Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adrianus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez adrianus

  1. i ja sie podpisze pod slowami kolegow, za taka sume, takich felg nie kupilbym, nie wiadomo jak z ich wytrzymaloscia, poza tym to 15' czyli ewidentnie za male(no chyba ze na zime),a wzor tez taki sobie. za 1000pln kolega niedawno kupil lekko uzywane piecioramienne bbs 17' w bardzo przyzwoitym stanie
  2. no wlasnie dokladnie tak truckmaniac zgadzam sie z Toba, jak reling jest juz spolerowany i gladki na lustro to niby jaki lakier bezbarwny ma sie do czegokolwiek przyczepic:/ Poza tym dzis porownalem moje wypolerowane na lustro relingi z chromowanymi relingami w passacie b5 po liftingu i powiem Wam ze nie mam wiecej pytan, te w pasku byly po prostu total kozak,a moje niestety nie:/
  3. kurka, wypolerowalem relingi, zamontowalem,auto wygladalo przeslicznie, do czasu az nie spadl deszcz:/ nie wytarlem relingow i powstaly brzydkie zolte kropki:/ Jest jakas skuteczna metoda na zniwelowanie tego, czy tez po kazdym deszczu/myjni mam polerowac relingi szmatka i pasta:/ masakra
  4. powolna i cierpliwa praca dzis tak wlasnie pracowalem, hehe szlifujac wyzlobienia papierkiem wodnym
  5. po przeczytaniu tego watku podjalem decyzje o spolerowaniu relingow!! i co?! MASAKRA jakas, hehe, zdemolowalem plastik w slupku B, kupilem jakas inna farbe, ani zdrapke, ani scansol, bo mi gosc polecil co innego i kurcze spieprzylem caly reling bo nic mi nie szlo i przerezalem caly reling papierem sciernym na szlifierce katowej i sobie narobilem... kilka godzin juz papierem wodnym 360 tre nierownosci spowodowane przz szlifierke, a i tak nie uda mi sie tego wyrownac:/ trudno, heh jeden reling bdzie ladny, a drugi... mniej ladny:) jak skoncze i zamontuje to wrzuce foto
  6. Wesz- wlalem pelen syntetyk mobila1 5w-50 a nie mineralny, wiec spoko loco, mineralnego bym nie zalal
  7. i remont skonczony a-czworeczka odzyla:D:D:D Turbine zregenerowalem w turbo-expercie we Wroclawiu, troche zamulili, bo mialo byc gotowe w 2 dni,a czekalem 5:/ ale za to skasowali tylko 900pln:/ kupilem jeszcze w ASO przewod doprowadzajacy olej do turbo-300pln, uszczelki turbiny-100pln i nowy filtr oleju-50pln, do tego zalalem silnik mobil1 5w-50 4l-140pln, a za robocizne mechanik skasowal jedyne 180pln takze az tak zle jak na poczatku myslalem nie bylo, teraz auto smiga bez problemu, tylko znowu na hamownie musze pojechac bo nie wiem,a nie potrafie ocenic na odczucie, czy dalej ma 160km czy jakas inna wartosc %-]
  8. przykro mi to stwierdzac kolego, ale to wina turbiny, tydzien temu u mnie wystapilo to samo i teraz jestem wlasnie na etapie oczekiwania,az turbina wroci z regeneracji:/ u mnie powodem pchania oleju do dolotu byl zatkany zawor upustowy oleju w turbinie
  9. dobra, okazalo sie ze jakis syf z oleju zapchal kanalik olejowy w turbawce i ja strzelilo. za regeneracje w olsztynie gosc chce 1650pln:/ ale firma z wroclawia ''turbo expert'' zregeneruje mi ja za 900pln pytam sie was, warto?? wiecie cos o tej firmie? aha i jeszcze jedna sprawa, inny gosc powiedzial mi ze audi a4 1.8t ma fabryczna wade bo jest jakis przewod ktory prowadzi olej do turbo i jest on poprowadzony pod kolektorem, gdy kolektor sie nagrzewa to przypala ten przewod i olej w nim, stad ten syf w oleju, ktory rozwalil turbo:/
  10. qrwix, ten model to jakis delfin, czy jakos tak, ktorego niby nie da sie/nie oplaca sie regenerowac:/ dzis mechanik mi ta turbine wyjal i wirnik lata w niej jak ....., masakra jakas, jutro jade do tego sklepu i bede sie klocil ok, git, znalazlem na alledrogo goscia z wroclawia ktory zregeneruje mi ja za 900pln, takze juz mi sie samopoczucie poprawilo
  11. ok,dzieki chlopaki od poniedzialku bede walczyl z nimi
  12. no, na wolnossacy, jesli daloby rade, a sprzedawca nie uzielilby mi gwarancji, rozne sa przyczyny:/ klient zawsze jest w plecy:/ a turbo kupilem w Iławie w moto remo, czy jakos tak, potem sprawdze to poprawie, a montowali mi ja w serwisie Renault Alcar w Olsztynie
  13. kurde, bylem dzis u mechanika, odczepil rure dolotowa, a w niej mnostwo oleju:( co oznacza wg. niego rozwalona turbine:/ a turbine mam nowa<sciana> przejechalem na niej ok 25tys. km. jeszcze jest niby na gwarancji, ale jak to z gwarancjami jest, pewnie nie uwzglednia z winy uzytkownika:/ a dbalem o nia jak nic, wrr, w sumie nie wiem o co chodzi, bo jak na to ze turbina padla, to nie odczuwam zadnego spadku mocy, kopci tylko mega po odpaleniu silnika i pali mnostwo oleju. jak macie jakies pomysly co i jak robic to prosze pomozcie, aha i jeszcze jedno, moze glupie pytanie, ale czy daloby sie moj silnik rzerobic na wolnossacy? czy to jakis chory pomysl, moze sa jakies zestawy do ''zaslepienia'' turbo??
