Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianus

  1. Środek nocy, także witam, moje audi jest jak tytan:D godzine temu sie strasznie wkurzlem bo machajacego smerfa na ulicy zobaczylem mysle sobie; o co chodzi? a on mi radarem grozi. mowi milo i spokojnie, a mi z nerwow cieplo w spodnie predkosc troche przekroczylem, i tak dobrze ze do 100 zwolnilem. za duzo o 40 sie bujnalem, prawo za nic sobie wzialem. teraz jestem jak bandyta, fura smiga jak z kopyta. 200 w plecy, nie jest fajnie; mam ja pecha nadzwyczajnie:/ punktow 6 mi dosypali, zakompleksieni, bo mali. maja w miescie nowe Kiee, a nas dusza w noc za szyje. gdybym wiedzial ze stac beda, nie nazwalbym goscia menda. ale stali i sprawdzali, jak sie przez puste miasto wali. klepie ze zlosci w ta klawiature, jutro odwiedze kolekture, wygram tyska na mandaty, bede wtedy tak bogaty, ze se nowe prawko kupie, by policje miec juz w pupie:):)
  2. ja co prawda, jeszcze klubowej naklejki nie mam, ale mam nadzieje ze bede mogl sie wmontowac na kolejnego spota, dzis niestety praca nie pozwolila:/ ale widze ze Olsztyniacy dopisali, cociaz i tak w porownaniu z tym ile a4 w ol jezdzi to malo (jak kupilem swoja to dziewczyna przez 2 dni mi marudzila ze co trzecie auto w miescie to a4, hehe:) )pozdrawiam wszystkich
  3. wzor jak na 16'' to mega lipa, ale sam wlasnie jestem na etapie szukania s-line 19'' i z tym co powiedzial Nowak_zg sie nie zgodze, bo trzepie alledrogo dzien w dzien i za taka kase 19'' to ni hu hu, ale 17'' fajnych jest od groma tu masz np 17'' za dobra kase http://moto.allegro.pl/item564376526_sprzedam_felgi_do_audi_a4_a6_a8_plus_opony_w_bdb.html
  4. blach nie zakrywałem bo i tak muszę auto przerejstrować na siebie. co od lamp, to faktycznie wstrzymam się aż jakaś lepsza firma je zrobi, hak może i ściągany, nie sprawdzałem, ale niedawno trailer ciągnąłem, halogeny nie wiem jakie są, jutro zrobię foto. no i mam nadzieję że pomożecie towarzysze jakby co
  5. mmmm quatro,dobrze, fajnie furka wyglada,oby super sluzyla,pzdr!!
  6. wszyscy tylko lampy po lifcie, juz tym,hehe, 19'' będą, no moooże 18'' ale coś dużego, choćbym zczezł a jak kolega zatarł silnik, proste kilka razy robił dolewkę oleju i za każdym razem chyba wlał jakiś inny bo w rezultacie pod Płońskiem auto padło i wróciło na lawecie wszystko w silniku sie pozapiekało, olej się rozwarstwił i tyle, buba, ale dzieki temu mam a4:D
  7. a oto i moja A4 avant 1.8T 150km, przebiegu 248k km. Poki co zupelna seria, ale plany mam, czekam tylko na ciepłą wiosnę i kaskę w kieszeni. Auto sprowadził soobie mój kolega w czerwcu '08, a ja stałem się jej właścicielem w grudniu. Audinka ma wyremontowany silnik, gdyż kolega zatarł go dolewając złego oleju, tak więc głowica jest po remoncie, chociaz lekko cykaja mi szklanki:/, wał po szlifie itd, nowy rozrząd i sprzęgo oraz nowiutka turbinka:D:D oto i ona połamane lusterko, ale już są zamówione chromowane i wnętrze, nie smiejcie się z dywaników, na wiosnę jakieś ładne ori będą tak wygląda póki co,a w planach: zawias-40mm felgi 19'' z A8 lekka ściema szyb spolerowane relingi chromy wokół szyb białe kierunki boczne przednie lampy pseudo A5 z LEDami, ciemnym wnętrzem i ksenonem---bo mi sie podobają i już do środka skórzana tapicerka, najprawdopodobnie jasna i może kiedyś coś z silnikiem
