Treść opublikowana przez adrianus
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Środek nocy, także witam, moje audi jest jak tytan:D godzine temu sie strasznie wkurzlem bo machajacego smerfa na ulicy zobaczylem mysle sobie; o co chodzi? a on mi radarem grozi. mowi milo i spokojnie, a mi z nerwow cieplo w spodnie predkosc troche przekroczylem, i tak dobrze ze do 100 zwolnilem. za duzo o 40 sie bujnalem, prawo za nic sobie wzialem. teraz jestem jak bandyta, fura smiga jak z kopyta. 200 w plecy, nie jest fajnie; mam ja pecha nadzwyczajnie:/ punktow 6 mi dosypali, zakompleksieni, bo mali. maja w miescie nowe Kiee, a nas dusza w noc za szyje. gdybym wiedzial ze stac beda, nie nazwalbym goscia menda. ale stali i sprawdzali, jak sie przez puste miasto wali. klepie ze zlosci w ta klawiature, jutro odwiedze kolekture, wygram tyska na mandaty, bede wtedy tak bogaty, ze se nowe prawko kupie, by policje miec juz w pupie:):)
-
Spoty Olsztyńskie
ja co prawda, jeszcze klubowej naklejki nie mam, ale mam nadzieje ze bede mogl sie wmontowac na kolejnego spota, dzis niestety praca nie pozwolila:/ ale widze ze Olsztyniacy dopisali, cociaz i tak w porownaniu z tym ile a4 w ol jezdzi to malo (jak kupilem swoja to dziewczyna przez 2 dni mi marudzila ze co trzecie auto w miescie to a4, hehe:) )pozdrawiam wszystkich
-
[ALL B5] Pytanie o takie felgi z allegro
wzor jak na 16'' to mega lipa, ale sam wlasnie jestem na etapie szukania s-line 19'' i z tym co powiedzial Nowak_zg sie nie zgodze, bo trzepie alledrogo dzien w dzien i za taka kase 19'' to ni hu hu, ale 17'' fajnych jest od groma tu masz np 17'' za dobra kase http://moto.allegro.pl/item564376526_sprzedam_felgi_do_audi_a4_a6_a8_plus_opony_w_bdb.html
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
blach nie zakrywałem bo i tak muszę auto przerejstrować na siebie. co od lamp, to faktycznie wstrzymam się aż jakaś lepsza firma je zrobi, hak może i ściągany, nie sprawdzałem, ale niedawno trailer ciągnąłem, halogeny nie wiem jakie są, jutro zrobię foto. no i mam nadzieję że pomożecie towarzysze jakby co
-
[B5 AEB] Moja granatowa strzałeczka :)
mmmm quatro,dobrze, fajnie furka wyglada,oby super sluzyla,pzdr!!
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
wszyscy tylko lampy po lifcie, juz tym,hehe, 19'' będą, no moooże 18'' ale coś dużego, choćbym zczezł a jak kolega zatarł silnik, proste kilka razy robił dolewkę oleju i za każdym razem chyba wlał jakiś inny bo w rezultacie pod Płońskiem auto padło i wróciło na lawecie wszystko w silniku sie pozapiekało, olej się rozwarstwił i tyle, buba, ale dzieki temu mam a4:D
-
[B5 AEB] I ja też się pochwalę/pożalę :)
a oto i moja A4 avant 1.8T 150km, przebiegu 248k km. Poki co zupelna seria, ale plany mam, czekam tylko na ciepłą wiosnę i kaskę w kieszeni. Auto sprowadził soobie mój kolega w czerwcu '08, a ja stałem się jej właścicielem w grudniu. Audinka ma wyremontowany silnik, gdyż kolega zatarł go dolewając złego oleju, tak więc głowica jest po remoncie, chociaz lekko cykaja mi szklanki:/, wał po szlifie itd, nowy rozrząd i sprzęgo oraz nowiutka turbinka:D:D oto i ona połamane lusterko, ale już są zamówione chromowane i wnętrze, nie smiejcie się z dywaników, na wiosnę jakieś ładne ori będą tak wygląda póki co,a w planach: zawias-40mm felgi 19'' z A8 lekka ściema szyb spolerowane relingi chromy wokół szyb białe kierunki boczne przednie lampy pseudo A5 z LEDami, ciemnym wnętrzem i ksenonem---bo mi sie podobają i już do środka skórzana tapicerka, najprawdopodobnie jasna i może kiedyś coś z silnikiem