  14. dzieki, poszukam, moze moj mechanior cos na to poradzi
  15. ok, dzieki sprawdze jutro rano dolot. powiedz mi, jesli mozesz, szacowany remont tej usterki to jaki zakres robot i finansow? aha i jeszcze jedno, jak dlugo moge smigac teraz autem ciagle dolewajac oleju?
  16. tak jak w temacie, pomozcie mi prosze drodzy bracia audimaniacy. mam nastepujacy problem, wczoraj zauwazylem ze podczas ruszania i wchodzeniu na 2gi i 3ci bieg unosi sie za mna mega duza niebieska kleba dymu z palonego oleju:/ po chwili to ustalo, wiec zbagatelizowalem ten problem, niestety jednak pozniej pokonujac dosc dlugi, delikatny luk zapalila mi sie kontrolka oleju:/ zatrzymalem sie, wylaczylem po kilkudziesieciu sekundach silnik, sprawdzam poziom oleju, a tam NIC!! totalna pustynia. o co chodzi, dodam tylko ze olej w snilniku mialem zmieniany 8tys km temu,silnika nie palowalem, a i on wydaje mi sie w doskonalej kondycji, bo po badaniu na hamowni wyszlo mi zamiast seryjnych 150km cale 160km!! ja jestem totalnie glupi w tym temaci, pomozcie
  17. o chromowane felgi, w ktorych srodkach dosc mocny wzarly sie syfy z klockow itp? jest jakis dobry sposob?co polecacie?
  18. ok GALON, ale dostales pisemko, w ktorym bylo napisane abys oddal prawko,wlasnie,a w tym moim o tym wzmianki nie ma, tylko o tym ze przekroczylem i chca mnie na testy wyslac, swoja droga czemu policjant przy ostatniej kontroli mi prawka nie zabral to nie wiem, a maglowal moje dokumenty u siebie w radiowozie z 20minut:/
  19. pewnie ze ma:) zmiana w sofcie=koniec gwarancji, ale badzmy szczerzy wszystkie gwarancje i tak sa nic nie warte
  20. wow wow wow, to mi sie narobilo:) kurcze nie jestem gangsterem, moze lekkim piratem, ale zeby od razu prawko zabierac, heh;/ jak to jest PUCEK2509 napisal ze dostal 5pkt. od straznikow miejskich za parkowanie? :/ za parkowanie w niedozwolonych miejscach, czy np za notoryczne nie kupowanie kart postojowych w strefie platnego postoju? za to tez sa pkt? czy tylko mandat pieniezny? bo akurat gdyby za to byly pkt. to moj 'kumpel' od kilku miechow jezdzi moja stara toyota, ktora jest na mnie zarejestrowana i wiem ze na bank sporo mandatow takich na moje konto zgarnal;/ f*ck, what the hell:/
  21. oj:/ to mam lipe, chyba jednak wolalbym prawka nie oddawac, sklamac ze zgubilem, niech mi tam jakis termin dadza, w olsztynie tego samego dnia jest teoria i praktyka,tylko na egzam miesiac trzeba czekac, i do tego czasu jezdzic z oczami dookola glowy, byleby mandatu nie dostac, bo przy rutynowej kontroli to zadko kiedy pkt. sprawdzaja,a tak pokazalbym ze prawko jest i niby luz, bo jazda bez prawka to przy kazdej kontroli 500pln kary, tak?
  22. no i wlasnie nie rozumiem, z tego listu wynika ze ma byc wszczete postepowanie kierujace mnie na jakies badania psychologiczne, nie ma wzmianki o tym, abym sie stawil na komendzie i oddal prawko, albo w wydziale komunikacji:/ f*ck shit:/ a gdyby cos wykombinowac, np zagubilem portfel z dokumentami, wystapic o duplikat prawka i duplikat policjantom oddac, a w miedzy czasie dopuki nie zdam egzaminu smigac na tym co mialbym w kieszeni?? i ile taka procedura moze trwac, od zabrania mi prawka do zdania egzaminu i wydania ponownego(zakladajac ze za pierwszym razem bym zdal, co jest k**wa nierealne, bo pojezdzilem troche z tylu w L-ce jak dziewczyna sie szkolila i masakra) ??
  23. ja kupilem tania mio moov200pl za chyba niecale 4stowy w grudniu w media markt i jest spoko, tylko musze sie do goscia wybrac zeby mi wgral oprogramowanie na europe(koszt50pln), gdybym kupowal teraz to moze bym poszukal modelu z wiekszym ekranem
  24. smialo montuj 19'' ja przeskoczylem z 205/60r15 na 235/35r19(a teraz jeszcze nie zamontowane 215/35r19) i powiem Tobie ze tragedii nie ma a auto prezentuje sie rewelacyjnie,w mojej malej wiosce nawet obce osoby podbijaja i sie pytaja o kola,heh, takze mega szpan :polew: a mam wlasnie mam8 czyli nr 6 na Twojej ankiecie, tylko ze w wersji chromowanej takze mysl o takich lub o pozycji nr4--mega przekozackie, sam czasem zaluje ze takich nie kupilem, na allegro byly swego czasu uzywki za4tyski z hakiem. takze jak dla mnie to nr 4 albo nr 6 RULEZ:) i btw bardzo ladna s4, nawet te klamki w chromie fajnie w niej wygladaja
  25. nie chce offtopowac, ale to raczej od szerokosci felgi zalezy, wydaje mi sie ze 225/45 smialo podejda, ja u siebie dzis zakupilem yokohamy 215/35r19 a mialem continentale 235/35r19 i zdecydowalem sie na wezsze, aby latwiej karawan w koleinach utrzymac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.