  8. jeszcze tu nic nie pisalem, chociaz wcale nie spalem. jestem nowy, moje audi tez, dlatego piszemy wiersz; rymy krzywe i kulawe, tak jak drogi nasze slabe. dzis po sniegu pomiatalem, na lotnisku a4 katalem, kolega mial a-szosteczke, wersje quatro wiec troszeczke, driftowalim we dwojeczke, hehe
  9. chyba masz racje bo 255 to do jakiegos busa;) chcialbym znalezc 19' ale o takim wzorze i w przystepnej cenie : http://moto.allegro.pl/item560543329_aluminiowe_felgi_ats_17_z_oponami_good_year.html a co powiecie o tych 18' gdyby tak srodek i ta wklesnieta czesc ramion na czarno a reszte w srebrze: http://moto.allegro.pl/item560522231_felgi_18_5x100_8x18_z_oponami_wysyl_gratis.html lub te, tez super, tanie tylko + koszt opon; http://moto.allegro.pl/item560514740_rs8rs6_rs4okazja_tanio_polecam.html i te z racji na cene, choc maja jakies chyba chinskie opony na sobie:/ http://moto.allegro.pl/item560096433_ladnie_sie_prezentujace_19_cali_t4_audi_itp.html to juz wszystkie felgi z "ulubionych" przez ktore spac nie moge:) no i plus oczywiscie standardowe s-line z s8:D
  10. a co powiecie na takie http://moto.allegro.pl/item561320081_alufelgi_5x112_mercedes_audi_vw.html rozchorowalem sie na mysl o 19' w moim kombi:D tylko ze z tej aukcji to opona ekstremalnie szeroka, ma ktos doswiadczenie z tak duzymi kolami w a4 z poki co seryjnym zawiasem? a jak nie ten wzor to musi byc z a8 aaa i jeszcze ktos tam pytal odnosnie opon toyo px4- w wakacje zjezdzilem ich komplet w rozmiarze 195/50 r15 w toyocie corolli 1.6 i powiem szczerze ze byly rewelacyjne, toyka trzymala sie jak przyklejona i to przy baaardzo duzych przeciazeniach, zarowno na mokrym jak i na suchym, minusem moze byc to ze troche miekkie bo ok 30k km wytrzymaly, ale dosc agresywnej mieszanej jazdy
  11. a mi piszczalo w grudniu jak byly mrozy 13-15 popiszczalo i przestalo, caly styczen spokoj i wczoraj po wymianie przegubu wewn. i lozyska znowu piszczy, i znowu jest mroz, takze sadze ze samo zaraz minie, a na wiosne jak juz posprzataja ta sol z ulic to obowiazkowo na mycie i konserwacje podwozia, co to by sie audinka nie posypala jak moja stara r19
  12. witam a i ja mam pytanko, ktora firma jest oryginalnym dostawca lozysk do audi? bo ja teraz na zamienniku optimala przejechalem 8tys km. i jestem wsciekly bo znowu wyje:/ a w nic nie przywalilem itp, jakas wada fabryczna czy co, nie wiem, ale syf bo znowu 2stowy w plecy
  13. climatronic nic nie pokazywal bo auto mam od niedlugo i nie znam sie jeszcze w temacie wskazan i bajerow z climatroniciem, moge dodac ze jezdzac po miescie nawet mocno butujac to temp mi nie rosnie, raz wskazowka wychylila sie na 95 stopni, ale to jak ciagnalem trailer z koniem w gorzystym terenie. do wymiany termostat, czujniki jakies, nie wiem, jesli tak to jakie polecacie
  14. witam, zauwazylem wczoraj jadac A2 niepokojace zjawisko ze przy kilkunastominutowej ciaglej jezdzie z wysoka predkoscia 160-180 km/h, dochodzilo u mnie w aucie do szybkiego spadku temperatury pracy silnika, tzn wskazówka spadala z 90 stopni na jakies 75:/ gdy wrzucalem na bieg jałowy i robiłem "przygazówke" to wracala temp. do normy. pozniej jak juz zjechalem z autostrady to przez dalsze 360km bylo ok. Nie wiem czy jest sie czym martwic, czy nie, dodam ze nagrzewania nie mialem na full, a i auto sie nie grzeje, nawet jak mocno obciazone, nie wiem ocb. termostat czy po prostu ped powietrza tak dzialal:/
  15. j.w. [olsztyn] witam wszystkich serdecznie, mam na imie Adrian i jestem od kilku dni szczesliwym posiadaczem a4 1.8t avant 1996rok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.