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jeszcze tu nic nie pisalem, chociaz wcale nie spalem. jestem nowy, moje audi tez, dlatego piszemy wiersz; rymy krzywe i kulawe, tak jak drogi nasze slabe. dzis po sniegu pomiatalem, na lotnisku a4 katalem, kolega mial a-szosteczke, wersje quatro wiec troszeczke, driftowalim we dwojeczke, hehe
-
[ALL] Jakie felgi
chyba masz racje bo 255 to do jakiegos busa;) chcialbym znalezc 19' ale o takim wzorze i w przystepnej cenie : http://moto.allegro.pl/item560543329_aluminiowe_felgi_ats_17_z_oponami_good_year.html a co powiecie o tych 18' gdyby tak srodek i ta wklesnieta czesc ramion na czarno a reszte w srebrze: http://moto.allegro.pl/item560522231_felgi_18_5x100_8x18_z_oponami_wysyl_gratis.html lub te, tez super, tanie tylko + koszt opon; http://moto.allegro.pl/item560514740_rs8rs6_rs4okazja_tanio_polecam.html i te z racji na cene, choc maja jakies chyba chinskie opony na sobie:/ http://moto.allegro.pl/item560096433_ladnie_sie_prezentujace_19_cali_t4_audi_itp.html to juz wszystkie felgi z "ulubionych" przez ktore spac nie moge:) no i plus oczywiscie standardowe s-line z s8:D
-
[ALL] Jakie felgi
a co powiecie na takie http://moto.allegro.pl/item561320081_alufelgi_5x112_mercedes_audi_vw.html rozchorowalem sie na mysl o 19' w moim kombi:D tylko ze z tej aukcji to opona ekstremalnie szeroka, ma ktos doswiadczenie z tak duzymi kolami w a4 z poki co seryjnym zawiasem? a jak nie ten wzor to musi byc z a8 aaa i jeszcze ktos tam pytal odnosnie opon toyo px4- w wakacje zjezdzilem ich komplet w rozmiarze 195/50 r15 w toyocie corolli 1.6 i powiem szczerze ze byly rewelacyjne, toyka trzymala sie jak przyklejona i to przy baaardzo duzych przeciazeniach, zarowno na mokrym jak i na suchym, minusem moze byc to ze troche miekkie bo ok 30k km wytrzymaly, ale dosc agresywnej mieszanej jazdy
-
[ALL B5] Piszczy w zawieszeniu
a mi piszczalo w grudniu jak byly mrozy 13-15 popiszczalo i przestalo, caly styczen spokoj i wczoraj po wymianie przegubu wewn. i lozyska znowu piszczy, i znowu jest mroz, takze sadze ze samo zaraz minie, a na wiosne jak juz posprzataja ta sol z ulic to obowiazkowo na mycie i konserwacje podwozia, co to by sie audinka nie posypala jak moja stara r19
-
[B5 ACK] Które łożysko będzie pasowało ?
witam a i ja mam pytanko, ktora firma jest oryginalnym dostawca lozysk do audi? bo ja teraz na zamienniku optimala przejechalem 8tys km. i jestem wsciekly bo znowu wyje:/ a w nic nie przywalilem itp, jakas wada fabryczna czy co, nie wiem, ale syf bo znowu 2stowy w plecy
-
[B5 AEB] Spadek temperatury silnika przy szybkiej jeździe
climatronic nic nie pokazywal bo auto mam od niedlugo i nie znam sie jeszcze w temacie wskazan i bajerow z climatroniciem, moge dodac ze jezdzac po miescie nawet mocno butujac to temp mi nie rosnie, raz wskazowka wychylila sie na 95 stopni, ale to jak ciagnalem trailer z koniem w gorzystym terenie. do wymiany termostat, czujniki jakies, nie wiem, jesli tak to jakie polecacie
-
[B5 AEB] Spadek temperatury silnika przy szybkiej jeździe
witam, zauwazylem wczoraj jadac A2 niepokojace zjawisko ze przy kilkunastominutowej ciaglej jezdzie z wysoka predkoscia 160-180 km/h, dochodzilo u mnie w aucie do szybkiego spadku temperatury pracy silnika, tzn wskazówka spadala z 90 stopni na jakies 75:/ gdy wrzucalem na bieg jałowy i robiłem "przygazówke" to wracala temp. do normy. pozniej jak juz zjechalem z autostrady to przez dalsze 360km bylo ok. Nie wiem czy jest sie czym martwic, czy nie, dodam ze nagrzewania nie mialem na full, a i auto sie nie grzeje, nawet jak mocno obciazone, nie wiem ocb. termostat czy po prostu ped powietrza tak dzialal:/
-
Nowicjusz - wątek powitalny
j.w. [olsztyn] witam wszystkich serdecznie, mam na imie Adrian i jestem od kilku dni szczesliwym posiadaczem a4 1.8t avant 1996rok