowki we wladyslawowie i przyszlo mi kimac w aucie nad ta zatoka, zaparkowalem frontalnie do wody, raniutko obudzilo mnie slonce, labedzie i jeszcze zrobilem wtedy super foto session mojej bylej kochanej r19 1,8 16V, aahhh, rozmarzylem sie:) powodzenia w uzytkowaniu Audi, masz ladna sztuke, oby sluzyla jak najdluzej i najlepiej:)
-
Co to za utwór?
dzieki chlopaki, dzieki adamoo megaprzezajebisty utwor!!
-
Co to za utwór?
nie wiem chlopie, ale jak sie dowiesz to napisz w tym watku autora i tytul, bo mi tez sie b.spodobal:)
-
Spoty Olsztyńskie
hehe jak masz dzis klubowe urodziny, to mus nie mus, stawiasz na nastepnym spocie:)
-
Strefa Śmiechu
http://www.zwala.pl/lCsj-jak-w-rosji-walczy-sie-z-korkami/
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
a to cwaniaki zakichane http://www.mototube.pl/film/1835/antyradar-whistler-i-radar-ukryty-w-polonezie/
-
Bugatti 16C Galibier
haha ykk nie mialby w sumie juz co z tym autem robic, hehe ramki dookola szyb juz sa w standardzie a tak ogolnie to przezajebista ii ten chrom wymiata, tylko tyl mi sie troche za bardzo z nowym fiatem bravo kojarzy
-
Spoty Olsztyńskie
hehehe jakie problemy z nickami<lol> nastepnym razem niech sobie kazdy tabliczki z nickiem wywiesi gdzies w aucie, albo zamiast rejestracji
-
Strefa Śmiechu
http://www.wykop.pl/ramka/225451/chamskie-kawaly niektóre na prawdę są gruuuuube
-
Spotkania na drodze
czarny avant B5 po lifcie na numerach z Mrągowa, klubowe ramki widziany dzis w Olsztynie ok.17.00 na skrzyzowaniu przy McDonald'sie pozdrO! kierowcO!
-
Spoty Olsztyńskie
ja pierkurw%dole jak mnie wkur^!@ odcinek Bartąg-Warszawska wrrr, znowu jakis fiut golfem k**wa 3 jechal srodkiem i rozpieprzyl mi lusterko, f*ck, zmasakrowałbym lamusa, wrrr, nawet sie fiut nie zatrzymal i nie powiedzial glupiego sorry:[ Chyba nigdy nie kupie tej nowej obudowy lusterka
-
Strefa marzen czyli jak sie kupuje - sprzedaje autko w anglii :)
powiem krotko, mega szok!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
wyglada jak Durango z Mechanicznej Pomaranczy, za***isty :kox:
-
[A4 ADR] Mój nowy nabytek- Bi-xenony+św. dzienne str.1
chocby dzieki temu "pokrowcowi" kiera sama skrecala gdy trzeba to i tak ja wypitol bo to NIE PASUJE DO AUDI, poza tym zmien szybko boczne kierunki bo czarny lakier i zolte kierunki mocno wcesnymi latami 90-tymi tracaja, zmien felgi, wypoleruj wydech i niewielkim nakladem bedziesz mial calkiem ladna sztuke:)
-
TOLEDO II 1,9 TDi
a mi sie wlasnie w tym toledo najbardziej felgi podobaja, niby tylko 18'', a wygladaja na calkiem spore
-
Uwaga na mechaników
o kur.. ale temat, niesamowite, wylapac wszystkich zlodziei, obcinac im jaja, palce itd :angry:
-
Moja Audi A4 2.5L TDi QUATTRO
ladna sztuka kolezanko ladna, zgrabna i powabna, ciesz sie z jazdy i dbaj o nia:)
-
Spoty Olsztyńskie
hallo, jest tu kto?? pochwale sie ze widzialem w piatek wieczorem pod realem rs4 b5, srebrna, sliczna, marzenie. Moze ktos z Was szuka pracownika z wielka motywacja do pracy :>?
-
[B5 AGB] Rodzinne kombi Kaliego
to co kolega kali zrobil ze swoim autem pozostawie juz bez komentarza ale milo sie czytalo ten "pojazd" na niego i tak czytajac przypomnial mi sie niejaki kolega "plastuch" z naszego forum, ktory swego czasu mial w opisie swojej a4'ki link do yt z filmikiem gdzie na zimnym silniku kreci auto do odcinki na 1,2,3 i 4'tym biegu, a potem oczywiscie zapewnial ze dba o autko jak nikt:D eeeh, strach myslec teraz o kupnie uzywanego auta widzac popisy takich "mistrzow" ;( koniec OT :>
-
Spotkania na drodze
w piatek 25.09 wieczorem, w Olsztynie na myjni przy Real'u. Srebrne, na niemieckich numerach Audi RS4!!!!! przekozackie wlasciciel jakis chyba polskiniemiec, niesympatyczny, ale fura marzenie
-
Spoty Olsztyńskie
co to jest pol zbiornika, Marian i dzieki wszystkim za spota, do zobaczenia w jeszcze wiekszym skladzie:)
-
Strefa Śmiechu
na wykopie tego jest wiecej, ale nie moge wyrobic z tych babek http://www.youtube.com/watch?v=Ln_UisiWxkM&feature=player_embedded#t=28
-
Śledzik na NK
a ja nie mam naszej klasy i mi ten sledzik zwisa :polew: sorry,ale musialem :>
-
Spoty Olsztyńskie
bardzo dobry pomysl, a na koniec grill i git
-
Spoty Olsztyńskie
Marianb kupil v8??!! wooow, zaaaaaajeeeeebioooozaaaa!!! ja biore lapka a Ty Marianb dasz mi sie kawalatek przejechac furaczem:D:D:D